PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا مشكل اساسي با جناب وردپرس

klick
16-03-2007, 21:00
من با اديتور متن وردپرس يه مشكل اساسي پيدا كردهم كه كفرمو در آورده. اين وردپرس2.1.2 رو كه نصب كردم رفتم يه پست بدم كه وقتي دكمه ي انتشار رو زدم و پست رو فرستادم صفحه ي جديد باز شد و اين جا بود كه ديگه خبري از اديتور بصري نبود و فقط اديتور كدها باقي مونده بودند و به هر دري هم زدم فرجي حاصل نشد.
اقدامات من: من رفتم اطلاعات ديتابيس رو پاك كردم و وردپرس رو دوباره نصب كردم ولي باز همون آشو همون كاسه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مشكل بعدي در رابطه با فارسي كردن پوسته هاست. من كه جايي نحوي فارسي كردن پوسته رو توي اين اينترنت به اين بزرگي پيدا نكردم باز دست به دامن اين عقل ناقصم شدم و يه جوري بدون دونستن هيچ زبان برنامه نويسي تمامي پوسته ها رو فارسي كردم ولي تنها چيزي رو كه نه تونستم درست كنم اينه كه فرضاً توي عنوان پست وقتي كلمات فارسي و انگليسي بكار مي برم متن قاطي مي كنه و ترتيب متن به هم مي خوره يا وقتي توي پوسته يه كلمه رو كه انگليسي مثل comments رو به فارسي بر مي گردونم قالب پوسته قاطي مي كنه و جاي تعداد نظرات به ته خط مي ره يا پرانتزش يه وري مي شه خلاص از اين دردسرها زياده
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حالاهم منتظر ياري سبز شمام

LOVEMT
18-03-2007, 06:08
# دوست من شما یه لینک از ورد پرس 2.1.2 رو برام میزارین
# من با نسخه قدیمیش کارکردم مشکی نداشت

klick
18-03-2007, 15:42
# دوست من شما یه لینک از ورد پرس 2.1.2 رو برام میزارین
# من با نسخه قدیمیش کارکردم مشکی نداشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بفرما ببينم چيكار مي خواي بكني

LOVEMT
18-03-2007, 23:35
عزیزم ممنون ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایمکه تابلو من لینکی جز این میخاستم که فارسی بشه
چون هرچی میخام با DAP 8 دانلود کنم نمیشه

LOVEMT
18-03-2007, 23:35
عزیزم ممنون ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایمکه تابلو من لینکی جز این میخاستم که فارسی باشه
چون هرچی میخام با DAP 8 دانلود کنم نمیشه

klick
19-03-2007, 16:22
خوب قربونت همه از اينجا دانلود مي كنن. ديگه 800 كيلو بايت چي هست كه بخواي با dap دانلود كنه
راستي از dap 8 آشغالتر خودشه (به نظر من) dap 5.2.0.3 صد مي ارزه به dap 8. از قديم گفتن دود از كنده بلند ميشه

Mohsen khan
19-03-2007, 18:03
1-در قسمت option و writing اديتور بصري را فعال كنيد
2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تم فارسي براي وردپرس

3- شما هاستتون لينوكسه ؟ اگر هست خوب از روي كنترل پانل راحت نصب كنيد

klick
19-03-2007, 20:43
1-در قسمت option و writing اديتور بصري را فعال كنيد
2-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تم فارسي براي وردپرس

3- شما هاستتون لينوكسه ؟ اگر هست خوب از روي كنترل پانل راحت نصب كنيد
توي هر دو قسمت اديتور بصري فعاله. تموتم اين راه ها رو رفتم ولي كار كار اينجور تنظيمات نيست
اينم آدرس سايتم اين قالب رو خودم فارسي كردم ببينيد چه جوري از آب در اومده
PCPress ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohsen khan
20-03-2007, 07:38
سلام
قالب خوبيه
فكر كنم قالب را قبلا هم ديده باشم
خب شما كه انقدر زحمت مي كشي
يك هاست مثلا 25 مگا بايتي بخر
از دست خيلي از مسايل هم راحت بشي
من كه خودم با وردپرس كار مي كنم
هيچ وقت باهاش مشكلي نداشتم
براي خيلي از دوستانم هم نصب كردم آدرس سايتم هم توي آدرسمه
قالبش خيلي بي نظيره