PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کرک برای نرم افزار Ulead CD&DVD PictureShow 4

digital-music
07-03-2007, 15:52
دوستان اگه کسی کمک کنه کرک برای این نرم افزار یعنی Ulead CD&DVD PictureShow 4 پیدا کنه ممنون میشم.

IM@N
07-03-2007, 18:26
من برای ورژن 4 این نرم افزار این لینک رو پیدا کردم. البته خودم نتونستم بازم کنم چون فیلتر شده بود. شما شاید بتونین بازش کنین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی برای ورژن سوم این نرم افزار این ها هست:

برای Ulead CD & DVD PictureShow 3 Deluxe Ulead CD & DVD PictureShow 3 Deluxe
Ulead CD & DVD PictureShow v3.0 و Ulead CD & DVD PictureShow v3.0 Ulead CD & DVD PictureShow v3.0. امیدوارم یکیشون به دردتون بخوره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S A M
07-03-2007, 21:45
كرك نسخه 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

digital-music
07-03-2007, 22:53
من برای ورژن 4 این نرم افزار این لینک رو پیدا کردم. البته خودم نتونستم بازم کنم چون فیلتر شده بود. شما شاید بتونین بازش کنین:

ولی برای ورژن سوم این نرم افزار این ها هست:

برای Ulead CD & DVD PictureShow 3 Deluxe Ulead CD & DVD PictureShow 3 Deluxe
Ulead CD & DVD PictureShow v3.0 و Ulead CD & DVD PictureShow v3.0 Ulead CD & DVD PictureShow v3.0. امیدوارم یکیشون به دردتون بخوره:

من ورژن 3 پیدا کردم ولی 4 رو با هاش نمیشه کرک کرد.
بعدم 4 پولی 25$
دوستان اگه پیدا کردن لینکشو بزارن

digital-music
07-03-2007, 22:54
كرك نسخه 4

دوست عزیز لینک کرک نسخه 4 پولیه اینم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

digital-music
07-03-2007, 22:55
یک نفر نیست کرک پیدا کرده باشه !!!

digital-music
07-03-2007, 22:56
ممنون از دوستان ولی اول خودتون پیدا کنید بعد تست کنید بعد بگید.

S A M
08-03-2007, 15:22

اينا هم پوليه؟
با تشكر
محمد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

digital-music
08-03-2007, 16:31
دوستان انجمن p30 یک نفر نیست 1 کرک پیدا کنه برا این نرم افزار؟