PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام یک کمک در رابطه با پورت می‌ خواستم.

Nesta
13-07-2005, 02:52
سلام دوستان من از یک اکانتی‌ استفاده می‌کنم که نمیتونم با برنامه های اشتراک گذاری مثل imesh -emule-kazza استفاده کنم یعنی‌ میگه پورت باز نداری که احتمالا بسته شده .چطوری می‌تونم من با این برنامه ها کار کنم خیلی‌ کارم گیر هست .میگه فایر وال رو غیر فعال کن که من اصلا ندارم .ولی‌ اکانت که عوض می‌کنم درست می‌شه ولی‌ من بیشتر از این ای اس پی‌ به دلایلی‌ استفاده می‌کنم و می‌خواهم مشگلم با این حل بشه .یعنی‌ این که پورت برام بگرده باز کنه و من با این برنامه بتونم کار کنم.البته برنامه های بالا .
سپاسگزارم،

sa3er
13-07-2005, 11:01
سلام؛
firewall در کامپیوتر شما نصب نیست بلکه در ISP شما.. متاسفانه بعضی از Admin های این نوع isp ها به علت نداشتن دانش کافی تنظیماتی نادرست را اعمال می کنند که موجب از کار افتادن تعدادی از سرویسها این چنینی می شود..

تنها راه که به فکر من میرسه اينکه که شما از شيوهايی مثل tunneling استفاده کنيد یا BNC... هر چند نه به زحمتش می ارزه نه با سرعت مودم خوب جواب ميده...

يک سری برنامه هم اونطور که يادمه ارائه شده مثله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...به این ترتیب که شما برای کليه برنامهايی که مايليد از tunnel اين برنامه به اينترنت وصل شوند prxy به آدرس 127.0.0.1 رو Set می کنيد... و برنامه به px سروری که قبلا در تنظيماتش وارد کرديد وصل ميشه... هر چند اگه در خود برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوع port رو تعريف کنيد ديگه نيازی به اينکه proxy رو در برنامه مورد نظر کنيد...

به نظر من شما داريد از internet دانشگاه يا یه free account استفاده می کنيد چون اين مشکل در کمتر ISP به چشم می خوره...

هميشه پیروز و سربلند باشيد؛

Nesta
13-07-2005, 15:02
سلام دوست عزیز دست شما درد نکنه .
من از اکانت وزارت کشور استفاده می‌کنم .از توضیحات شما متشکر.