PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس ایجاد کانکشن با شماره خارج کشوری

Mansour_Manson
17-03-2007, 23:08
بچه ها تو سیستمم از اون ویروس ها افتاده که کانکشن میسازه برات بعد دیسکانکتت میکنه و با یه آی اس پی خارجی وصلت میکنه پول خارجم واست میاد.
والا من تعجبم از اینه که سایت غیر مجاز نرفتم نمیدونم چجوری اومده این. سایت های تو فیوریتیم بودن همه!

خلاصه اینکه هی 1ربع 1بار مارو دیسکانکت میکنه. منم هرکاری میکنم قطع نمیشه تماسش!
!میرم فوری سوکت مودم رو در میارم و تا ریست هم نکنم سیستمو، درست نمیشه

جون من یه راهی بگید غیر از عوض کردن ویندوز. خسته شدم از بس وین عوض کردم.:41:

Parsian-Soft.IR
17-03-2007, 23:26
بچه ها تو سیستمم از اون ویروس ها افتاده که کانکشن میسازه برات بعد دیسکانکتت میکنه و با یه آی اس پی خارجی وصلت میکنه پول خارجم واست میاد.
والا من تعجبم از اینه که سایت غیر مجاز نرفتم نمیدونم چجوری اومده این. سایت های تو فیوریتیم بودن همه!

windows عوض کردن رو کسانی پيشنهاد ميکنند که سواد کافی رو ندارند !

دوست گرامی، شما به سايت های ..... رفتيد خوب احتمالاً از طريق active x يا شايد به عنوان برنامه خاصی شما اون رو دانلود کرديد و نصب کرديد.

بهترين و راحت ترين کار اين هست که شما برنامه :
adaware يا avg anti spyware رو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگيريد
يا اگه windows شما ارجينال هست از windows defender استفده کنيد.

بعد کامپيوتر خودتون رو اسکن کنيد !
تنها بعد از دانلود کردن، حتماً به روز رسانی کنيد .
پيروز باشيد

techno
17-03-2007, 23:28
اسم این ویروس ها دایالر(dialer) است.مثل همیشه بهترین راه استفاده از آنتی ویروس خوبه که قابلیت پاک کردن ابن ویروس رو داشته باشه.پس ببین اگه میتونی آنتی ویروس نصب کن که بهترین راهه.برای پیدا کردن یه آنتی ویروس خوب به انجمن انتی ویروس ها مراجعه کن ولی من بهت BitDefender رو پیشنهاد میکنم.اگه نممی تونی نصب کنی بگو تا راه حل های دیگه رو امتحان کنیم.

Parsian-Soft.IR
17-03-2007, 23:37
Adaware SE :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AVG Anti-Spyware 7.5.0.50 :

Mehrshad2562
17-03-2007, 23:48
سلام.من هم دقیقا این مشکل رو دارم.فقط آیا وقتی وصل می شی از همون ابتدا به خارج وصل می شه؟یا وقتی که دیگه دیس کانکت نمی شه این اتفاق افتاده؟

Mansour_Manson
18-03-2007, 02:59

دوست گرامی، شما به سايت های ..... رفتيد خوب احتمالاً از طريق active x يا شايد به عنوان برنامه خاصی شما اون رو دانلود کرديد و نصب کرديد.

به پیر به پیغمبر ما خیلی وقته وارد اینجور سایتا نشدیم. من 4سال پیش این ویروس افتاد تو سیستمم. حالا اونموقع آره یه غلطی کردیم. ولی دیگه از اون روز تا حالا خبری ازش نبود که یه دفعه سرو کلش پیدا شد. منم کم وبیش اطلاعاتی ازش داشتم و میدونستم از چه طریق میاد تو سیستم واسه همین تو اولین پستم مراتب تعجبم رو ابراز کردم. چون سایت غریبه ای نرفته بودم.

Mansour_Manson
18-03-2007, 03:00
اسم این ویروس ها دایالر(dialer) است.مثل همیشه بهترین راه استفاده از آنتی ویروس خوبه که قابلیت پاک کردن ابن ویروس رو داشته باشه.پس ببین اگه میتونی آنتی ویروس نصب کن که بهترین راهه.برای پیدا کردن یه آنتی ویروس خوب به انجمن انتی ویروس ها مراجعه کن ولی من بهت BitDefender رو پیشنهاد میکنم.اگه نممی تونی نصب کنی بگو تا راه حل های دیگه رو امتحان کنیم.

ممنون عزیز

اجازه بدید من این آنتی هایی که دوستمون معرفی کردن رو دانلود کنم اگه نشد میایم از راه کار شما استفاده میکنیم.

Mansour_Manson
18-03-2007, 03:01
Adaware SE :

AVG Anti-Spyware 7.5.0.50 :

مرسی عزیز از راهنماییت. حالا من میرم دانلود میکنم اینارو. خدا کنه حجمش زیاد نباشه.

راستی یه چیز جالب: امشب اصلا اذیت نکرد ویروسه. اصلا خبری ازش نبود. فکر کنم فهمیده شما کیلرشو معرفی کردید.

Mansour_Manson
18-03-2007, 03:02
سلام.من هم دقیقا این مشکل رو دارم.فقط آیا وقتی وصل می شی از همون ابتدا به خارج وصل می شه؟یا وقتی که دیگه دیس کانکت نمی شه این اتفاق افتاده؟

سلام دوست عزیز

من وقتی وصل هستم منو دی سی میکنه و شماره خارجی با کد0039 رو میگیره. جالب اینجاس که هیچ جوره نمیشه قطع کنی تماس رو. من میرم سریع سوکت پشت کیسم که به مودم وصله رو در میارم و اگه دوباره بذارم تماس وصل میشه. واسه همین سیستم رو ریست میکنم.

saviss
18-03-2007, 09:37

بهترين و راحت ترين کار اين هست که شما برنامه :
adaware يا avg anti spyware رو از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگيريد
يا اگه windows شما ارجينال هست از windows defender استفده کنيد.

بعد کامپيوتر خودتون رو اسکن کنيد !
تنها بعد از دانلود کردن، حتماً به روز رسانی کنيد .
پيروز باشيد

تائیدمیشه من خودم همNod32دارم وهم زون آلارم وهم فایروال ویندوز (درجه ی همه رو گذاشتم رویhigh)ضمنا سایتای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم نمیرم ......خیلی وقته!!!
این دایالرdialer)
هست که ممکنه یا زمان بندی شده باشه (مثلا یه مدتی بیاد یک مدت نیاد)......یه چیز دیگه هم ممکنه..احیانا توی این مدت از برنامه های ریکاور یا ری استور یا بک آپ استفاده نکردین؟
اونا میتونن این دایالر(dialer)هارو برگردونند
بی زحمت یه توک پا هم بیاین اینجا نظرتونو بگین
ممنون

BERJIS
18-03-2007, 10:44

این انتی دیالر را دانلودکن حجمش هم 2.22مگ استالبته بعد از دانلود اپدیتش هم بکن

Mansour_Manson
19-03-2007, 14:03
تائیدمیشه من خودم همNod32دارم وهم زون آلارم وهم فایروال ویندوز (درجه ی همه رو گذاشتم رویhigh)ضمنا سایتای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم نمیرم ......خیلی وقته!!!
این دایالرdialer)
هست که ممکنه یا زمان بندی شده باشه (مثلا یه مدتی بیاد یک مدت نیاد)......یه چیز دیگه هم ممکنه..احیانا توی این مدت از برنامه های ریکاور یا ری استور یا بک آپ استفاده نکردین؟
اونا میتونن این دایالر(dialer)هارو برگردونند
بی زحمت یه توک پا هم بیاین اینجا نظرتونو بگین
ممنون

ایول ساویس.
ری استور رو پایم! واسه من تنبل بهترین راهه!
نتیجشو میام میگم!
راستی آره درست میگیها یه مدت نمیاد آدم فکر میکنه گورشو گم کرده!:13:

Mansour_Manson
19-03-2007, 14:12
این انتی دیالر را دانلودکن حجمش هم 2.22مگ استالبته بعد از دانلود اپدیتش هم بکن

مرسی عزیز ولی نمیدونم چرا لینکت واسه من باز نشد:19:

kingweb
20-03-2007, 10:19
Mansour_Manson عزیز می توانید از نرم افزار خهای ضد جاسوسی و یا از نرم افزار های آنتی ویروس با آپدیت جدید مثل کسپر اسکی استفاده کنید

با سپاس

BERJIS
20-03-2007, 12:16
مرسی عزیز ولی نمیدونم چرا لینکت واسه من باز نشد:19:

به این ادرس برو وa-squared Anti-Dialer 2.1 را دانلود کن:

Mansour_Manson
24-03-2007, 14:09
دوستان مشکل من با یه سیستم ری استور ساده برطرف شد.

از کسانی که توی این تاپیک پست دادن مخصوصا دوستی که راه حل ری استور رو پیشنهاد داد ممنونم:11:

تجربه خوبی بود:46: