PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فرم ارسال به ایمیل بصورت Html (برای پرشین گیگ)

Honradez
12-03-2007, 19:23
سلام.

من میخام یک فرم ارسال به ایمیل درست کنم؛ یعنی هرکسی بیاد و مشخصات خودشو بده و بعد هرچی گفته رو برام ارسال کنه.

البته برای آپلود بر روی پرشین گیگ میخام.

با تشکر.
;)

whiskey
12-03-2007, 23:35
همه ي فرم هاي ارسال ايميل که HTML هستند، مشکلي هم براي آپلود فرم بر روي پرشين گيگ وجود نداره، اما شما براي پردازش محتويات فرم و ارسال اونا به ايميل مورد نظرتون احتياج به يک سرور داريد. قديما که ياهو سطح کارش پايين بود من از سرور ياهو استفاده مي کردم، اما الآن هيچ سروري رايگان اين کار رو انجام نمي ده.
البته معلومات من کمه از بقيه ي دوستان خواهش مي کنم کمک کنند.:cool:

axilbam
21-03-2007, 23:06
من هم این مشکل رو دارم .
اگه کسی میدونه باید چیکار کنیم لطفاً بگه
قبلاً درست کردنش کاری نداشت کافی بود تا از فرم سایت های دیگه سو استفاده کنیم و آدرس ایمیل خودمونو بزاریم ولی الان دیگه نمیشه.
راستی به feiz خودمونم بگم اگه اشکالی نداره تبلیغات سایت های دیگه تو فرم باشه سایت هایی هستن که فرم مجانی میدن لینم یکیشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Far Va Har
22-03-2007, 05:29
خوب این کار نه مشکله و نه آسون
چون html یک صفحه ی ساکن و static هست شما یا باید کل صفحه سایتتونو با زبان سرور ساید بسازید مثل php , asp.net , jsp, CGI,... که ساکن یا static نیستند و یا اینکه فرم خودتونو به یک صفحه ی سرور ساید دیگه اصاق کنید که عملیات post رو اون انجام بده من پیشنهاد می کنم از زبان قدیمی CGI استفاده کنید چرا که بعلت قدیمی بودن این زبان کدهای اون به رایگان در اینترنت یافت میشه کافیه در گوگل به دنبال این عبارت بگردی
Free CGI contact form
تا اینجا آسون بود اما سختی این کار اینه که وقتی کد CGI رو گرفتی باید اونو با notepad باز کرده و بخش های کلیدی اونو مثل بخش email to رو تغییر بدی و ایمیل خودتو بنویسی البته داخل همون cgi متن هایی برای توضیح عملیاتی که باید انجام بدی نوشته اما من توصیه میکنم کار آسون تری انجام بدی و فرم آماده بگیری پس به سایت زیر سری بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت بالا سه بخش داره بخش اول ایمیل خودت رو در بخش email و ایمیلی که می خوای از طریق سایت به اون مردم mail بزنن رو تو بخش email to و در بخش subject هم موضوع.

در بخش دوم باید دونه دونه آیتم هایی که میخوای به صفحه اضافه بشن رو مشخص و نوع اونا رو هم مشخص کنی مثلا اول تو بخش field name نام فیلد مورد نظر رو بنویس مثلا Name در سمت راست اون خود سازنده بهت پیشنهاداتی میده در مورد نام فیلد ها اما اگه پیشنهاد اونو نخواستی suggestion رو برابر با Select... بذار در قسمت پایینش هم نوعشو که میخوای Textbox باشه یا Text Area یا Checkbox و بعد دکمه ی add رو بزن و برای فیلد بعدی هم همین کارو تکرار کن تا درون فرمت فیلد های زیادی داشته باشی
در قسمت سوم هم نوع زبان سرور سایدش رو مشخص میکنی که به نطر من از بین asp , php یکی رو انتخاب کن به بقیه کاری نداشته باش
حالا finish رو بزن
صفحه ی بعد کد نویسیش برات ساخته میشه بالای کد نویسی نوع فایل رونوشته مثلا contact.htm یا contact.asp (contact.php) که زیر هرکدومش دانلود اومده این دوتارو دانلود کن ودر یک پوشه بذار اما باز هم کار نمی کنه چون php و یا asp زبان های server side یا سمت سرور هستند و در کامپیوتر با ویندوز عادی اجرا نمی شوند مگر اینکه از IIS استفاده کنی و در حقیقت شبیه ساز سرور رو در کامپیوترت راه اندازی کنی اما اگر کار با IIS رو بلد نیستی میتونی سایتت رو بغد از آپلود کردن امتخان کنی که کار می کنه یا نه ضمنا از host مجانی اگر استفاده میکنی ممکن است که اون میزبان با php یا asp کار نکنه پس از host ای اتفاده کن که حداقل یکی رو پشتیبانی کنه
موفق باشی

Mr.Ponics
22-03-2007, 15:52
شما بايد يه سري كدهاي پي اچ پي به كدهاي Html خودتون اضافه كنيد كه در آخر هم بصورت Php بايد سيو و آپلود كنين كه فعلا پرشين گيگ Php ساپورت نميكنه !

mehdi_ok1
15-04-2007, 00:25
Far Va Har دستت درد نکنه عالی بود

حالا این فایل php رو تو ریشه هاستم بزارم و از صفحه مربوطه به این فایل لینک بدم همه چیز حله

mehdi_ok1
19-04-2007, 21:59
Far Va Har
کجایی جواب ما رو بدی