ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام....یعنی چه....چرا هی میاد..خیلی مزخرف هست

mehdisalehi
16-03-2007, 02:10
با سلام دوستان

سیستم من یه مشکلی پیدا کرده...که هی این پیغام اعصاب خورد کن را میاره.....حتی ویندوز هم عوض کردم..ولی باز هم این پیغام....را میاره....

خوبه یادش نمیره....خوبه خسته نمی شه..از بس این پیغام را میاره....

از اینجا این پیغام مزخرف سیستم من را ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه زود بهم جواب بدین ممنون میشم

amintnt
16-03-2007, 02:55
با سلام دوستان

سیستم من یه مشکلی پیدا کرده...که هی این پیغام اعصاب خورد کن را میاره.....حتی ویندوز هم عوض کردم..ولی باز هم این پیغام....را میاره....

از اینجا این پیغام مزخرف سیستم من را ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوز من چنین فایلی رو نداره (systems.exe)..... ممکنه ویروس باشه!

MB_Danger
16-03-2007, 15:48
با سلام دوستان

سلام ...
برو به مسیر E:\Windows\System32 و فایل Systems.exe رو پیدا کن ، بعد اونو یه جایی آپلود کن و لینک دانلودش رو اینجا بذار ...
ممنون .

M.R.M
16-03-2007, 16:46
سلام دوست عزيز ،
ضمن تشكر از راهنمايي دو دوست گرامي ، حق با amintnt عزيز ميباشد ... اين فايل يك فايل مخرب ميباشد كه با نامهايي جعلي از اين قبيل ( براي مثال System32.exe يا System.exe و ... ) در سيستم قرار ميگيرد و باعث بروز مشكلات بعدي ميشود. سايت معروف زير اين فايل را يك جاسوس كيبورد معرفي كرده است كه به وسيله نرم افزار KGBSpy به وجود مي آيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما ميتوانيد براي حذف و رهايي از مشكل و همچنين كسب اطلاعات بيشتر در مورد آن به سايتهاي زير مراجعه نماييد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته پيغام خطاي 16 Bit MS-DOS Subsystem دلايل بسيار زيادي دارد كه در اين مورد گويا از اين فايل مخرب ناشي ميشود و به احتمال بسيار زياد با رفع مشكل ، اين پيغام نيز برطرف خواهد شد ...
اگر سوال يا ابهامي داشتيد حتما مطرح نماييد تا بنده و ساير دوستان عزيزم شما را راهنمايي نماييم.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

mehdisalehi
17-03-2007, 02:37
خیلی متشکرم..از پاسخ های شما دوستان...که وقت گرانبهاتون را صرف سوال من کردید...

خب..حالا همه پاسخهای شما درست...یک مخرب باشد ، و یا جاسوس کیبورد.....من که ویندوز را پاک کرده ام...یعنی پارتیشن خود ویندوز حذف کرده ام ..دوباره ویندوز را نصب کرده ام.....

و همیشه همه...الان پیج سال هست که ویندوز اصلی من روی شاخه E نصب میکنم....ولی هیچ موقع نمی آمده..یا با پاک کردن ویندوز حذف میشده.....حالا هم شاخه E و هم شاخه C را با هم حذف کردم و باز ویندوز را نصب کردم در همان شاخه E ولی باز آمد

اگر جاسوس بود...با حذف پارتیشن و یا نصب دوباره ویندوز دیگه نمی آمد...

حالا مشکل از کجاست....شما دوستان که چند ساله در کارهای کامپیوتری کار میکنید....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

danial alipour
19-03-2007, 02:04
salam
agar misheh baray man khob tozih bedin mamnon misham

amintnt
19-03-2007, 04:33
خیلی متشکرم..از پاسخ های شما دوستان...که وقت گرانبهاتون را صرف سوال من کردید...

خب..حالا همه پاسخهای شما درست...یک مخرب باشد ، و یا جاسوس کیبورد.....من که ویندوز را پاک کرده ام...یعنی پارتیشن خود ویندوز حذف کرده ام ..دوباره ویندوز را نصب کرده ام.....

و همیشه همه...الان پیج سال هست که ویندوز اصلی من روی شاخه E نصب میکنم....ولی هیچ موقع نمی آمده..یا با پاک کردن ویندوز حذف میشده.....حالا هم شاخه E و هم شاخه C را با هم حذف کردم و باز ویندوز را نصب کردم در همان شاخه E ولی باز آمد

اگر جاسوس بود...با حذف پارتیشن و یا نصب دوباره ویندوز دیگه نمی آمد...

حالا مشکل از کجاست....شما دوستان که چند ساله در کارهای کامپیوتری کار میکنید....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
خوب چندتا حالت داره..... اول یه سوال........ شما درست بعد از نصب مجدد ویندوز با این مشکل مواجه میشی؟ یا بعد از نصب برنامه ها؟ احتمالا یکی از برنامه هایی که معمولا بعد از نصب ویندوز نصب میکنی ویروسی هست...........