PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخواستم pop3 درایمیل خودم را در yahoo فعال کنم باید چه کار کنم ؟

mamali48
13-03-2007, 23:08
سلام دوستان میخواستم pop3 درایمیل خودم را در yahoo فعال کنم باید چه کار کنم ؟

EhsanHF
15-03-2007, 23:14
باید Mail Upgrades رو فعال کنی .
البته با نرم افزار هم میتونی کاری کنی که با اوت لوک سازگار بشه .

Hazy
16-03-2007, 21:48
yahoo pop3 هست كه!!!

satttanism
17-03-2007, 00:43
یاهو این اجازه رو فقط با پرداخت پول و استفاده از yahoo mail plus میده

Razel
17-03-2007, 01:16
اگه ایمیلت رو در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز کنی Pop3 رایگان هم میده.
موفق باشید

alireza+
27-03-2007, 11:38
سلام دوست عزیز به تاپیک زیر سر بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه اش اینه:
باز كردن yahoo از طريق outlook
براي باز كردن ايميل بايد ياهوي شما pop3 باشد براي ساخت ايميل pop3 مراجعه كنيد به تاپيك زير[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ابتدا outlook express را باز کنید. بعد ازآن روی Accounts.کلیک کنید و بعد روی Add و بعد در جعبه متن نام خود را وارد کنید و روی Next کلیک کنید . در جعبه Mail Address آدرس ایمیل خود را بنویسد. (حواستون باشه ایمیل شما به این شکل هست yourname@yahoo.co.uk) بعد روی Next کلیک کنید. بعد زیر My incoming mail server is a.. گزینه POP3. را انتخاب کنید و در جعبه in the Incoming Mail (POP3, IMAP, or HTTP) Server آدرس pop.mail.yahoo.co.uk را تایپ کنید و در جعبه in the Outgoing Mail (SMTP) Server آدرس smtp.mail.yahoo.co.uk را تایپ کنید . روی Next کلیک کنید. در جعبه Account Name box آی دی ایمیل خود که همان آدرس ایمیل شما بدون yahoo.co.uk @ است .را تایپ کنید و اگر می خواهید پسورد شما ذخیره شود Remember password را تیک بزنید ودر آخر Log on using Secure... را علامت نزده باقی بگذارید و روی Next کلیک کنید و Finish را بزنید. با زدن Ctrl+M یا کلیک روی send and recieve all می توانید ایمیل خود را چک کنید. بعد از اینکار به راحتی می توانید کلیه ایمیل ها را دریافت کنید . این کار در سرعت عملکرد ما و خواندن ایمیلهای بیشتر در زمان کمتر خیلی تاثیر دارد

ولی حتما به[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سر بزنید اونجا کاملتره

ali-mortazavi
09-11-2007, 21:33
هر کی می خواد بدونه ایمیل بزنه
earning.mortazavi@gmail.com