PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : «« restart شدن خودی» » بخصوص موقع دانلود

Blue Ray
14-03-2007, 07:16
کامپیوترم خود به خود ری استارت میشه.مخصوصا وقتی online هستم و دارم با download manager دانلود می کنم.

-از win XP استفاده می کنم.

-با , Bitdefender و mcAfee اپدیت شده هم چک کردم ویروس نداشت.

با تشکر از جواب شما !:happy:

mehdiiii
15-03-2007, 05:11
ممکنه که توی تنظیمای نرم افزاری که باهاش دانلود میکنید اجازه ریست شدن بعد از اتمام دانلود رو داده باشید(البته اگه بعد از اتمام دانلود این اتفاق میفته)در این صورت اونو غیر فعال کنین

Blue Ray
15-03-2007, 05:15
نه!وسط دانلود ریست میشه.
به هر حال ممنون!

Viren
15-03-2007, 05:59
ممکنه Power ضیف شده باشه.

Alire7_a
15-03-2007, 10:13
براي منهم بارها اتفاق افتده وقتي ب با يك شماره مي خوام وارد اينترنت بشم بعد از چند دقيقه كامپيوتر ريستارت ميشه
منتها وقتي با كانكشنهاي ديگه ميرم اين اتفاق نمي افته

hamid_hitman47
15-03-2007, 10:31
واسه منم یه بار همینجوری شده بود..درست وسط دانلود و یا اینکه برنامه های تحت داس باز میکردی کامپیوتر خود به خود ریست میشد...ویندوزمم عوض کرده بودم ولی درست نشد آخر مجبور شدم کل هاردمو فرمت کنم تا درست بشه....

vandu
15-03-2007, 10:51
یه ویروس هست که Folder Options رو مخفی میکنه و جلوی اجرای فرمان توی Command Prompt رو میگیره. یکی دیگه از نشانه های این ویروس ری استارت کردن کامپیوتر موقع دانلود هستش. اگه علائمی که گفتم رو داشتی، به بخش مقالات انجمن برو...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
15-03-2007, 21:31
شما از چه آنتي ويروس و فايروالي استفاده ميكنيد.چون ممكنه اين دو با هم تداخل پيدا كنند و مشكل restart را پيش بياورند.مثلا اگر آنتي ويروس كاسپر و فايروال زون آلارم را به هم نصب كنيد حتما وسط كار ري استارت را خواهيم داشت.در كنار موضوعاتي كه ساير دوستان مطرح كردند اين نكته را هم مدنظر داشته باشيد.

Blue Ray
15-03-2007, 23:45
من از Bitdefender Internet Security استفاده میکنم.
چند بارهم کامپیوترمو فرمت کردم ولی درست نشد.واسه همین فکر می کنم اشکال سخت افزاری باشه.
باتشکر از دوستان.

Blue Ray
15-03-2007, 23:57
در ضمن من فردا می رم مسافرت و تا یه هفته نیستم.اگه تونستم از کافی نت چک می کنم.
پیشاپیش سال نو رو به همه تبریک می گم.امیدوارم سال خوبی داشته باشین. :laughing: :46: :33:

potentate85
18-03-2007, 16:15
salam
pishnehadi ke man behet mikonam ine ke cpu o mother boardeto chek koni .....
sadetarin rahesham ine ke motherboard o khazenasho bebini ta hich kodom solfate va bad nakarde bashe
vase cpu o ham mitoni vaghty reset shod bebini ro che damaee reset mishe ba damaye normale cput besanchi bebini shayad ziad dagh mikone

valki be ehtemale ziad motherborade