PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من ميخوام سي-دي بوت بسازم توری که ......

farzad
12-07-2005, 16:32
سلام
من ميخوام سي-دي بوت بسازم توری که وقتی باهاش بوت ميشم بتوانم برنامهای مورد نيازم رو اجرا کنم مثلاً بتونم اکرنيس رو اجرا کنم يا مثلاً بتونم نورتون قست رو به اجرا در بيارم منظورم سي-دي های بوت اونها هست يعنی بتونم در انه واحد يه سي-دي داشته باشم که اگر خواستم ترو ايمج(محصول شرکت اکرنيس) رو باز کنم و دنباله ايمج هاش بگردم يا به طوره کلی فا يلی رو اجرا کنم زمانی که سیستم عامل ندارم
فکر کنم باید با دستورات داس آشنا باشم که اشنا هم هستم تا حدودی ولی نمیدونم باید با چی بوت شم که سیستم دستوراتم رو اجرا کنه مثلن برم تو هارد درایو اکسترنال و برنا مه ام رو اجرا کنم

farzad
12-07-2005, 16:42
salam dobare : matne bala 3 sa@ tol keshid ta type konam vali be khatere ghavanin mohtarame p30 world type kardam vali bezarid bishtar tozih bedam
manzoram az in post ine ke aya mishe pc ro tori rah andazi kard ke ba dastorate dos betoni beri to drive masalan d: ya hard drive external va onja file ro ejra koni ya chiziro copy coni jaye dige dar vaghe bedone nasbe windows be toni etelaateto jabe ja koni.
agar dar in mored tozihi darid va inke bayad chi kar konam lotfan tozih dahid ke khaili niyaz daram
az lotfe hamaton mamnonam

Nesta
12-07-2005, 16:50
سلام دوست عزیز
شما می‌خواهید سیدی بوت بسازید یا میخواید توبرات برنامه اجرا کنید .
من درست متوجه نشدم .
2 حالت داره شما یا باید یک سیدی اتو ران بسازید و منو براش درست کنین .یا این که یک سیدی بوت که توش این برنامه هست رو داشته باشید .و زمانی‌ که فایل اجرائی‌ رو تایپ کنید خوب اجرا می‌شه .توضیحات شما کمی‌ کنگ به نظر میرسه .متشکر.

farzad
12-07-2005, 18:16
سلام دوست عزیز
شما می‌خواهید سیدی بوت بسازید یا میخواید توبرات برنامه اجرا کنید .
من درست متوجه نشدم .
2 حالت داره شما یا باید یک سیدی اتو ران بسازید و منو براش درست کنین .یا این که یک سیدی بوت که توش این برنامه هست رو داشته باشید .و زمانی‌ که فایل اجرائی‌ رو تایپ کنید خوب اجرا می‌شه .توضیحات شما کمی‌ کنگ به نظر میرسه .متشکر.
nesta jan mamnonam az pasokhet
hamishe az posthaye khobe shoma estefade mikonam
manzoram ine ke ye cd boot besazam ke chand ta barnameye ejraie tosh bashe
masalan yeki az barnameha hamon cd baraye recover kardane image haye acronise<barnameye dige mitone copy file to dos bashe<barnameye dige mitone serch konandeye image haye norton ghost bashe,be tore koli ye cd ke vaghti bahash boot misham drivamo beshnase va emkanati cohon copy,paste ro behem bede...hatman tavajo kardid ke masalan cd bood acronis faghat donbale imag hash migarde va onaro(image haro) baz mikone man mikham dar hade file ham bazkonam masalan file haye digaro ham toshon bebinam va betonam hadeaghal copyshon konam
va morede dige ine ke sakhtane cd boot ke barnameye ejraie tosh bashe ro balad nistam ba ultera iso khaili var raftam vali motavage nashodam ke chetor cd booti besazam kechanta file ejraie tosh bashe ke vaghti bahash boot mishi on file haro betoni ejra koni..... ba tashakor
farzad

Nesta
12-07-2005, 21:04
سلام دوست عزیز من صحبت های شما رو اول فارسی‌ می‌کنم تا بقیه هم متوجه بشن .
نستا جان ممنونم از پاسخت
هميشه از پستهايه خوبه شما استفاده ميکنم
منظورم اينه که يه cd بوت بسازم که چند تا برناميه اجرايه توش باشه
مثلاً يکی از برنامها همون cd برايه رکاور کردنه ايمگه های اکرنيسه<برناميه ديگه ميتونه کپی فايل تو دوس باشه<برناميه ديگه ميتونه سرچ کننديه ايمگه های نرتن قست باشه،به طوره کلی يه cd که وقتی باهاش بوت ميشام دريومو بشناسه و امکاناتی کهن کپی،پسته رو بهم بده...حتماً توجو کرديد که مثلاً cd بود اکرنيس فقط دنباله ايمگ هاش ميگرده و اونرو(ايمگه هرو) باز ميکنه من ميخوام در حده فايل هم بزکنم مثلاً فايل های ديگرو هم تشن ببينم و بتونم حداقل کپيشن کنم
و مورده ديگه اينه که سختنه cd بوت که برناميه اجريه توش باشه رو بلد نيستم با ولترا ايسو خيلی ور رفتم ولی متوگه نشدم که چطور cd بوتی بسازم کچنتا فايل اجريه توش باشه که وقتی باهاش بوت ميشی اون فايل هرو بتونی اجرا کنی..... با تشکر
فرزاد

Nesta
12-07-2005, 21:10
خوب دوست عزیز شما باید با یکی‌ از برنامه های اتو ران سازی این کار رو انجام بدی و شما میتونی‌ توش منو بسازی و همچنین طراحی‌ کنی‌ همونطوری که شما خودتون میخای .
چون این سیدی رو بالاخره شما می‌خواهید درست کنید چون وجود که نداره .پس شما اول باید یک برنامه ساخت Autoran رو دانلد کنی‌ یا نصب کنی‌ بد باهاش کارکنی‌ اون خودش بوت نمیسازه ولی‌ شما هنگام write می‌ تونین بوت .سازین و فایلی‌ که ساختیتد رو دخلش بگذارید و روی سیدی رایت کنین .
در مورد برنامه های ساخت اتو رن هم قبلان معرفی‌ شده توسط خود من و دیگر دوستان فقط کمی‌ بگردین وجود داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzad
12-07-2005, 23:40
ممنو نم نستا جان
و
از زحمتت برای ترجمه شرمنده شدم و دیگر سعی میکنم تایپ فارسی رو هم یاد بگیرم.

Nesta
12-07-2005, 23:54
سلام خواهش می‌کنم کاری نکردم امیدوارم که کار شما حل بشه .

Gilopa
13-07-2005, 06:38
اگه آکرونیس میخوای بوت کنی خواب با خود برنامه آکرونیس هم میتونستی این کارو بکنی که؟ولی بقیه موارد نه نستا راست میگه.