PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به خدا بگین چی کار کنم!(فوری)

MOHAMMAD2010
14-03-2007, 16:12
با سلام
اخه چی کار کنم من برای cpu دو هسته ای 4200 amd چه مادر بوردی بگیرم
من توشهر کرمان هستم و فقط مادر بورد های گیگا و msi گیرم میاد
مادر بورد های گیگا که شما ها میگین خوب نیستن
مادر بورد های msi هم با چیپست nforce5 هم که خود به خود ریست میشن نگین نه که من از یه منبع رسمی خوندم
فقط asus با abit خوبن که تو کرمان گیر نمیاد
حالا شما اگه جای من بودین چی کار می کردین؟:sad:

rax
14-03-2007, 17:09
با سلام
مادر بورد های msi هم با چیپست nforce5 هم که خود به خود ریست میشن نگین نه که من از یه منبع رسمی خوندم

این منبع رسمی رو هم معرفی کنید مام به منابع رسمی دسترسی پیدا کنیم..:laughing:

MOHAMMAD2010
14-03-2007, 17:20
مادربوردهای شرکت MSI که یکی از بهترین محصولات موجود در بازارهای جهانی محسوب می‌شوند با تراشه‌های nForce5 مشکل دارند و نمی‌توانند به خوبی آنها را شناسایی کنند.
در حالی که چندی پیش اخباری مبنی بر وجود مشکلات فراوان در مادربردهای ASUS با پردازنده‌های AMD منتشر شده بود، به تازگی مشخص شده که مادربوردهای MSI نیز با تراشه‌های nForce5 مشکل پیدا کرده است.

به گفته کارشناسان، کامپیوترهایی که از یکی از مادربوردهای MSI با تراشه‌های nForce5 استفاده می‌کنند به طور خودکار خاموش می‌شوند.
این مشکل پیش از این نیز در کامپیوترهای MacBook شرکت اپل با عنوان Power Off Syndrome نیز مشاهده شده بود.

این طور که بررسی‌های جدید انجام شده نشان می‌دهد، مادربردهای K9N Ultra و K9N Platinum که از تراشه‌های nForce5 570 استفاده می‌کنند، پس از مدتی کار کردن با اختلالات فراوانی مواجه شده و کاربر را مجبور به خاموش کردن کامپیوتر می‌کنند.

طبق گزارش‌های به‌دست آمده، تاکنون بیش از 100 دلیل برای خاموش شدن مادربرهای MSI از طرف استفاده‌کنندگان اعلام شده که از مهم‌ترین آنها می‌توان به خاموش شدن سیستم در هنگام دریافت و ارسال یک فایل با فرمت DVD یا ISO در شبکه، خاموش شدن سیستم هنگام رایت DVD یا CD و خاموش شدن سیستم در صورت استفاده از کارت گرافیک مدل 7300GS اشاره کرد.

rax
14-03-2007, 18:46
منبعو بگو..منم خیلی قشنگتر از این بلدم مطالبو بهم ببافم...

mahi58
14-03-2007, 18:54
دوست عزیز.
هیچ یک از مادربردهایی که گفتی بد نیستند (البته به شرطی که گارانتی درست و حسابی و اصل باشند).
البته بهترین مادربردها به نظر من که موهامو با مادربردهای چرت قبلیم سفید کردم و تو اینترنت خیلی تحقیق کردم دقیقا همون دو تایی که گفتی یعنی ASUS و Abit است به اضافه یه مارک دیگه به اسم Epoch که اون هم خیلی خوبه و میزان خرابیش خیلی کمه. خیلی بعیده تو شهر شما غیر از گیگا و MSI چیز دیگه نباشه، یه کم بگرد ولی اگه پیدا نکردی به نظر من از این دو تا گیگابایت انتخاب بهتری است، چون هم در ایران بهترین گارانتی را دارد یعنی آواژنگ و هم قطعات روی بردش خوب است.
ولی من جای تو بودم با هر زوری بود ASUS گیر می آوردم. من تا به حال مادربرد دیگری ندیدم که 99% خیالتو راحت کنه که مشکلی پیش نمی آره.
موفق باشی.

Gabana
14-03-2007, 19:22
این منبع رسمی رو هم معرفی کنید مام به منابع رسمی دسترسی پیدا کنیم..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وحيد جان ..
منم اين خبرو خيلي وقت پيش ديده بودم :
يه سري هفته نامه علم روز هم چاپ كرد ..
اما تا تا الان اين مشكل بايد رفع شده باشه

اطلاع دقيق از رفع مشكل ندارم - يه سرچي مي زنم ..

Gabana
14-03-2007, 19:38
سلامي دوباره ..!

اصولا منبع معتبر از ديد بنده جايي هست كه وقتي يه خبري رو مي ده اگه تونست خبر هاي بيشتري كسب كنه و يا رفع مشكل شده باشه خبرش رو آپديت كنه .. مثلا همين Inquirer خبرشو آپديت نكرده ملتي هم كه مي خونن ميرن سر كار ..
اون منبع رسمي شما هم بايد درشو گل گرفت كلا ..!

========

جسارتا يه سرچي زديم :

MSI تو توليد هاي جديدش اين مشكل رو حل كرده .. خلاص

rax
14-03-2007, 19:43

وحيد جان ..
منم اين خبرو خيلي وقت پيش ديده بودم :
يه سري هفته نامه علم روز هم چاپ كرد ..
اما تا تا الان اين مشكل بايد رفع شده باشه

اطلاع دقيق از رفع مشكل ندارم - يه سرچي مي زنم ..

میدونم...مخصوصا پرسیدم..اینجا اطلاع داری که رسمه اگه یه برد یه مشگل ولو کوچیک تو بایوس داشت کل برند رو واسه تمام محصولاتش ببرن زیر تیغ...

اگه اینطوری بخوایم قضاوت کنیم اشغالترین بردAM2 که همینAsus M2n-E هستش که تو بازار مثه چی دارن میکنن تو پاچه ملت..

بد وقتی میگی این برد فلانه اینا میگن 2 حالت داره..ایسوس اشغاله..ایسوس خوبه..

من نمیفهمم مگه نمیشه یه شرکت سازنده 100 تا محصول بزنه 2 تا عالی باشن و 2 تاش هم مشگل دار؟

از دست این خرافات که مثه چی بخورد کلت دادن..:laughing:

Gabana
14-03-2007, 19:46
میدونم...مخصوصا پرسیدم..اینجا اطلاع داری که رسمه اگه یه برد یه مشگل ولو کوچیک تو بایوس داشت کل برند رو واسه تمام محصولاتش ببرن زیر تیغ...

اگه اینطوری بخوایم قضاوت کنیم اشغالترین بردAM2 که همینAsus M2n-E هستش که تو بازار مثه چی دارن میکنن تو پاچه ملت..

بد وقتی میگی این برد فلانه اینا میگن 2 حالت داره..ایسوس اشغاله..ایسوس خوبه..

من نمیفهمم مگه نمیشه یه شرکت سازنده 100 تا محصول بزنه 2 تا عالی باشن و 2 تاش هم مشگل دار؟

از دست این خرافات که مثه چی بخورد کلت دادن..:laughing:

نه راست ميگي ..
اينو 100 در 100 باهات موافقم .

Mezzo
14-03-2007, 23:37
با سلام

تو چه رنج قيمتي مي خواي؟ من اگه بودم ميگشتم abit fatal1ty an9 پيدا مي كردم. فكر نمي كنم اونجا گير نياد... در ضمن اگه فهميدي براي چي ميگن گيگا خوب نيست براي ما هم توضيح بده. در مورد يك برند نميشه يك فتواي كلي داد. مثلا من خودم عاشق asus هستم ولي از بعضي بردهاش متنفرم...

MOHAMMAD2010
15-03-2007, 10:05
من تا الان مادر بورد گیگا داشتم و هیچ مشکلی با هاش نداشتم
نظرتون در مورد این بورد چیه(خواهشا الکی نظر ندین)

Gigabyte: Ga-m57sli-s4

MOHAMMAD2010
17-03-2007, 20:36
واقعا چقدر جواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1