PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يك برنامه جاسوسي خوب و كارامد .

pedramonline
13-07-2005, 01:54
سلام .

دنبال يه برنامه جاسوسي هستم كه تمامي فعاليت هاي كامپيوتر رو ضبط كنه .

در اين باره برنامه هاي زيادي معرفي شده . كه من ميخوام يه برنامه معرفي كنيد كه شروط زير رو داشته باشه .

1) بعد از نصب برنامه , آنتي ويروس از فايلهاي اين برنامه ي جاسوسي ايراد نگيره و Block نكنه .

2) اگر بعد از 2 ماه هم اومدم كامپيوتر رو روشن كردم . تمام وقايع رو ثبت كرده و دسته بندي نشون بده .

3) اگر اتفاقي كامپيوتر Reset يا Shutdown شد بازم وقايع رو تا قبل از reset يا shutdown نشون بده .

4) خلاصه تك باشه .

برنامه هاي زير رو دارم كه مشكلاتشونوم مينويسم .

Quick Keylogger 2.1 : اين برنامه توسط آنتي ويروس Block ميشه و اصلا ظاهر درستي نداره . چون report اين برنامه در IE هست .

XPCSpy Pro 2.51 : اين برنامه رو تازه دانلود كردم از خود سايت پي سي ورلد . وسط نصبش Ignore ميداد و خراب بود . در ضمن كركش كه ميكردم ديگه اصلا اجرا نمشد .

Tiny Spy Agent 2.1 : از روي ناچاري از اين برنامه استفاده ميكنم . اما اين برنامه نميتونه كل عملياتي كه انجام ميديم رو بگه . و زماني كه Reset ميشه كامپيوتر . ديگه وقايع قبلشو نشون نميده .

پس لطفا يه برنامه خوب معرفي كنيد .
ممنون .

arkadas
13-07-2005, 03:09
pedramonline جان
real spy monitor را من اخرین ورژنش را گرفتم واقعا کولاکه.اینقدر امکانات داره که نگو.با یه سرچ کوچولو می تونی پیداش کنی.

ویرایش:انتی ویروس هم نمی شناستش ولی انتی اسپای ها می شناسنش به نام spy monitoring

برای دانلود به این صفحه برو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gigi_afshin
13-07-2005, 09:09
پدرام اينو داشته باشي ديگه غم نداري :
Perfect Keylogger 1.62
site : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرشه !!!! :wink: 8)

pedramonline
14-07-2005, 02:24
پدرام اينو داشته باشي ديگه غم نداري :
Perfect Keylogger 1.62
site : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرشه !!!! :wink: 8)

اين سايت ----- شده براي من .

نميتوني لينك فعال و درست بزاري .

pedramonline
14-07-2005, 02:28
pedramonline جان
real spy monitor را من اخرین ورژنش را گرفتم واقعا کولاکه.اینقدر امکانات داره که نگو.با یه سرچ کوچولو می تونی پیداش کنی.

ویرایش:انتی ویروس هم نمی شناستش ولی انتی اسپای ها می شناسنش به نام spy monitoring

برای دانلود به این صفحه برو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وا برنامه در موقع نصب ارور ميده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چند كه اجرا ميشه . اما خيلي شلوغه و ....