PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يكي بياد و آموزش چگونگي كرك كردن نرم افزار ها را بگه(مانند ساخت كرك و تغيير سورس و ...)با برنامه مورد نياز

Mohammad_Ahrari
13-07-2005, 20:59
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

Nesta
13-07-2005, 21:03
سلام دوست عزیز برنامه های زیادی هست بستگی‌ به زبان برنامه نویسی‌ شما هم داره مثلا چه کمپوننتی‌ می‌خواهید که باهاش کرک کنید .
یا یک فردی هم آموزش قفل کولاک رو گذشته با نسخه فول و همچنین آموزش فارسی‌ اونم خوبه
ASProtect هم میگن خوبه ولی‌ من میگم با یک برنامه 15 تا برنامه عین این و خود این رو بدون بلد بودن یک خط کد اسمبلی‌ میتونی‌ کرک کنی‌ باهاش پس اینم فایده نداره الان من قفل کولاک و رمزی کردن باهاش و تقلبی‌ کردن فایل exe and DLL رو قبول دارم از این برنامه .

Mohammad_Ahrari
13-07-2005, 22:04
ممنون

بقيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoseinquest
13-07-2005, 23:03
سلام
موضوع خوبی رو مطرح کردید
این نستا جان جواب داد دیگه من مزاحم نمیشم

sa3er
13-07-2005, 23:33
سلام؛
قبل از هر چيز اين رو بهتون بگم که يادگيری cracking يا به زبان علمی reserve engineering کاری نيست که بشه يک شبه ياد گرفته شما بايد ماهها حتی سالها برای يادگيری فنون و ريزه کاريهای اين علم وقت و هزينه بگذاريد....

رخصت از آقا سعيد؛
دوم اينکه کولاک و پولاک و پولک و هر چرتو پرت ايرانی دیگه رو بندازين بره... چون نرافزارهای خارجی که شما قصد داريد کرک کنيد از کولاک استفاده نمی کنند و البته از protection های بسيار پيچيده تر و قویتر... و بعلاوه اين چيزی نيست که اول شما بايد ياد بگيرید...بعدها وقتی حرفه ای شديد شما الگوريتم یه protector رو ياد ميگیرید تا بفهميد چطور ميشه اونو شکست (crack)...

سوم اینکه شما نیازمند دانش نسبی زبان assembly و آشنایی نسبتا کامل با deubugger های بسيار حرفه ای همچون SoftICE یا IDA یا OllyDBG و SmartCheck هستید... که یادگيری همه اينها و تسط پیدا کردن به اينها بسته به هوش شما از سه ماه تا سه سال زمان خواهد برد....

به هر صورت اين جا مراجعه کنيد برای چند تا tutorial مفيد که بدرد newbie هايی همچون شما دوست گرامی می خوره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و برای تهيه کليه ابزارهای مورد نياز يک cracker هم به سايت زير مراجعه کنيد:

بازم کمک خواستيد در خدمتيم؛

Nesta
14-07-2005, 02:36
سلام آقای ساسر .
بین حرفهای شما و من دوگانگی‌ بوجود اومده .
حالا چرا من برنامه برای کرک و یا قفل گذاشتن معرفی‌ کردم ولی‌ گویا شما آموزش کرک کردن یا کرکینگ مد نظرتون بوده که این 2 مقوله با هم فرق می‌ کنه .
یعنی‌ یکی‌ کرک گذاری یا کرک کردن برنامه ای که شما نوشته اید و یکی‌ هم قفل یا کرک بردشتن از روی نرم افزار ها هست .
من روش اول رو توضیح دادم یعنی‌ کرک گذاشتن روی برنامه های خودمون که مینویسیم به طور کلی‌ .ولی‌ شما طریقه بر عکس این رو توضیح دادین حالا من موندم که آیا این دوست عزیز سوال خودشون همون توضیح شما هست یا توضیح من .
در ضمن قفل کولاک در خود برنامه با توجه به کد در داخل سورس در برنامه و user id and hardware id طرف کرک کردن کمی‌ سخت می‌شه ولی‌ نمیگم هرگز نمی‌شه ولی‌ هر کسی‌ نمی‌ تونه کرک کنه.
:)

hatef_4541
14-07-2005, 02:46
با اجازه دوستان!‌
اين قفل كولاك محصول شركت شتاب رو منظورتون هست؟ قفل قابل اعتمادي نيست! با مراجعه به اين صفحه ( h**p://magic.bernawolf.com ) شما ميتونيد كرك اكثر ورژن هاي اين قفل رو و همچنين كرك برنامه هاي خود شركت شتاب كه با اين قفل ايمن شده بودند رو دانلود كنيد.

--
در مورد آموزش كرك هم همان طور كه دوستان گفتند موضوعي نيست كه يك شبه و با چند مقاله بشه راحت ياد گرفت! دوستي دارم كه در اين زمينه مهارت زيادي داره ! يه بار پرسيدم اگه بخوام كراكر حرفه اي بشم چي كار كنم؟ گفت : بايد برنامه نويس باشي ،و حتما اسمبلي بلد باشي و تمرين كني هميشه تا تجربه بدست بياري !

من لينك يه سايت رو ميزارم كه يه سري مقاله آموزشي به زبان فارسي هست، واسه شروع خوبه اما هيچ وقت به يك منبع اكتفا نكن!
پسورد فايل ها: just4u
موفق باشيد.

Nesta
14-07-2005, 05:50
سلام دوست عزیز
متشکر از سایت که معرفی‌ کردید ولی‌ قفل کولاک نسخه جدیدش و فول خوب هست و نسبت به دیگر برنامه ها بهتر هست ولی‌ به نظرم بالاخره هر برنامه ای کرک می‌شه دیر و زود کردن آن مهم هست. :D

Mohammad_Ahrari
14-07-2005, 08:48
واقعا ممنون

از sa3er, جان هم تقاضا دارم يك كم توضيح بيشتر بده

از Nesta, جان هم ممنون واقعا بدردم خورد

و از هاتف جان

ممنون ميشم اگه ساسر جان بيشتر توضيح بدي

sa3er
14-07-2005, 11:25
محمد جان؛
فکر می کنم توضيحات بيشتری نياز نيست از آنجا هم بنده و هم آقای هاتف (که همينجا ورودشون رو به انجمن تبريک می گم) لينکی به شما داديم... جنابعالی با مراجعه به آدرسهای ذکر شده می توانيد start کار رو بزنيد... در اون مقاله ها از ابتدا همه چیز توضیح داده شده... واين رو هم به خاطر بسپريد که شما خيلی خیلی بايد مطالعه کنيد و منتظر این نباشید که کسی به شما چیزی یاد بده؛‌ مطالعه مطالعه مطالعه... بعلاوه اگر زبان english به خوبی بلد نيستيد بهتره که بکلی يادگيری اين علم رو فراموش کنيد..حداقل تا زمانی که en شما خوب نشده... چون تقریبا تمامی مقالهای مفيد ، بدرد بخور و پربار در اين زمينه و همچنين محيطهای نرافزارهای مربوطه به زبان انگليسی می باشد و در صورت عدم آشنایی نسبتا زیاد با en به مشکل بر خواهید خورد و راه به جایی نخواهید برد...

در هر صورت اگر در طول یادگیری به مشکلی برخوردید یا سوالی داشتید بنده در خدمتم.

و اما جناب آقای سعيد نستا عزیز؛

یعنی‌ یکی‌ کرک گذاری یا کرک کردن برنامه ای که شما نوشته اید و یکی‌ هم قفل یا کرک بردشتن از روی نرم افزار ها هست .
من روش اول رو توضیح دادم یعنی‌ کرک گذاشتن روی برنامه های خودمون که مینویسیم به طور کلی‌ .
می تونم بپرسم "کرک گذاری" يعنی چه و شما اين واژه رو چه جوری و از کجا بدست آوريد!! کرک (crack) به معنای شکسن و نفوذ به قفلهای نرافزاری و بعضا سخت افزاری می باشد... حال اینکه شما می فرمایید "کرک گذاری" یعنی شکستن گذاری!!؟؟ قصد جسارت ندارم ولی این الفاظ و تعاریف رو از زبان یک مهندس نرافزار شنیدن واقعا حیرت آوره...
فکر می کنم منظور شما از کرک گذاری همون قرار دادن قفل (protector یا cryptor) برای نرافزار است که به اشتباه از واژه نادرست کرک گذاری استفاده فرموده اید...

نهایت احترام؛

Nesta
14-07-2005, 18:52
سلام دوست عزیز من باید منظورم رو برای همه برسونم و من اگه بخوام تمامی‌ اصطلاحات مهندسی‌ رو برای همه بخوام بگم که شاید برای همه واضح نباشه در ضمن من منظورم از کرک گذاری یعنی‌ این که شما می‌خواهید برای برنامه خود سریال و قفل بگذاری که کرک یعنی‌ براش بسازی یعنی‌ چی‌ یعنی‌ شما نسخه trial برنامه رو که میدی اگه خواست کسی‌ به صورت دائم استفاده کنه باید شما کرک اون برنامه رو بسازی با بدی تا از آزمایشی‌ در بیاد .
حالا اگه من جوری توضیح دادم که شما نفهمیدین مشگلی‌ نیست .من برای همه باید طوری حرف بزنم که متوجه بشوند .

alaodin1
23-05-2006, 00:39
اين چند تا آموزش كركينگ كه از من ميشنويد از دست نديد