PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عجبا از کامپیوتر بااین وسعتش گیج گیج شدم

kasraaziz
12-03-2007, 11:04
عجبا از کامپیوتر بااین وسعتش گیج گیج شدم درایو سی خالی خالیه اصلا چیزی داخلش نیست اما مینویسه 6.2 گیگا بایت اطلاعات داره آنتی ویروس گذاشتم چندتا فایل رادردرایو سی ویروس کشی میکنه مثل recycler ,backgrand و.... اما من اصلا اینها راندارم مگه recycle bin همراه ویندوز نیست آخه ویندوز من درون درایو e هست نمیدونم چکارکنم میخوام درایو سی من کاملا خالی بشه .میخوام ویستا نصب کنم

saviss
12-03-2007, 13:59
عجبا از کامپیوتر بااین وسعتش گیج گیج شدم درایو سی خالی خالیه اصلا چیزی داخلش نیست اما مینویسه 6.2 گیگا بایت اطلاعات داره آنتی ویروس گذاشتم چندتا فایل رادردرایو سی ویروس کشی میکنه مثل recycler ,backgrand و.... اما من اصلا اینها راندارم مگه recycle bin همراه ویندوز نیست آخه ویندوز من درون درایو e هست نمیدونم چکارکنم میخوام درایو سی من کاملا خالی بشه .میخوام ویستا نصب کنم
تا وقتی که تنظیمات مربوط به recycle binرو دستکاری نکنید مقدار اون بصورت پیش فرض 10درصد فضای هر درایو شما ست (درمورد همه ی درایو ها)
نکته بعدی اینه که ممکنه شما دوتا گزینه رو فعال داشته باشید رو ی سیستمتون یکی هایبرنیت ویکی هم سیستم ری استور و برای اینکار احتمال اینکه درایو Cشما مسیر پیش فرض باشه هست...
یک کار میتونید بکنید برید توی کنترل پنل و قسمت فولدر آپشن ....توی تب Viewتیک های کنار گزینه ی نشون ندادن فایل های هایدن وسوپرهایدن رو بردارین.. apply.کنید و برید دوباره. ببینید توی درایو Cتون چی هست........
احتمال این هست که یکسری فایل های سیستمی ویندوزتون اونجا باشه وباحذفشون ویندوزتون هم بپره ....پس دقت کنید

mahsoft
12-03-2007, 14:09
ممکنه سیستم ریسوتریتون فعاله

سیستم ریستوری حجم زیادی رو اشغال میکنه

saviss
12-03-2007, 14:25
ممکنه سیستم ریسوتریتون فعاله

سیستم ریستوری حجم زیادی رو اشغال میکنه
mahsoftجان اذیت نکن دیگه.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول من گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حق کپی رایتشو باید بدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kingweb
12-03-2007, 23:53
دوست عزیز به نظر بنده فکر کنم اول آنتی ویروس چون خود آنتی ویروس ها فضای زیادی را اشغال می کنند

یا می تونید از نرم افزار ها استفاده کنید مثل system mechanic و....