PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای پرینت گرفتن با کیفیت عالی

Mahyar_p30
14-07-2005, 20:27
سلام
من دنبال برنامه ای میگردم که باهاش از عکسا پرینت بگیرم و البته خودش تصویر رو در اندازه ی درست به صورت fit to page در بیاره. (با کیفیت عالی) ممنونم

tohave
14-07-2005, 21:38
سلام

برنامه پرينت ويندوز همين امكان رو داره ! البته اگه منظورتون پرينت با كيفيت عالي باشه كه هست بايد از يه پرينتر با كيفيت عالي استفاده كنيد. ويندوز به شما اجازه ميده كه يه عكس رو تو يه صفحه پرينت كنيد يا 2 تا عكس رو تو يه صفحه و اينكه يك عكس بزرگ يا كوچك رو به سايز كاغذ انتخابي پرينت كنه

Nesta
14-07-2005, 22:08
سلام دوست عزیز
بهترین برنامه برای پرینت گرفتن .
2 تا هست
FinePrint 5.41 Enterprise
این برنامه از نظر کارکرد مشابه برنامه Ink Saver هست ولی با این تفاوت که این یکی رجیستر میشه ! مهمترین قابلیت این برنامه امکان بهینه سازی مصرف جوهر رو در پرینترهای مصرف بالا مثل اپسون بهتون میده . علاوه بر اینها قادر هست جلوی اشکالات احتمالی هنگام پرینت کردن رو هم بگیره .

و یکی‌ دیگه InkSaver 2.0هست
هر کدام از شما دوستان که با چاپ کامپيوتری وکار با چاپگرها و چاپخانه ها و کارهای پوستر تبليغاتي و ... سر و کار داريد مشکل اساسی شما با تمام شدن زود به زود جوهر است! البته اين مشکل در چاپگرهای رنگی به خاطر گرون بودن قيمت جوهر به اوج خودش ميرسه ! جوهر هم چيزيه که بدون اون کارتون راه نميفته! با وجود گرونی اين ماده ولی ما از راههای ديگري ميتونيم صرفه جويی کنيم و قيمت اين ماده رو نصف کنيم!!InkSaver 2.0 نام نرم افزاری قوی و حرفه ای و بسيار بسيار مفيد برای افرادی که به چاپگرها، بخصوص چاپگررنگی مجهز هستن ميباشد. اين برنامه طبق ادعاهايی که داره و جدول زير قادره که 50% در مصرف جوهر صرفه جويی کنه و به کارتريج شماعمر طولانی ترو ديرتر تمام شدن رو ميده! اين نرم افزار با دستکاری که هنگام چاپ روی الگوريتم پرينتر ميکنه به اون دستور ميده که از جوهر کمتری برای چاپ استفاده کنه، حتی اگر شما در حال چاپ با بالاترين کيفيت هستيد!!!! اين تصوير شما رو بيشتر با چگونگی تنظيمات InkSaver برای کاهش مصرف جوهر آشنا ميکنه. به ميزان صرفه جويی اين نرم افزار در جدول زير توجه کنيد:

Mahyar_p30
21-07-2005, 16:18
کدوم تصاویر؟ جدول؟
بازم ممنونم دست هر 2 درد نکنه :shock: :D

Nesta
21-07-2005, 20:55
کدوم تصاویر؟ جدول؟
بازم ممنونم دست هر 2 درد نکنه :shock: :D
سلام مهیار جان کدوم تصویر ؟ من متوجه نشدم .
خواهش می‌کنم کاری نکردیم.

Soda
21-07-2005, 21:02
نستا جان ميشه بفرمائي اون جدولي كه داخل متن هست پس كجاست ما كه چيزي نمي بينيم
نكنه ناقلا بازم كپي زدي از يه جاي ديگه و اصلا نخوندي خودت :wink: :mrgreen:

Nesta
21-07-2005, 21:05
نستا جان ميشه بفرمائي اون جدولي كه داخل متن هست پس كجاست ما كه چيزي نمي بينيم
نكنه ناقلا بازم كپي زدي از يه جاي ديگه و اصلا نخوندي خودت :wink: :mrgreen:
سلام سودا جان آره دیگه
من هر موقعه برنامه میگذارم یک فایل توضیحات دارم اونو میگذارم که بدونن که دقیق چی‌ کار می‌کنه واسه همین هم دیگه میگم خودشون میفهمن .
چون هدف این هست که طرف برنامه مورد نظرش رو گیر بیاره و کمی‌ هم بدونه که چی‌ کار می‌کنه .چون درخواست برنامه هست دیگه
.ولی‌ اگه بخواد که چطوری کار می‌کنه که خودم توضیح میدم.
متشکر از شما
:lol: