PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال کامپیوتر به انترنت (از طریق موبایل)

ramindesign
06-03-2007, 19:51
با سلام

دوستان من یکی دو هفته هست که کامپیوتر رو از طریق موبایل به اینترنت وصل کرده بودم
ولی نمیدونم چرا سه روزه که به اینترنت وصل نمیشه (ولی با خود گوشی میتونم به اینترنت وصل شم)
یعنی رو کامپیوتر و گوشی نشون میده که وصل شده ولی وصل نیست و سایت و ... رو نمیاره
گوشیم هم N90 هست و از سرویس Gprs ایرانسل استفاده میکنم
ویندوز رو هم عوض کردم که باز درست نشد

آیا مشکل خاصی پیش اومده ؟
لطفا کمک کنید

TheMohammad
06-03-2007, 21:39
سرعت اینترنت ایرانسل تا ساعت 11 شب زیاد جالب نیست بعد اون امتحان کن ببین چطوره !

ramindesign
07-03-2007, 11:13
سرعت اینترنت ایرانسل تا ساعت 11 شب زیاد جالب نیست بعد اون امتحان کن ببین چطوره !

سلام

نه عزیز
هم صبح امتحان کردم هم شب و هم ظهر هیچ وقت نمیره

حتی گوگل رو هم نمیاره
چند بار هم کانکشن رو پاک کردم و دوباره درست کردم
ویندوز رو عوض کردم

درست نمیشه که نمیشه

اگه بتونید تنظیمات مربوط به ویندوز ، کانکشن و موبایل رو بدید تا من دوباره چک کنم

ممنون

ShahabSAMSUNG
07-03-2007, 22:20
این چیزی که میگی مربوط به تنظیماتت هست.

مارک گوشی و نوع تنظیماتی که تا حالا انجام دادی رو بگو تا بتونیم راهنمائیت کنیم.

vahid_mota
08-03-2007, 02:05
البته منم هم چین مشکلیو دارم از طریق کام÷یوترم به وسیله گوشیم میتونستم وصل شم اما دیگه الان چند روزیه که وصل میشه ولی سرعت نداره
تازه خیلی هم اینترنتش تعریفی نداره ولی بازم دست مریزاد به ایرانسل که قاعده بازیو خوب بلده
تازه من یه چیزیم به دوستامون بگم که همش تعریف میکنن از ایرانسل . ایرانسل یه شرکت خصوصیه که برای سود بیشتر باید تسهیلاتی رو عرضه کنه تا بتونه سهمی از بازار رو مال خودش کنه والا اگر نتونه سودی رو متوجه شرکتش کنه فلسفه وجودیش زیر سوال میره دوستان فکر نکنن که ایرانسل دلش برای ایرانیا سوخته نه اون داره قواعد بازار آزاد رو به خوبی رعایت میکنه که به نظر من خیلی خوبه و میتونه باعث پیشرفت بشه بر عکس شرکت های دولتی تراز مالی مثبت براشون در درجه چندو اهمیته

ramindesign
11-03-2007, 12:14
با سلام

گوشیم Nokia N90 هست
تنظیمات گوشی مال همونی هست که ایرانسل واسم فرستاده
رو کامپیوتر هم یه کانکشن و مودم N90 هست
شماره تماس *99# (از راست ) هست

ببینید تو کامپیوتر نشون میده که کانکت هست ولی نه سایت میاره و نه چیز دیگه ای (یا سرعتش کمه - یا یه چیز دیگه که مطمئن هستم از سرعتش نیست )