PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز

arash rashno
08-03-2007, 14:32
سلام من ویندوزم پک 2 هستش حالا ویروسی شد و ویروس folder options رو برداشت و do not show hidden کرده من با آنتی ویروس آپدیت شده ریختم و ویروس ها رو از بین بردم حالا یه مشکل هست folder optins هنوز نیستش و نمیتونم برم توی رجیستری و میگه admin میتونه بره ریپیر کردم فقط استارتم برگشت ولی فولدرoptinos و رجیستری برنگشته هر چی هم اسکن میکنم ویروس نداره میشه بگید چطوری مشکلمو میتونم حل کنم البته نمی خوام عوضش کنم ویندوز رو ممنون

Parsian-Soft.IR
08-03-2007, 16:10
سلام من ویندوزم پک 2 هستش حالا ویروسی شد و ویروس folder options رو برداشت و do not show hidden کرده من با آنتی ویروس آپدیت شده ریختم و ویروس ها رو از بین بردم حالا یه مشکل هست folder optins هنوز نیستش و نمیتونم برم توی رجیستری و میگه admin میتونه بره ریپیر کردم فقط استارتم برگشت ولی فولدرoptinos و رجیستری برنگشته هر چی هم اسکن میکنم ویروس نداره میشه بگید چطوری مشکلمو میتونم حل کنم البته نمی خوام عوضش کنم ویندوز رو ممنون

اگه مينويسه Disabled شده :
با اين برنامه ميتونی باز کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه باز نشد بايد ببينی user شما تغييری کرده تو عضويتش يا خير

arash rashno
08-03-2007, 17:03
اگه مينويسه Disabled شده :
با اين برنامه ميتونی باز کنی

اگه باز نشد بايد ببينی user شما تغييری کرده تو عضويتش يا خير
ممنون دوست عزیز برنامه رو دانلود کردم و رجیستری باز شد ولی مشکل folder options هستش یعنی از بین رفته حالا باید کجا برم بازم ممنون:);)

Parsian-Soft.IR
08-03-2007, 17:53
1 ) اينو دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2 ) برو توی safe mode، بعد اين فايل "folderoption.reg" رو run کن.
3 ) Click on Start > Run > Type: gpedit.msc > Click OK
4 ) بعد برو اينجا :
User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Explorer > Removes the Folder Options menu item from the Tools menu
5 ) اينو روی اين set کن : Not Configured
6 ) اينجا رو هم يک نگاه بنداز که مطمئن بشی :
User Configuration > Administrative Templates > Desktop > Active Desktop > Enable Active Desktop
7 ) اينو روی اين set کن : Not Configured
8 ) اينجا رو هم يک نگاه بنداز که مطمئن بشی :
User Configuration > Administrative Templates > Network > Offline Files > Prohibit user configuration of Offline Files
9 ) همه چی رو که OK کردی، restart کن pc رو.
اينکارارو اگه به درستی انجام بدی مشکل شما حل ميشه.

يک کار ديگه ساده هم ميتونی انجام بدی :
همين الان توی رون برو و تايپ کن : Control Folders
Folder option مياد بالا ولی اگه مثل قبل ميخوای بشه، بايد همين کاری که تو روش اول توضيح دادم رو انجام بايد بدی.

پيروز باشی

arash rashno
08-03-2007, 20:08
1 ) اينو دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 ) برو توی safe mode، بعد اين فايل "folderoption.reg" رو run کن.

4 ) بعد برو اينجا :

5 ) اينو روی اين set کن : Not Configured
6 ) اينجا رو هم يک نگاه بنداز که مطمئن بشی :

7 ) اينو روی اين set کن : Not Configured
8 ) اينجا رو هم يک نگاه بنداز که مطمئن بشی :

9 ) همه چی رو که OK کردی، restart کن pc رو.
اينکارارو اگه به درستی انجام بدی مشکل شما حل ميشه.

يک کار ديگه ساده هم ميتونی انجام بدی :
همين الان توی رون برو و تايپ کن : Control Folders
Folder option مياد بالا ولی اگه مثل قبل ميخوای بشه، بايد همين کاری که تو روش اول توضيح دادم رو انجام بايد بدی.

پيروز باشی
3 ) Click on Start > Run > Type: gpedit.msc > Click OK User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Explorer > Removes the Folder Options menu item from the Tools menu User Configuration > Administrative Templates > Desktop > Active Desktop > Enable Active Desktop User Configuration > Administrative Templates > Network > Offline Files > Prohibit user configuration of Offline Files متاسفانه رفتم توی اون قسمتهایی که گفتید همش داخلش خالی بود و وقتی هم در folder options تایپ می کنم Control Folders این ارور رو میده:sad::ohno:

و میگه admin میتونه من گروهای کاری user خودم و admin سیستم رو چک کردم جزو سر پرست ها بودن ولی نمی دونم مشکل از کجاست ممکن تمام ویروس ها از بین نرفته باشد آخه اون موقعه که ویروسی بود تا میخواستی بری داخل آنتی ویروس یا system configuration utility سیستم ریست می کرد ولی بعد از اسکن دیگه این مشکل از بین رفت ولی استارت هم رفت که باعث شد من repair کنم هم از طریق دستور sfc هم از طریق بوت ویندوز xp
حالا شما نرم افزار خوبی برای repair نمی شناسید
لینکی که گذاشته بودید خراب بود

ممنون

Parsian-Soft.IR
08-03-2007, 20:58
Try Again :

Parsian-Soft.IR
08-03-2007, 20:59
شما توی Safe Mode رفتيد، اين فايل رجيستری رو Run کنيد.

پيروز باشيد

arash rashno
09-03-2007, 15:21
شما توی Safe Mode رفتيد، اين فايل رجيستری رو Run کنيد.

پيروز باشيد
سلام دوست عزیز مشکلم حل شد ممنون از راهنمایتون
متاسفانه این انجمن باتم تشکر نداره و به اون صورت تشکر کنم بازم ممنون

Parsian-Soft.IR
09-03-2007, 19:09
سلام دوست عزیز مشکلم حل شد ممنون از راهنمایتون
متاسفانه این انجمن باتم تشکر نداره و به اون صورت تشکر کنم بازم ممنون

خواهش ميکنم :happy:

پاينده باشيد