PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Macromedia Flash Paper

Baby nfs
17-03-2007, 08:03
من ميخوام فايل doc خودمو به فايل pdf تبديل كنم. و براي اينكار به نرم افزار Macromedia Flash Paper احتياج دارم.
لطفا عزيزاني كه لينك دانلود رو دارند برام بذارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

site_hamid
17-03-2007, 14:08
من ميخوام فايل doc خودمو به فايل pdf تبديل كنم. و براي اينكار به نرم افزار Macromedia Flash Paper احتياج دارم.
لطفا عزيزاني كه لينك دانلود رو دارند برام بذارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

سلام
اگر هدفت فقط تبدیل doc به pdf هستش، می تونی از نرم افزارای دیگه هم استفاده کنی مثل Adobe Acrobat Professional یا PDF Factory و یا JawsPDF ضمنا یه نگاهی به این آدرس بنداز که کمکت میکنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Baby nfs
18-03-2007, 06:54
site_hamid جان مي توني لينك نرم افزار هايي كه معرفي كردي برام بذاري. ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

site_hamid
18-03-2007, 13:59
site_hamid جان مي توني لينك نرم افزار هايي كه معرفي كردي برام بذاري. ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بهت PDFFactory رو توصیه میکنم که هم خیلی کم حجم هستش و هم راهت میشه باهاش کار کرد و با فارسی هم مشکل نداره.
نسخه Pro 2.5 رو برات آپ کردم. بعد از نصب یکی از سریال هایی رو که گذاشتم بهش بده تا رجیستر بشه و گرنه در پایینه هر صفحه ای که تبدیل به PDF می کنه یک خط در مورد رجیستر کردنش اضافه میکنه.
نصب که شد یه پرینتر به پرینتر های سیستمت اضافه میشه. هر چیزی رو که خواستی به PDF تبدیل کنی (DOC، عکس،...)، کافیه تا با این پرینتره جدید پرینت کنی.

لینک دانلود:

:5:

Evil Boy
18-03-2007, 14:21
Convert Doc to PDF

Baby nfs
19-03-2007, 07:35
من بهت PDFFactory رو توصیه میکنم که هم خیلی کم حجم هستش و هم راهت میشه باهاش کار کرد و با فارسی هم مشکل نداره.
نسخه Pro 2.5 رو برات آپ کردم. بعد از نصب یکی از سریال هایی رو که گذاشتم بهش بده تا رجیستر بشه و گرنه در پایینه هر صفحه ای که تبدیل به PDF می کنه یک خط در مورد رجیستر کردنش اضافه میکنه.
نصب که شد یه پرینتر به پرینتر های سیستمت اضافه میشه. هر چیزی رو که خواستی به PDF تبدیل کنی (DOC، عکس،...)، کافیه تا با این پرینتره جدید پرینت کنی.

لینک دانلود:

:5:

اينكه رپيد شيره. من با دانلود از اينجا مشكل دارم. اگه زحمتي نيست يه جاي ديگه آپلودش كن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Baby nfs
19-03-2007, 07:45
Convert Doc to PDF

Evil Boy جان توضيح بده بيبينيم اين چيه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

site_hamid
19-03-2007, 13:42
اينكه رپيد شيره. من با دانلود از اينجا مشكل دارم. اگه زحمتي نيست يه جاي ديگه آپلودش كن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه جایه دیگه: :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Baby nfs
21-03-2007, 06:39
اینم یه جایه دیگه: :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به شما ميگن با معرفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

site_hamid
22-03-2007, 06:58
به شما ميگن با معرفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابل تو رو نداشت :25: