PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترکیه نیز همانند ایران سایت محبوب YouTube را فیـ.ـلتـ.ـر کرد

satttanism
08-03-2007, 23:19
امکان دسترسی به سایت محبوب YouTube که زمینه فعالیت آن به اشتراک گذاری فایل های ویدیویی می باشد توسط دولیت ترکیه محدود شد. این اقدام پس از آن صورت گرفت که مجموعه ای از کلیپ هایی توهین آمیز نسبت به "مصطفی کمال آتاترک" از رهبران پیشین این کشور در این سایت قرار داده شدند.

حتی پس از آنکه مسئولان YouTube این فیلم های توهین آمیز را بدلیل عدم رعایت قوانین از سایت خود حذف نمودند، دادگاه عالی ترکیه دستور فیلتر شدن این سایت را صادر کرد. در حال حاضر بازدیدکنندگان ترک هنگام بازدید از این سایت با پیغام "دسترسی به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از تاریخ 06.03.2007 و بنابه دستور دادگاه عالی کشور ممنوع می باشد" ،مواجه می شوند.

به گزارش منابع خبری ترک، ظاهرآ یک "جنگ مجازی" در فضای سایبر بین اعضای ترک زبان و یونانی این سایت در حال بوجود آمدن است که این امر به انتشار کلیپ های ویدیویی توهین آمیز منجر شده است.

تصاویر ویدیویی مورد بحث، بصورت توهین آمیزی مسائل جنسی اقوام آتاترک را سوژه خود قرار داده بودند.

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از Neowin)

Honradez
09-03-2007, 10:33
با سلام بر satttanism عزیز و ضمن تشکر از فعالیت شما در بخش خبری.

یک نکته هست که باید بگم. سایت YouTube رو اگر بصورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واردش بشید، ف.ی.ل-ت.ر نیست، ولی اگر آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را تایپ کنید، با پیغام ف.ی.ل-ت.ری.نگ مواجه می شوید.

البته شاید برای ISP من اینجوری باشه ها، برای بقیه دوستان رو نمیدونم.

ضمنا برای دانلود فیلمهای این سایت، می توانید به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه نمایید، که در این صورت با مشکل ف.ی.ل-ت.ری.نگ مواجه نخواهید شد.

موفق باشید. ;)

piremard
09-03-2007, 10:45
دوست محترم این اعلان شما ممکنه باعث بشه همین منفذ رو هم ببندند

J A V I D
09-03-2007, 10:48
واسه من که همه مدله بازه !! از چیزی هم جهت دور زدن استفاده نمی کنم !

موفق و پیروز باشید

جاوید