PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دفاع از ایرانسل در برابر دولتی ها

Maziar_69
10-03-2007, 15:21
سلام دوستان. با توجه به کارشکنی های دولت در مقابل فعالیت ایرانسل این تاپیک ایجاد شده و خواهشن از مزایای ایرانسل برای کسانی که اطلاع ندارند بنویسید و از ایرانسل دفاع کنید.

mehdi_vsgh
10-03-2007, 16:41
آنتن دهی خوب!!
کیفیت صدای عالی!!!
امکان استفاده از mms و GPRS!
سیستم ذخیره شماره تلفن و صندوق صوتی!
.....

hessam_sz
10-03-2007, 18:00
این سیستم ذخیره شماره تلفن واسه شما کار میکنه؟؟؟؟؟

Gladiator
10-03-2007, 18:10
براي من اين سيستم كه اولش يه كد رو ميزني كه شمارت نيوفته كار نميكنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
10-03-2007, 19:21
هنوز فعال نشدن هیچکدومشون

Tornado2800
10-03-2007, 19:27
باید بگم که تا سال دیگه هم بخش دولتی به خصوصی واگذار میشه
یعنی دولتی ها هم مثل ایرانسل میشه
اینطوری که من در اخبار خوندم

George Bush
10-03-2007, 19:38
باید بگم که تا سال دیگه هم بخش دولتی به خصوصی واگذار میشه
یعنی دولتی ها هم مثل ایرانسل میشه
اینطوری که من در اخبار خوندم
از اين فرمايش شما عجيب تر خبري نگفته اخبار اين مملكت
دوست عزيز شبكه ء MCI نسل 2 هست و ايرانسل 2.75
شما فكر كرديد كه توي اين كشور و با اين سيستم درپيت و پر از وصله پينهء اپراتور اول MCI ظرف دو سه سال مي تونند نسل 2 رو ارتقا بدهند؟؟؟
زهي خيال باطل
اطرافيان من كه وضع و اوضاع خيلي توپي هم دارند تدريجا دارند سيمكارتهاي اپراتور اولشون رو رد مي كنند و ايرانسل مي گيرند
همين كاري كه خود من كردم و يك شماره ء روند از طريق اينترنت ثبت نام كردم و دو روز بعد پستچي برام آورد
آخه اين MCI بجز آنتنهاي بيشترش كه بزودي ايرانسل هم بهش مي رسه حرفي براي گفتن داره اصلا؟
شما توي اين تاپيك مي خوايد چه كنيد؟
بنز الگانس رو با ژيان مي خوايد مقايسه كنيد فقط به اين خاطر كه بنزين بنزه سوپر و كميابه و بنزين ژيانه معمولي و همه جا پيدا شويه؟؟؟
خسته نكنيد خودتون رو دوستان...

parisa-rosarot
10-03-2007, 21:22
بابا دفاع و غير دفاع چيه ؟
حالا از ايرانسل دفاع كنيد يا ارتباطات سيار چيزي بهتون ميرسه؟
هر كي هر كدومو خواست ميره ميگيره ديگه كل كل و بحث چيه؟
خوبه حالا اين شركت ها باسه خودمون نيست

Maziar_69
10-03-2007, 23:43
بابا دفاع و غير دفاع چيه ؟
حالا از ايرانسل دفاع كنيد يا ارتباطات سيار چيزي بهتون ميرسه؟
هر كي هر كدومو خواست ميره ميگيره ديگه كل كل و بحث چيه؟
خوبه حالا اين شركت ها باسه خودمون نيست

مثل اینکه شما از چرت و پرت هایی که پشت سر ایرانسل گفتن خبر ندارین؟ با همین دروغ ها تونستن امسال 2 میلیون دیگه ثبت نام کنن. آخه چرا باید پول مفت از مردم بدبخت بگیرن؟ یه سری از مردم اصلا از مزایا و معایب هیچ سر در نمیارن. وظیفه ی ماست که اطلاع رسانی کنیم.

gigili1567
11-03-2007, 03:10
مال من فعاله. از تو سایت فعالش کن

Tornado2800
11-03-2007, 12:37
از اين فرمايش شما عجيب تر خبري نگفته اخبار اين مملكت
دوست عزيز شبكه ء MCI نسل 2 هست و ايرانسل 2.75
شما فكر كرديد كه توي اين كشور و با اين سيستم درپيت و پر از وصله پينهء اپراتور اول MCI ظرف دو سه سال مي تونند نسل 2 رو ارتقا بدهند؟؟؟
زهي خيال باطل
اطرافيان من كه وضع و اوضاع خيلي توپي هم دارند تدريجا دارند سيمكارتهاي اپراتور اولشون رو رد مي كنند و ايرانسل مي گيرند
همين كاري كه خود من كردم و يك شماره ء روند از طريق اينترنت ثبت نام كردم و دو روز بعد پستچي برام آورد
آخه اين MCI بجز آنتنهاي بيشترش كه بزودي ايرانسل هم بهش مي رسه حرفي براي گفتن داره اصلا؟
شما توي اين تاپيك مي خوايد چه كنيد؟
بنز الگانس رو با ژيان مي خوايد مقايسه كنيد فقط به اين خاطر كه بنزين بنزه سوپر و كميابه و بنزين ژيانه معمولي و همه جا پيدا شويه؟؟؟
خسته نكنيد خودتون رو دوستان...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خبر اصلی رو هم پیدا نکردم

parisa-rosarot
11-03-2007, 13:27
مثل اینکه شما از چرت و پرت هایی که پشت سر ایرانسل گفتن خبر ندارین؟ با همین دروغ ها تونستن امسال 2 میلیون دیگه ثبت نام کنن. آخه چرا باید پول مفت از مردم بدبخت بگیرن؟ یه سری از مردم اصلا از مزایا و معایب هیچ سر در نمیارن. وظیفه ی ماست که اطلاع رسانی کنیم.
اينجا كل كل كنيد اطلاع رسانيه؟ فوق 100 نفر ببينن مردم عقل دارن هر كدوم رو بخوان ميرن ميگيرن

Tornado2800
11-03-2007, 14:51
اينجا كل كل كنيد اطلاع رسانيه؟ فوق 100 نفر ببينن مردم عقل دارن هر كدوم رو بخوان ميرن ميگيرن
من اون پست رو ندیدم !
این دوستمون درست میگه ! لطفا از هر گونه کل کل خودداری کنید !
تا تاپیک قفل نشه

gigili1567
12-03-2007, 02:42
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????

gigili1567
12-03-2007, 02:43
یکی از بیرون ایران این پستها رو ببینه به حال و روز ما میخنده...

farid ejay
12-03-2007, 09:41
الان بیشتر مردم از سرویس gprs و mms خبر ندارن و نمیدونن که این سیستم چه امکاناتی داره
مثلا من به هر کی میگم که من الان با گوشیم میرم تو اینترنت شاخ در میاره:laughing:
اگه این امکانات رو به صورت کامل به مردم اطلاع رسانی کنند دیگه هیچ کس نمیره دولتی بخره که:tongue:

gigili1567
13-03-2007, 03:41
نمیخواد از خوبیش بگن، اینا تبلیغ منفی نکنن...

arman4459
14-03-2007, 22:04
یک کلام ختم کلام ایرانسل سیم کارت ارزان گوشی گران

در صورتی که دولتی سیم کارت گرون و گوشی ارزون بدون کمترین امکانات مثل 1100 که عشق بعضیهاست

حالا خودتون این دو تا رو مقایسه کنید

arman4459
14-03-2007, 22:13
بچه همه شما حتما سیم کارت دولتی گرفتید درسته خوب توجه کنید

احتمالا خیلهاتون چند مدتی سیم کارت رو خشک نگه داشتید می بینید که هر ماه 2400 تومان پول بی زبون بابت

آبونمان میدهید بدون اینکه از سیم کارت استفاده کنید حالا حساب کنی تو کل کشور این چه رقمی است.

ولی برعکس ایرانسل اگه شما سیم کارت شما خشک باشه حتی یک ریال هزینه ابونمان تا موقعی که وصل نشید
پرداخت نمی دید.

حالا خودتون بی طرفانه قضاوت کنید کدام از این دو با مردم منصفانه تر بر خورد می کنند

parisa-rosarot
14-03-2007, 23:07
ايرانسل يه ضعف بزرگ داره اونم اين كه 10 ثانيه حرف بزني بايد پول 1 دقيقه رو بدي يعني 1 دقيقه و 1 ثانيه حرف بزني بايد بشه 2 دقيقه
خب اين چيه؟ ميصرفه؟
هنوزم اينطوري هست يا برداشتن؟

Silwestern
14-03-2007, 23:19
ايرانسل يه ضعف بزرگ داره اونم اين كه 10 ثانيه حرف بزني بايد پول 1 دقيقه رو بدي يعني 1 دقيقه و 1 ثانيه حرف بزني بايد بشه 2 دقيقه
خب اين چيه؟ ميصرفه؟

یعنی میخوای بگی سیم کارت دولتی اینطوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ایول آخر اطلاعاتی به خدا

parisa-rosarot
15-03-2007, 00:02
یعنی میخوای بگی سیم کارت دولتی اینطوری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ایول آخر اطلاعاتی به خدا
تو چه قدر با مزه اي;)
يه وقت ندزدنت

mostafaeshghi
18-03-2007, 22:27
خب اين چيه؟ ميصرفه؟

دقیقا سیم کارتهای مخابرات همینه. و قراره که ایرانسل مدت تلفنها را به طور دقیق و ثانیه ای حساب کنه. این از اولین برنامه هاییست که قراره اجرا بشه.

ShahabSAMSUNG
19-03-2007, 13:16
یه چیزی به ذهنم رسید که بدم نیومد اینجا بگم.

دیگه مثل قبل از ایرانسل خوشم نمیاد.
هنوز 6 ماه از فعالیتش نگذشته، تقاضای افزایش تعرفه داده. واقعاً که.

ali_saeedi
19-03-2007, 13:59

نه کار نمی کنه واسه منم همین جوری است:41: اگه کسی اطلاعات بیشتری راجع به این داره بگه

TheMohammad
19-03-2007, 15:49

تعرفه ها رو زیاد نمیکنه !!
جوری تعرفعه را هم با بسته های مختلف فروش میپیچونه توی هم که در کل برای شما ارزون تر میوفته !!!
شما بدت میاد که اگر یک ساعت حرف بزنی اندازه 15 دقیقه برات حساب کنن ؟ طرحی که شرکت ترکسل توی ترکیه راه انداخته و تبلیغاتش رو توی کانال هاش میشه دید !!!!!
اینم یه کارهای میکنه که در کل مشترک هاش رو راضی نگه داره !!!

mosi7616
19-03-2007, 16:17
من امروز زنگ زدم ازشون سوال كردم در مورد هداياي نوروزي به من گفتن كه اونايي كه از 12 بهمن به بعد ثبت نام كردن بهشون تعلق مي گيره گفتم پس ما كه تو دي سيم كارت خريديم گفت به شما تعلق نمي گيره
من از طريق اينترنت خريداري كردم همون شماره هاي طلايي
پس اونايي كه مثل من هستن به اوان تعلق نداره
خيلي جالبه
اين تبعيض براي چيه
ما كه زودتر به ايرانسل اعتماد كرديم نبايد شامل اين طرح بشيم
خيلي خنده داره
گفتم كي انتن دهي درست ميشه تو اسلامشهر الان دوماه ميشه كه دكل ها شو نصب كردن ولي هنوز راه اندازي نشده گفت مي تونيد اميدوار باشين تا به زودي را ه بيافته
ما هم اميدوار ميشيم
ولي اين رسمش نيست
از دوستان مي خوام الكي حمايت نكنن
اگه خوبياشو مي گن بديهاشم بگن

mosi7616
19-03-2007, 16:18
اگه قراره اينجوري تا كنه سيم كارتمو ميفروشم قيد اينترنتو ام ام اسو هم ميزنم ميرم يدونه دولتي مي خرم
گفتيم اپراتور خصوصيه خوب قراره عمل كنه
اينم گند زد كه

ShahabSAMSUNG
19-03-2007, 20:30
تعرفه ها رو زیاد نمیکنه !!
جوری تعرفعه را هم با بسته های مختلف فروش میپیچونه توی هم که در کل برای شما ارزون تر میوفته !!!
شما بدت میاد که اگر یک ساعت حرف بزنی اندازه 15 دقیقه برات حساب کنن ؟ طرحی که شرکت ترکسل توی ترکیه راه انداخته و تبلیغاتش رو توی کانال هاش میشه دید !!!!!
اینم یه کارهای میکنه که در کل مشترک هاش رو راضی نگه داره !!!

این مطلب رو بخون تا منظورم رو بگیری:

Maziar_69
20-03-2007, 00:30

ولی اینکار رو نمیکنن. چون به ضرر خودشونه و اگه اینجوری بشه همه ی مشترک ها سیم کارتا رو میفروشن. اولین نفرشم خود من :31:

alirp
28-03-2007, 09:15
ولی اینکار رو نمیکنن. چون به ضرر خودشونه و اگه اینجوری بشه همه ی مشترک ها سیم کارتا رو میفروشن. اولین نفرشم خود من :31:

دوست عزیز وقتی تصویب بشه دیگه کار از کار گذشته وآنموقع هم همه فروشنده میشوند و خریداری وجود ندارد:41:

H A M A S
28-03-2007, 09:21
هیچی یه قیچی بردارید زارت سیمکارتو ببرید تموم شد رفت!!!!!!!! تا اینا باشند به مردم دروغ نگند

H A M A S
28-03-2007, 09:24
هیچی یه قیچی بردارید زارت سیمکارتو ببرید تموم شد رفت!!!!!!!! تا اینا باشند به مردم دروغ نگند- چه گناهی کردیم که هرچی مسئول خل و چله تو ایرانه

H A M A S
28-03-2007, 09:27
دوست عزیز وقتی تصویب بشه دیگه کار از کار گذشته وآنموقع هم همه فروشنده میشوند و خریداری وجود ندارد:41:
مگه مردیم که بخوان تصویب کنند
من که قیچی دم دسته