PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا تورو خدا یکی به من کمک کنه

سیاوش با مرام
12-03-2007, 13:50
ببخشید من با کلی دنگ فنگ نرم افزار Easy Cafee رو دان کردم با کرکش اما الان که نسبش کردم وقتی بازش میکنم یه پنجره با سر برگ Cashiyer باز میشه و برای Login شدن از من پسورد می خواد هر پسی رو هم میدم قبول نمیکنه تورو خدا بگین چه کار کنم یا کسی رو بهم معرفی کنین تا بتونم ازش اطلاعاتی در این رابطه بگیرم ممنون:sad: :sad: :sad:

hossein mohamadi
13-03-2007, 22:21
سلام دوست عزيز
من هم همين مشكل رو با يه نرم افزار ديگه داشتم كه پسورد مي خواست اما قبول نمي كرد
به احتمال 90 درصد برنامه خراب بوده

Tornado2800
14-03-2007, 13:01
من این برنامه رو ندارم !
ولی یه عکس ازش بگیر بفرست ببینم چیه
شاید کرک یا سریال چییزی می خواد بهت بدم

سیاوش با مرام
16-03-2007, 20:18
من این برنامه رو ندارم !
ولی یه عکس ازش بگیر بفرست ببینم چیه
شاید کرک یا سریال چییزی می خواد بهت بدم
file:///E:/Easy%20cafe.jpg
سلام آقا مسعوددستت درد نکنه ولی من اون مشکل رو حل کردم اما به یه مشکل دیگه بر خوردم و اون ریجستری کردن این برنامه است که نمی دونم باید چه کار کنم البته یه فرم بود اون رو پر کردم و آدرس میلم رو هم بهش دادم تا این که یه صفحه دیگه اومد و توی اون صفحه product key می خواد به ایمیل من هم هنوز که چیزی فرستاده نشده از پیقامش عکس گرفتم ولی نمی دونم چه طوری واست بفرستم می خوای یه آدرس بده میلش کنم

Tornado2800
16-03-2007, 20:58
tornado2800@gmail.com
راستی !
ورژن دقیق رو بنویس تا کرکش شاید بتونم دقیق رو پیدا کنیم

سیاوش با مرام
28-06-2007, 19:29
tornado2800@gmail.com
راستی !
ورژن دقیق رو بنویس تا کرکش شاید بتونم دقیق رو پیدا کنیم

سلام راستی من 2 یا 3 بار برای شما میل زدم اما خبری نشد آخه من مشکلم حل شد اما 10000 تومان رفت تو پاچم تا فهمیدم مشکلس چیه باید از طریق کرکش بر نامه رو اجرا می کردم پسشم اسم خود نرم افزار بود
به همین سادگی
ورژنش هم 2.2.14 است الانم منوش رو فارسی کردم خیلی خوب و کار بردی شده می خوام بزارمش تو فروشگاهتون البته با قیمت خیلی کم. تا همه ازش استفاده کنند نظرتون چیه من منتظرم