PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپلود فایل بیش از 50 مگابایت ( حجم یک فایل! )...سایتی سراغ دارید؟!

online-amir
17-03-2007, 10:37
سلام.

هنوز یه سایت آپلود فایل پیدا نکردم ( رایگان ) که بشه فایلهای حجیم رو روش آپلود کرد!!!

البته فایل من 44 مگابایت هستش و آخرین سایتی که پیدا کردم آخرش 30 مگابایت آپلود می کرد!!!

1 - کسی سایتی سراغ داره که بشه مثلن بیش از 50 مگ آپلود کرد!؟

اگر نه که برم هاست بخرم!!!

راستی اشتباه نکنید من فضای آپلود رو نمی گن..>!!!! بلکه اندازه فایلم را میگم!!!

2 - در ضمن من اهل استان قم هستم...بچه های قم کجا رو برای خرید هاست پیشنهاد می کنند!>؟

شد 2 تا سوال !

meysamrelax
18-03-2007, 13:20
این سایت تا 100 مگابایت برای هر فایل اجازه آپلود میده ، حد اکثر حجم کل آپلود 5 گیگابایت هست ، فایهای آرشیوی مثل زیپ یا رر تا حداکثر هر فایل 50 مگابایت میشه آپ کرد ، کاملا هم رایگانه ، فایل ها رو هم در سه سطح خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی میشه آپلود کرد.

در سطح عمومی فقط کافیه آدرس لینکی رو که آپلود کردید برای هر کسی بفرستید و هر کسی میتونه اون فایل رو از هر کجا و بدون هیچ محدودیتی دانلود کنه

آدرس سایت هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amintnt
18-03-2007, 13:26
سلام.

هنوز یه سایت آپلود فایل پیدا نکردم ( رایگان ) که بشه فایلهای حجیم رو روش آپلود کرد!!!

البته فایل من 44 مگابایت هستش و آخرین سایتی که پیدا کردم آخرش 30 مگابایت آپلود می کرد!!!

2 - در ضمن من اهل استان قم هستم...بچه های قم کجا رو برای خرید هاست پیشنهاد می کنند!>؟

شد 2 تا سوال !
خوب رپید شر، مگا آپلود و کلی سایت دیگه!

hardrock007
18-03-2007, 14:17
سلام.

شد 2 تا سوال !
دوست عزيز

نيازی به خريد هاست نيست (برای يه کاسه شير که آدم ...)

ميتونيد از اين 2 سايت برای آپلود فايلهاتون استفاده کنيد که از هر نظر (اندازه فايل, زمان نگهداری, پهنای باند و ...) بدون محدوديت هستند

موفق باشی

online-amir
18-03-2007, 19:45
خوب رپید شر، مگا آپلود و کلی سایت دیگه!

دوست عزيز

نيازی به خريد هاست نيست (برای يه کاسه شير که آدم ...)

ميتونيد از اين 2 سايت برای آپلود فايلهاتون استفاده کنيد که از هر نظر (اندازه فايل, زمان نگهداری, پهنای باند و ...) بدون محدوديت هستند

اینایی که گفتید فکر می کنم 30 روزه باشند..! من میخوام برای همیشه باشند..!
در ضمن اکانت هم میخوام...!

مهمتر از همه ! لینک مستقیم!!!

از تون سپاسگذارم... .

online-amir
18-03-2007, 19:46
منتظر جوابتون هستم... .

hardrock007
18-03-2007, 21:41
امير جان

قبلا هم گفتم که اون سايتها از هرنظر بدون محدوديت هستند که اگه خودتون هم به آدرسها مراجعه ميکرديد, امکاناتشونو ميديد باين صورت:

امکانات divshare.com:

Features:
Upload unlimited files
Serve unlimited downloads
Files stay online forever!
No pop-up ads or spam
Incredibly fast, reliable servers

امکانات fileho.com:

FileHo.com is an online one click file-hosting service. It allows users to upload, host and share files for free. We offer unlimited speeds, unlimited file-size, unlimited lifetime of files and unlimited disk space for any of your needs. Also, FileHo.com is an ad-free site! That's why downloading process has never been so easy and fast
ضمنا شما گفتيد سايت رايگان برای آپلود ميخواين!
اگه اکانت نياز داريد بايد از رپيدشر يا سايتهای مشابه بخريد!
البته سايت divshare در صورت نياز يه اکانت برای مديريت فايلها به شما ميده

در مورد لينک مستقيم هم اگه براتون مهمه بايد دنبال فضا روی شبکه مثل پرشين گيگ و موارد مشابه باشيد
( البته لينک دانلود divshare عملا فرقی با لينک مستقيم نداره چون به محض کپی در نوار آدرس و ارسال شروع به دريافت فايل ميکنه )

j0l6
18-03-2007, 22:39
سایت mediafire.com هر بار می تونی تا 100 مگ روش اپلود کنی و هیچ وقت هم پاک نمیشه میتونی یه یوزر هم واسه خودت بسایزی و رو فایل هایی که اپلود می کنی نظارت داشته باشی و هر وقت خواصتی اونا رو حذف کنی

اگه سرعت زیاد یه چنتا گیم که تو ایران فارسی شدن رو اپلود کن کلی صواب داره هر چی گشتیم نتونستیم بازی فارسی شده ی درست حسابی پیدا کنیم هیچ کجا پیدا نمی شه

Parsian-Soft.IR
19-03-2007, 02:32

online-amir
19-03-2007, 08:42
این سایت تا 100 مگابایت برای هر فایل اجازه آپلود میده ، حد اکثر حجم کل آپلود 5 گیگابایت هست ، فایهای آرشیوی مثل زیپ یا رر تا حداکثر هر فایل 50 مگابایت میشه آپ کرد ، کاملا هم رایگانه ، فایل ها رو هم در سه سطح خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی میشه آپلود کرد.

در سطح عمومی فقط کافیه آدرس لینکی رو که آپلود کردید برای هر کسی بفرستید و هر کسی میتونه اون فایل رو از هر کجا و بدون هیچ محدودیتی دانلود کنه

آدرس سایت هست :

من آخر اینجا ثبت نام کردم... .
جالبه که نرم افزار هم برای آپلود فایل هم داره!!! خیلی هم کار باهاش راحت هستش... .

امير جان

قبلا هم گفتم که اون سايتها از هرنظر بدون محدوديت هستند که اگه خودتون هم به آدرسها مراجعه ميکرديد, امکاناتشونو ميديد باين صورت:

امکانات divshare.com:

نقل قول:
Features:
Upload unlimited files
Serve unlimited downloads
Files stay online forever!
No pop-up ads or spam
Incredibly fast, reliable servers

امکانات fileho.com:

نقل قول:
FileHo.com is an online one click file-hosting service. It allows users to upload, host and share files for free. We offer unlimited speeds, unlimited file-size, unlimited lifetime of files and unlimited disk space for any of your needs. Also, FileHo.com is an ad-free site! That's why downloading process has never been so easy and fast

ضمنا شما گفتيد سايت رايگان برای آپلود ميخواين!
اگه اکانت نياز داريد بايد از رپيدشر يا سايتهای مشابه بخريد!
البته سايت divshare در صورت نياز يه اکانت برای مديريت فايلها به شما ميده

در مورد لينک مستقيم هم اگه براتون مهمه بايد دنبال فضا روی شبکه مثل پرشين گيگ و موارد مشابه باشيد
( البته لينک دانلود divshare عملا فرقی با لينک مستقيم نداره چون به محض کپی در نوار آدرس و ارسال شروع به دريافت فايل ميکنه )

یک دنیا سپاسگذارم... . من همون اسنیپس رو انخاب کردم... . بازم از لطفت کمال تشکر رو دارم... .

سایت mediafire.com هر بار می تونی تا 100 مگ روش اپلود کنی و هیچ وقت هم پاک نمیشه میتونی یه یوزر هم واسه خودت بسایزی و رو فایل هایی که اپلود می کنی نظارت داشته باشی و هر وقت خواصتی اونا رو حذف کنی

اگه سرعت زیاد یه چنتا گیم که تو ایران فارسی شدن رو اپلود کن کلی صواب داره هر چی گشتیم نتونستیم بازی فارسی شده ی درست حسابی پیدا کنیم هیچ کجا پیدا نمی شه

ممنون دوست عزیز... در مورد بازی راستش من چیزی ندارم...!

تنکس مای فرند... .

sony_W810i
19-03-2007, 16:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] unlimited upload!!!!!!!!!

hardrock007
19-03-2007, 18:47
دوستان

از اين برنامه مفيد هم ميتونيد برای آپلود راحت فايلهاتون روی سايتهای دلخواه استفاده کنيد:

online-amir
19-03-2007, 23:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] unlimited upload!!!!!!!!!

این سایت تا چند مگ میتونی روش آپلود کنی؟! دوم اینکه لینک مستقیم نمیده...!

دوستان

از اين برنامه مفيد هم ميتونيد برای آپلود راحت فايلهاتون روی سايتهای دلخواه استفاده کنيد:

تنک یو... .

hardrock007
20-03-2007, 01:04
این سایت تا چند مگ میتونی روش آپلود کنی؟! دوم اینکه لینک مستقیم نمیده...!
تنک یو... .
خواهش ميکنم امير جان

پيشنهاد ميکنم پستهای 4# و 7# رو دوباره با دقت بخون!

mehdi936
21-03-2007, 02:23
برو تو سايت opera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اين سايت 300 مگابايت فضا ميده براي آپلود فايلتم اصلاً محدوديتي نداره.

Mr.K2
03-04-2007, 15:35
به نظر من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی خوب و راحته و محدودیتی هم نداره

در ضمن محیطش هم مثل Windows Explorer هست و خیلی راحته کار باهاش و خیلی راحت میشه فایلها رو مدیریت کرد

MB_Danger
03-04-2007, 18:16
به نظر من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی خوب و راحته و محدودیتی هم نداره

در ضمن محیطش هم مثل Windows Explorer هست و خیلی راحته کار باهاش و خیلی راحت میشه فایلها رو مدیریت کرد
سلام ...
در 4Sherad سقف آپلود برای هر فایل 50 مگابایت است !
به عکس زیر توجه کنید :

ضمنا لینک مستقیم هم نمیده !
موفق باشید .

Silence so loud
03-04-2007, 19:08
هم خوبه
با فلش گت ميشه ازش دانلود كرد

Mr.K2
03-04-2007, 20:42
خوب اونی هم که سوال کرد همین رو میخواست 50 مگ

n_mohsendoost
05-04-2007, 12:24
ببینم مگه با این Persiangig نمیشه ؟پس چرا این همه دنبالشن ؟؟؟؟؟؟؟

MB_Danger
06-04-2007, 05:42
ببینم مگه با این Persiangig نمیشه ؟پس چرا این همه دنبالشن ؟؟؟؟؟؟؟
سلام به شما کاربر محترم ...
در Persiangig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سقف آپلود برای هر فایل 10 مگابایت است !
موفق باشید .

Kurosh
06-04-2007, 11:46
too saite [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) mitooni ta 200 Mg upload koni