PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدیدترین رقیب ایرانسل در کشورآمد نه ir-tci نه تالیا است (اپراتور سوم تلفن همراه خوش اومدی!

H A M A S
10-03-2007, 21:30
جدیدترین رقیب ایرانسل در کشورآمد( نه ir-tci نه تالیا)سیمکارت های چند ظرفیتی با قیمت بین 100 تا 150 هزار تومن از اواسط سال 1386 میاد
سیمکارت های ir-tci که از نسل دوم هست از حالا دیگه کارش تمومه!
تالیا هم از نظر اذیت کردن مردم چیزی از ir-tci کم نیاورد
فقط میمونه ایرانسل که توانایی پشتیبانی از نسل چهارم(دریافت تصاویر تلوزیونی از طریق گوشی)رو داره شانس رقابت با این اپراتور رو داره
دوستان اگر نکته هایی دیگری درباره این اپراتور میدونند ذکر کنند (باور کنید اگر اپراتور ها زیاد بشه به نفع ما مصرف کننده هاست)

TheMohammad
10-03-2007, 21:49
اشتباه شنیدی عزیز
منظور از "سیمکارت های چند ظرفیتی" سیم کارت های هست که میشه روش دوتا و یا بیشتر سیم کارت رو کپی کرد که مخابرات میخواد این سیم کارت ها ارائه بده ، قیمتش هم 100 تا 150 هزار ریال است !!!
ایرانسل از نسل 2.75 استفاده میکنه و گفته اگه استقبال باشه نسل سوم رو هم ارائه خواهند داد.
نسل چهارم هنوز نیومده ، آخرین نسل در حال حاضر 3.5g هست که به Hsdpa معروفه !!! و در حال حاضر نسل 3 در حال رشد هست که اپراتور سوم این نسل را ارائه خواهد کرد ، و از سال 87 وارد بازار میشود !!!

mehdi_vsgh
10-03-2007, 22:08
اشتباه شنیدی عزیز
منظور از "سیمکارت های چند ظرفیتی" سیم کارت های هست که میشه روش دوتا و یا بیشتر سیم کارت رو کپی کرد که مخابرات میخواد این سیم کارت ها ارائه بده ، قیمتش هم 100 تا 150 هزار ریال است !!!
ایرانسل از نسل 2.75 استفاده میکنه و گفته اگه استقبال باشه نسل سوم رو هم ارائه خواهند داد.
نسل چهارم هنوز نیومده ، آخرین نسل در حال حاضر 3.5g هست که به Hspda معروفه !!! و در حال حاضر نسل 3 در حال رشد هست که اپراتور سوم این نسل را ارائه خواهد کرد ، و از سال 87 وارد بازار میشود !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali david
10-03-2007, 23:12
كي ميگه
آمريكا از نسل 4 استفاده ميكنه

mohammad_twe
10-03-2007, 23:14
به ايرانسل نميرسه ايرانسل خودشو اول ميكنه

vahid_mota
10-03-2007, 23:41
البته نسل سوم هنوز قرارداد نبسته فکر کنم تازه یک سال بعد از عرضه ایرانسل بتونه کارهاشو شروع کنه درباره چند ظرفیتیها هم دوستمون راست میگه برای اینه که بتونین از یه سیمکارت برای چند تا شماره استفاده کنین

ShahabSAMSUNG
11-03-2007, 00:54
فقط اینو بگم که وقتی علیرضا دزفولی میگه "ایرانسل طی دو سه سال آینده بهترین اپراتور خاورمیانه خواهد شد" بیراه نمیگه.

سال 87 امکان مکالمه تصویری رو مهیا می کنه و همه چیزش هم طبق برنامه است.

اگه اپراتور دیگه ای هم اون موقع بخواد بیاد، خوب معلومه که اگه این مشخصات رو نداشته باشه، فوراً ورشکست میشه. چون دیگه اون موقع این چیزا عادیه.

iman_s
11-03-2007, 02:15
در مورد سیمکارتهای چند ظرفیتی(سیم کارت با حافظه بالا) باید بگم که امکان کپی 2 یا چند سیمکارت برروی یک سیمکارت وجود داره که بشه از هر دوی آنها با یک سیمکارت و یک گوشی استفاده کرد. البته طیق اعلام شرکت ارتباطات سیار این نوع سیمکارتها برای اولین بار سال آینده در ایران عرضه خواهد شد و امکان استفاده همزمان از دو سیمکارن را فراهم میکند و اکنون در حال تست هستند. این نوع سیمکارتها از نسل سیمکارت مادر استفاده میکند یعنی اگه 2 سیمکارت ایرانسل و ارتباطات سیار داشته باشیم و روی یک سیمکارت چند ظرفیتی کپی کرده باشیم در هنگام استفاده از سیمکارت ایرانسل از نسل 2.75(نسل مورد استفاده ایرانسل) و هنگام استفاده از سیمکارت دولتی از نسل 2 (نسل مورد استفاده ارتباطات سیار) استفاده میشود. در مورد نسل اپراتورها هم این نکته رو اضافه کنم تا اونجا که من میدونم و یکی از دوستان اشاره کرد آخرین نسل مورد استفاده در جهان فعلا نسل 3.5 است.

ARASH66
11-03-2007, 02:19
والا اين سيم كارتهاي چند ظرفيتي اپراتور سوم نيست ...
از اسمش معلومه ...
اپراتو سوم از سال بعد شروع به كار ميكنه !

بعدشم ايرانسل رو كه هي دارن سنگ مي اندارن جلو پاش !

iman_s
11-03-2007, 02:24
در ضمن یک نکته ای که یادم رفت بگم این سیمکارتها اپراتور سوم نیستند و شرکت ارتباطات سیار اونارو ارائه میده. پس به نظر من بهتره اسم تاپیک عوض بشه و به یه چیزی مثل سیمکارتهای چند ظرفیتی تغیر نام بده تا باعث گمراهی نشه.

مورچه
11-03-2007, 02:32
حالا به چه دردی می خوره؟
من از صبح که شنیدم تا حالا دارم فکر می کنم که به چه درد می خوره؟
hhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm....................

iman_s
11-03-2007, 03:39
شاید شما دو تا خط موبایل داشته باشیدو با این روش دیگه لازم نیست دو تا گوشی بخرید و با خود اینور اونور ببرید یا از گوشیهایی که قابلیت استفاده از دو سیمکارت را دارند و خیلی گرونند و تو ایران کمتر پیدا میشند استفاده کنی. یعنی صرفه جویی در پول خرید گوشی و اشغال فضای کمتر. یکی بخر دوتا ببر(البته منظورم گوشیه)

H A M A S
11-03-2007, 08:17
پس دولت میخواهد با ایرانسل رقابت کند؟!!! مخابرات با نسل در پیتیش(نسل2) میخواهد با اپراتور دوم که میتونه تا نسل 4 رو پشتیبانی کنه(امیدوارم که ایندفعه اشتباه نکرده باشم!) رقابت کنه زهی خیال باطل!
چرا هر روز چوب لای چرخ ایرانسل میکنند؟یه روز میگن سهم شرکت های ایرانی کمه! روز بعدش میگن باید مکالمه رو ثانیه ای حساب کنند؟الان هم که از تلفن ثابت یا سیمکارت دولتی به ایرانسل زنگ بزنی بجای 45 تومن 67 تومن میزنه!

Saeed_TnT
11-03-2007, 11:22
پس دولت میخواهد با ایرانسل رقابت کند؟!!! مخابرات با نسل در پیتیش(نسل2) میخواهد با اپراتور دوم که میتونه تا نسل 4 رو پشتیبانی کنه(امیدوارم که ایندفعه اشتباه نکرده باشم!) رقابت کنه زهی خیال باطل!
چرا هر روز چوب لای چرخ ایرانسل میکنند؟یه روز میگن سهم شرکت های ایرانی کمه! روز بعدش میگن باید مکالمه رو ثانیه ای حساب کنند؟الان هم که از تلفن ثابت یا سیمکارت دولتی به ایرانسل زنگ بزنی بجای 45 تومن 67 تومن میزنه!

تا نسل 3.5 بیشتر نیست . شما چطور میگید نسل 4 :blink:
بعدشم این که می گن باید ثانیه ای حساب کنن به نفع مشتریه آخه اگه تو 1 دقیقه و 1 تانیه حرف بزنی پول 2 دقیقه حساب می شه یعنی به بالا رند می شه حالا این کار بدیه که می خوان به نفع تو کار کنن تا پول کمتری بدی؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink:

George Bush
11-03-2007, 11:43
كي ميگه
آمريكا از نسل 4 استفاده ميكنه
خير اون چين هست نه آمريكا
اون هم علتش اينه كه ميخواد توي المپيك يا جام جهاني كه در چين بناست برگزار بشه پخش مستقيم روي موبايل رو به بهترين شكل تجربه كنند مردم

تا اونجا که من میدونم و یکی از دوستان اشاره کرد آخرین نسل مورد استفاده در جهان فعلا نسل 3.5 است.
اطلاعات شما نيز كمي قديمي شده
ايــــــــــنــــــــــــ ــــــجــــــــــــــــــ ــــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 85&type=IT&btnSearch=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88)رو ببينيد
البته با فايرفاكس يا IE باز كنيد

H A M A S
11-03-2007, 12:27
تا نسل 3.5 بیشتر نیست . شما چطور میگید نسل 4 :blink:
بعدشم این که می گن باید ثانیه ای حساب کنن به نفع مشتریه آخه اگه تو 1 دقیقه و 1 تانیه حرف بزنی پول 2 دقیقه حساب می شه یعنی به بالا رند می شه حالا این کار بدیه که می خوان به نفع تو کار کنن تا پول کمتری بدی؟؟؟؟ :blink: :blink: :blink: :blink:
هم نحوه محاسبه مکالمه ثانیه ای شده و با افتتاح خط تولید وسایل مخابراتی ایرانسل در کشور سهم شرکت ایرانی از شرکت ام تی ان(شریک انگلیسی ایرانسل که در کشور آفریقای جنوبی به ثبت رسیده ودر آفریقا و آسیا فعالیت دارد) بیشتر شده
دیگه چی؟

George Bush
11-03-2007, 13:53
هم نحوه محاسبه مکالمه ثانیه ای شده و با افتتاح خط تولید وسایل مخابراتی ایرانسل در کشور سهم شرکت ایرانی از شرکت ام تی ان(شریک انگلیسی ایرانسل که در کشور آفریقای جنوبی به ثبت رسیده ودر آفریقا و آسیا فعالیت دارد) بیشتر شده
دیگه چی؟
هنوز نشده
لطفا دقيق اينجا رو بخونيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خبر مال امروزه :

اميدواريم با تاييد اين سازمان از روز يكشنبه(يعني امروز) بتوانيم محاسبه‌ مكالمات مشتركان را برحسب ثانيه انجام دهيم.

mehdi_ok1
11-03-2007, 14:07
ولی من مطمئن هستم چیزی که دولتی هست سرعتش پیشرفتش در مقابل خصوصی0 هست و بس

iman_s
13-03-2007, 02:08
درسته که این نوع سیمکارتها رو قراره ارتباطات سیار بده ولی شما میتونی توش دو تا سیمکارت ایرانسل بزاری.
مثل اینکه همه منتظرند تا یه موضوعی درباره سیمکارتهای دولتی بشه همه بیان پشت سرش بد بگن.من خودم موافق و طرفدار دولتی نیستم و قصد دارم ایرانسل بگیرم ولی تا وقتی که sms هاش درست نشده از همین دولتی استفاده میکنم.

gigili1567
13-03-2007, 02:28
اس ام اس ایرانسل مشکل زیادی نداره.. اون Tci مشکل داره...

gigili1567
13-03-2007, 02:32
دوستانی که ایرانسل دارن... به ایرانسل که اس ام اس میفرستیم مشکلی نداره. فوری میرسه. ولی Tci .....

مهدی 2007
13-03-2007, 20:11
فکر کنم اون دستگاه هایی که برای کپی سیمکارت اومده بود هم همین کار رو می کرد
درست نمی گم؟

azh
13-03-2007, 23:12
ایرانسل با جمع بندی خوبه تازه Sms هاش همه به tci سریع می رسه...

gigili1567
14-03-2007, 02:00
اگه دولتیها تو ایرانسل دست نبرن، یه اپراتور موفق باقی میمونه.

iman_s
14-03-2007, 02:46
فکر کنم اون دستگاه هایی که برای کپی سیمکارت اومده بود هم همین کار رو می کرد
درست نمی گم؟

نه دوست عزیز اونی که شما میگین یک دستگاهه که یک اطلاعات یک سیمکارت رو میخونه و میشه اونا رو روی یک سیمکارت خام دیگه کپی کرد.این یعنی یک شماره با دو سیمکارت.ولی اینی که قراره بیاد دو شماره هست در یک سیمکارت.در ضمن دستگاه نیست سیمکارته با ظرفیت بالا که البته این یکی ظرفیتش اندازه 2 سیمکارته.

gigili1567
14-03-2007, 03:06
نمیشه از دو اپراتور تو یک سیم کارت استفاده کرد؟

Dr.Afzali
14-03-2007, 03:49
ايني كه ميگم شايد مربوط به اين تاپيك مستقيما نباشه ولي ترجيح دادم اينجا بگم تا طرفدارهاي ايرانسل جواب بدن
بهنظر من هنوز سيم كارتهاي دولتي سرتر هستند.نگيد نه.چرا؟دليل دارم.دليلم اينه كه درسته كه ايرانسل تجهيزات جديدتر و امكانات بيشتري داره ارائه ميده ولي مهمترين چيز اول از همه براي يك دارنده تلفن همراه انتن دهيه.شما بايد همه جا رو در نظر بگيريد.نه فقط تهران.شايد توي تهران خوب باشه من نميدونم.ولي براي من كه شيرازم و هر دو سيم كارت رو هم دارم.هم دولتي و هم ايرانسل .اصلا ايرانسل قابل استفاده نيست هنوز.اخه سيم كارتي كه فقط داخل شهر انتن بده اونهم باز نه همه جاش هنوز به چه درد ميخوره.يكي جواب بده ديگه.هنوز از شهر خارج نشدي انتن ميپره.ولي دولتي اپراتور اول اينطور نيست داخل و خارج شهر خوب انتن ميده همه جا.پس بايد بگيم در اينده برتر خواهد بود.يادتون باشه ايران كه فقط تهران نيست.پس همه جا رو بايد در نظر بگيريد.كي تا حالا گفتن كه گسترش پيدا ميكنه ولي هنوز كه هنوزه كه خبري نيست.تازه دارن داخل شهر رو راه ميندازن كه هنوز تا دلتون بخواد نقطه كور داريم.پس هنوز اپراتور اول بهتره.حالا هر وقت مشكل انتن دهي ايرانسل حل شد بعدا بگيد بهترين.

masoudboy
14-03-2007, 11:26
ايني كه ميگم شايد مربوط به اين تاپيك مستقيما نباشه ولي ترجيح دادم اينجا بگم تا طرفدارهاي ايرانسل جواب بدن
بهنظر من هنوز سيم كارتهاي دولتي سرتر هستند.نگيد نه.چرا؟دليل دارم.دليلم اينه كه درسته كه ايرانسل تجهيزات جديدتر و امكانات بيشتري داره ارائه ميده ولي مهمترين چيز اول از همه براي يك دارنده تلفن همراه انتن دهيه.شما بايد همه جا رو در نظر بگيريد.نه فقط تهران.شايد توي تهران خوب باشه من نميدونم.ولي براي من كه شيرازم و هر دو سيم كارت رو هم دارم.هم دولتي و هم ايرانسل .اصلا ايرانسل قابل استفاده نيست هنوز.اخه سيم كارتي كه فقط داخل شهر انتن بده اونهم باز نه همه جاش هنوز به چه درد ميخوره.يكي جواب بده ديگه.هنوز از شهر خارج نشدي انتن ميپره.ولي دولتي اپراتور اول اينطور نيست داخل و خارج شهر خوب انتن ميده همه جا.پس بايد بگيم در اينده برتر خواهد بود.يادتون باشه ايران كه فقط تهران نيست.پس همه جا رو بايد در نظر بگيريد.كي تا حالا گفتن كه گسترش پيدا ميكنه ولي هنوز كه هنوزه كه خبري نيست.تازه دارن داخل شهر رو راه ميندازن كه هنوز تا دلتون بخواد نقطه كور داريم.پس هنوز اپراتور اول بهتره.حالا هر وقت مشكل انتن دهي ايرانسل حل شد بعدا بگيد بهترين.

کاملا با شما موافقم ... ولی این را هم باید در نظر بگیرید ایرانسل تنها 6 ماه هست که کارش را آغاز کرده و شما نباید انتظار داشته باشید همه جا آنتن بده . اپراتور اول با فروش سیم کارت به قیمت های گزاف و ثبت نام آن و واگذاری آن بعد از چند ماه و 13 سال کار و حمایت دولت و... تونسته به این جا برسه گرچه هنوز شبکش کلی مشکلات و نقطه کور داره که هنوز رفع نشده و توی جاده ها هم اسمش هست که آنتن میده ولی شما اگر در جاده ای باشید که بین 2 تا شهر بزرگ هست اغلب شماره گیری ممکن نیست . همانطور که قبلا گفتم ایرانسل را باید بعد از 2 سال کار نتیجش را دید که چطوره و الان قضاوت کردن خیلی خیلی زوده در نتیجه برای کسانی که موبایل یک وسیله ضروری هست و بهش خیلی احتیاج داره فعلا اپراتور اول بهتره .

RedDragon
14-03-2007, 12:23
چه تاپیک گمراه کننده ایی من که از را به در شدم!!
اینجور که شما ها میگید باید 750 تومن خرج کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه سیم کارت دولتی
یه سیم کارت ایرانسل
یه گوشی 300 تومنی که بتونه امکانات ایرانسلو پشتیبانی کنه!!!
درست فهمیدم!!

javad2625
14-03-2007, 13:04

طرفداران ايرانسل هم كاملاً با شما موافقند. ما فقط سرعت رشد ايرانسل و خوشقولي نسبي اونها رو تحسين مي كنيم. اما شكي نيست كه هنوز ايرانسل به پاي مخابرات نرسيده.

چه تاپیک گمراه کننده ایی من که از را به در شدم!!
اینجور که شما ها میگید باید 750 تومن خرج کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه سیم کارت دولتی
یه سیم کارت ایرانسل
یه گوشی 300 تومنی که بتونه امکانات ایرانسلو پشتیبانی کنه!!!
درست فهمیدم!!

راست ميگن اين تاپيك كاملاً از موضوع منحرف شده. بحث هاي ايرانسل رو بهتره توي تاپيك ايرانسل بكنيم. اما شما دوست عزيز اگه ميخوايد تلفن همراه بخريد، اگر به دوربين 1 مگاپيكسلي قانع باشيد، با يك گوشي 150 تومني (مثلاً Sony Ericsson Z530) ميتونيد تمام خدمات ايرانسل رو داشته باشيد. اما خريد دو تا سيم كارت به نظر منطقي نمياد. اگه ميخوايد سيمكارت بخريد و هزينه خريد سيمكارت مخابرات هم براتون سنگين نيست، خوب مخابرات بگيريد. اما اگه سنگين هست يا اونقدر نيازتون به موبايل ضروري نيست كه بخواهيد 300 تومن بديد سيمكارت، خوب 30 تومن بديد يه اعتباري ايرانسل بگيريد. تازه برخلاف تصور عموم، اعتباري هاي ايرانسل دائمي هستند. يعني حتي اگر آنها را شارژ هم نكنيد، از كار نمي افتند و براي هميشه مال شما خواهند بود. فقط در صورت عدم شارژ، يكطرفه مي شوند. تنها تفاوت مهم اعتباري ها با غير اعتباريها، دقيقه اي 12 تومان اختلاف قيمت مكالمه است.

seyed_roohollah
14-03-2007, 15:11

درسته. اما برای کسی که ساکن تهرانه و سالی یه بار هم مسافرت نمیره که خب قطعا ایرانسل بهتره. نه؟!

iman_s
15-03-2007, 01:59
مثل اینکه دعواهای طرفداران ایرانسل با دولتی تمومی نداره.فقط کافیه یه جا یکی بگه سیم کارت دولتی تا ایرانسلیها بریزن سرش یا برعکس.کسی اصلا به عنوان تاپیک توجهی نمیکنه.صبر کنید 2 سال از حضور ایرانسل تو عرصه مخابرات گذره بعد بیاین ازش تعریف کنید.هر اپراتور نقات قوت و ضعف هایی داره و این بستگی به استفاده هر کس از تلفن همراه خود داره.من خودم طرفدار بودن چندین اپراتور هستم.همون طوری که وقتی ایرانسل اومد سیمکارت دولتی ارزون شد و وقتی اینترنت و MMs ایرانسل راه افتاد دولتی هم شروع به تجهیز شبکه به امکانات نسل 2.5 کرد و حالا هم که میخواد این سیمکارتها رو ارائه بده.
در ضمن در جواب gigili1567 عزیز بگم که اصل فلسفه وجود سیمکارتهای چند ظرفیتی همینه یعنی استفاده از چند اپراتور در یک سیمکارت.

shamabady
03-10-2007, 13:20
ولی به نظر من این سیم کارتهای چند ظرفیتی اصلا به درد نمی خوره چون که تو هر لحظه فقط یکی از شمارهها میتونه فعال باشه
اگه یهک گوش که دو سیم کارت بخوره بگیری بهتره چون همیشه جفتش فعال

G G Game
03-10-2007, 13:38
من با همه این حرفها منتظر میشم تا چندظرفیتی بیاد تستش کنم بعد بگم خوبه یا اخه!

G G Game
03-10-2007, 13:43
ولی به نظر من این سیم کارتهای چند ظرفیتی اصلا به درد نمی خوره چون که تو هر لحظه فقط یکی از شمارهها میتونه فعال باشه

حتمآ مزیت هایی داره فرقی داره که راه اندازی میشه ایشالله.

TheMohammad
03-10-2007, 13:56
این قضیه سیم کارت های چند ظرفیتی منتفی شد.

!As@d
03-10-2007, 16:39
جدیدترین رقیب ایرانسل در کشورآمد( نه ir-tci نه تالیا)سیمکارت های چند ظرفیتی با قیمت بین 100 تا 150 هزار تومن از اواسط سال 1386 میاد
سیمکارت های ir-tci که از نسل دوم هست از حالا دیگه کارش تمومه!
تالیا هم از نظر اذیت کردن مردم چیزی از ir-tci کم نیاورد
فقط میمونه ایرانسل که توانایی پشتیبانی از نسل چهارم(دریافت تصاویر تلوزیونی از طریق گوشی)رو داره شانس رقابت با این اپراتور رو داره
دوستان اگر نکته هایی دیگری درباره این اپراتور میدونند ذکر کنند (باور کنید اگر اپراتور ها زیاد بشه به نفع ما مصرف کننده هاست)

نسل چهارم!! شوخی می فرمایید.....:18:

DiDiSks
03-10-2007, 23:06
اینا خجالت نمیکشن هنوز اپراتورهای اول ودوم مشکل های اساسی دارن اونوقت میگن اپراتور سوم!!!!!
عجیبه؟!؟!؟!؟!؟!؟!

iman_s
04-10-2007, 01:44
فکر میکنم اینم یک حربه تبلیغاتی بود. از اونایی که اپراتور اول همیشه قولشو میده ولی اجرا نمیکنه.

CD-RW
04-10-2007, 08:45

یک سیم کارت " همراه اول " + یک سیم کارت " پیام رسان " . استفاده از همه چیز در یک دستگاه

T.A.T.U
04-10-2007, 09:29
تو آمريكا از نسل 4 استفاده مي كنند
يه جايي خوندم اگه پيدا كنم حتما براتون ميذارم

TheMohammad
04-10-2007, 14:44
تو آمريكا از نسل 4 استفاده مي كنند
يه جايي خوندم اگه پيدا كنم حتما براتون ميذارم
توی آمریکا هنوز 3.5g هم وجود نداره، دوتا اپراتور که نسل 3 داشته باشن بیشتر نیست، تازه فقط At&t پوشش کشوریش بیشتر از 50%

arman4459
04-10-2007, 20:36
دوستان عزیز

منقصه اپراتور سوم قراره توی زمستون انجام شه. و برندهاش رو احتمالا تا وسط سال 87 اعلام می کنن.تا بخان بش

مجوز بدن و کارهاش شروع کنه.مطمئنا زودترین ممکن سال 88 خواهد بود.ایرانسل که غولهایی مثل بنیاد مستضعفان

و وزارت دفاع سهامدارانش اینجور سنگ سر راهش میندازن.خلاصه بگم تا اپراتور 3 بخاد جا بی افته میشه سال 89

تا اون موقع ایرانسل قطعا سیستمهای خودش را ارتقا میده. وبا توجه به سابقش قطعا موفق عمل می کنه.

am_merman01
05-10-2007, 03:13
دوستان میخاهید خودتان با دست خودتان بدید از روی سیمکارتتون کپی تهیه کنند؟
بابا جان نکنید این کار رو.