PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تفاوت سرعت لینکها در اینترنت

alirafaat
11-03-2007, 23:51
سلام
من برای دانلود از اینترنت دانشگاه استفاده می کنم کهسرعتش برا دانلود (برا ما ) زیاده
اما اخیرا سرعت اکثر لینکها کاهش شدیدی پیدا کرده (مثلا به 5 تا 10 kb/s ) رسیده اما وقتی لینکی مثل این

ftp :/anonymous%40autopatcher.fbdn.net:*****@autopatcher .fbdn.net/Xp/AutoPatcher_XP_Nov06_ENU_Full.exe]

رو دانلود می کنم با سرعت زیاد دانلود می شه (220 kb/s )

به نظر شما این کار عمدیه
ایا راه حلی داره
(مساله زمان دانلود وتعداد یوزر اثری نداره )

با تشکر

J A V I D
11-03-2007, 23:59
سرعت دانلود به خیلی از عوامل بستگی داره بعضی سرور ها سرعتشون پایینه و هر چی هم سرعت اینترنت شما زیاد باشه چون کامپیوتر سرویس دهنده سرعت پایینی داره شما با سرعت کمی فایل رو دریافت م یکنید تعداد یوزها هم بی تاثیر نیست در ضمن می شه برای کامپیوتر ها محدودیت سرعت تعریف کرد ...

موفق و پیروز باشید

جاوید

alirafaat
12-03-2007, 13:27
سرعت دانلود به خیلی از عوامل بستگی داره بعضی سرور ها سرعتشون پایینه و هر چی هم سرعت اینترنت شما زیاد باشه چون کامپیوتر سرویس دهنده سرعت پایینی داره شما با سرعت کمی فایل رو دریافت م یکنید تعداد یوزها هم بی تاثیر نیست در ضمن می شه برای کامپیوتر ها محدودیت سرعت تعریف کرد ...

موفق و پیروز باشید

جاوید

با تشکر از جوابتون

مساله یوزر که گفتم حله (فقط یکی دو نفر دارن استفاده می کنند)

در مورد خصوصیت سرورها هم باید بگم من حدود 40 لینک رو امتحان کردم (ازجمله از مایکروسافت ادوبی.وراپیدشار بااکانت.)فقطهمین ی لینک سرعت داشت

اگه مخدودیت سرعت گذاشته باشن چرا این یه لینک تبعیت نکرد
نمی شه لینکها رو مثل این یه لینک معرفی کرد

باتشکر

amintnt
14-03-2007, 17:55
احتمالا بر میگرده به سرور..... من از دانشگاه که لینکا رو با دانلود منیجر دانلود میکنم سرعتم 80 تاست..... اما اگه از رپید شر دانلود کنم سرعت از 5 تا بیست متغیره.... معمولا خیلی پایینه......

حالا نمیدونم چطوریه که شما فقط با این سایته مشکل نداری!