PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل در add or remove programs

Beelzebub
14-07-2005, 21:56
این عکسو نگاه کنید بعد بگید اون سیاهی برای چیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نصف برنامه ها بالا این سیاهیه و بقیه اش هم پایینش
با uninstall کردن برنامه ها هم مشگل ندارم ولی می خوام بدونم
این سیاهی چیه
دو سه متری هم طولشه

Nesta
14-07-2005, 22:14
سلام دوست عزیز من که تاحالا این مدلی‌ رو ندیدم و احتمال ویروس میدم چون در خود ویندوز مشگل پیدا کرده و شما اگه میگید که ویروس ندارید مثلا با advanced unistaller pro با این برنامه کار کنین تا مشگل شما حل بشه / :shock: :shock:

sa3er
14-07-2005, 22:21
بله xpsp2
ظاهرا اطلاعات uninstall يکی از برنامه ای که شما در سيستم خود داريد يا داشته ايد مشکل داشته... برای حل اين مشکل پيشنهاد می کنم از برنامهای ديگر unistall همچون Add remove pro و يا your uninstalller و .... استفاده کنيد و به وسيله آنها entry که موجب بوجود آمدن اين مشکل شده را حذف (remove) نماييد... اگه هم که حرفه ای هستيد برين تو شکم regedit و خودتون fix اش کنيد.

تعطيلات خوش بگذره p:

Beelzebub
14-07-2005, 22:39
Nesta, و sa3er, ممنون از پاسختون من اول به regedit رفتن ولی چون برنامه هایی که
اینسال کردم زیاد بود از گشتنش پشیمون شدم حالا با یه uninstaller
امتحان میکنم

مشگل به خاطر این ادیتور بود(EDXOR) که حل شد
بازم ممنون

Nesta
14-07-2005, 22:43
Nesta, و sa3er, ممنون از پاسختون من اول به regedit رفتن ولی چون برنامه هایی که
اینسال کردم زیاد بود از گشتنش پشیمون شدم حالا با یه uninstaller
امتحان میکنم
سلام دوست من فقط دقت کن که کدوم نسخه رو داری دانلد میکنی‌ چون این برنامه ها من نمیدونم چرا کرک هاش زیاد کار نمی‌کنه /

M.R.M
14-07-2005, 22:48
سلام دوست عزيز.
در اين مورد پاسخ ساسر عزيز كاملا درست ميياشد.
شما بايد به دنبال آن برنامه مشكل دار باشيد. اما براي راهنمايي بيشتر سعي كنيد در ميان نرم افزارهاي آنتي ويروس و آنتي هك و آنتي بوتر و ضد جاسوس بگرديد ، زيرا مشكل عمده معمولا از جانب اين نرم افزارها است.
موفق باشيد.

Beelzebub
14-07-2005, 22:51
من از EasyUninstaller v6.0 استفاده
اینو قبلا دانلود کرده بودم ولی استفاده نمی کردم

M.R.M, از شما هم ممنون
مشگلم حل شد

wrongring
13-03-2007, 14:45
سلام دوستان . من چند تا فایل رو اشتباهی از یک بازی حذف کردم حالا هر کاری میکنم نمیتو نم از طریق add or remove حذف کنم . your uninstalller و easy uninstalller رو امتحان کردم فقط تا یکمی مونده به آخر میره بعدش ارور میده (feauture:game engine file) (eror:catastrophicfailure