PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 101 نکته و ترفند برای استفاده از Css در طراحی وب (دانلود کنید)

amir abbas
06-03-2007, 18:32
معرفی کتاب 101 نکته و ترفند برای استفاده از CSS در طراحی وب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود 1 سال پیش بود که برای فارسی کردن یک سری از قالب ها مجبور شدم که CSS رو به شکل درست و اصولی یاد بگیرم. خیلی به دنبال کتاب مناسب گشتم ولی متاسفانه هیچ کتاب خوب و مفیدی برای CSS در بازار ما موجود نیست. تمامی کتاب هایی که در حال حاضر برای آموزش CSS موجوده و ترجمه شده به طور تخصصی به آموزش CSS نپرداخته و تنها بخشی یا در نهایت یک فصل از کتاب به آموزش مبانی CSS اختصاص داده شده که به نظر من این مقدار برای یادگیری CSS کافی نیست.
متاسفانه در ایران کتاب به یه شی تجاری تبدیل شده و اگر اسم کتاب جذاب نباشه و یا در مورد یک بحث تخصصی باشه ، هیچ ناشری حاضر به چاپ اون کتاب نمیشه. به همین خاطره که در حال حاضر تعداد زیادی کتاب برای آموزش photoshop و یا microsoft word در بازار کتاب ما موجوده ولی کتابی برای آموزش indesign CS2 که به عنوان معروف ترین نرم افزار صفحه آرایی مجله، روزنامه، کتاب شناخته میشه ، وجود نداره و یا اگر هم کتابی چاپ شده کیفیت خوبی نداره.
من این کتاب رو همون سال گذشته تهیه کردم و چون دیدم کتاب خیلی ساده نوشته و حتی در سایت آمازون هم همه خریداران این مورد رو متذکر شدن که کتاب خیلی ساده و مرتب نوشته شده، تصمیم گرفتم کتاب رو به فارسی ترجمه کنم و اصلا به این مسئله فکر نکردم که ممکنه این کتاب رو هیچ ناشری چاپ نکنه. خوشبختانه بعد از اتمام ترجمه کتاب و با ملاقاتی که با مسئولین انتشارات ناقوس داشتم، انتشارات ناقوس حاضر شد این کتاب رو چاپ کنه و این کتاب به عنوان اولین کتاب تخصصی در زمینه CSS محسوب میشه.
این کتاب در 9 فصل نوشته شده و در هر فصل به بررسی تعدادی از دستورات پر استفاده CSS پرداخته میشه و اون دستورات از همه جنبه ها بررسی میشه. برای هر دستور یک مثال هم وجود داره تا بتونید نحوه عمکرد دستور مورد نظر رو در عمل ببینید.
در کل یکی از بهترین کتاب هایی هستش که تا به حال برای آموزش CSS نوشته شده و به ساده ترین زبان ممکن CSS رو به شما آموزش می ده.
این کتاب به تعداد زیادی تمرین همراهه که از طریق همون تمرین ها می تونید CSS رو خیلی خوب و راحت یاد بگیرید. در فایل نمونه کتاب ، فهرست کامل مطالب کتاب موجوده و از طریق فهرست متوجه میشید که باقی مطالب موجود در کتاب چه مطالب هستند.
برای اینکه متوجه بشید CSS چیه و به چه کار میاد و هم برای اینکه کمی از کتاب رو مطالعه کنید ، می تونید 50 صفحه از کتاب رو به شکل کاملا رایگان از لینک زیر دریافت کنید.

دریافت نمونه 50 صفحه ای کتاب CSS به طور رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورت تمایل به خرید نسخه اصل کتاب هم می تونید به آدرس زیر مراجعه کنید و کتاب رو با 20 درصد تخفیف از طریق اینترنت از انتشارات ناقوس خریداری کنید.

خرید کتاب با 20 درصد تخفیف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کتاب اولین کار ترجمه من محسوب میشه و طبیعتا مملو از اشکاله. در دوستانی که کتاب رو خریداری کردند و یا از همین 50 صفحه نمونه کتاب استفاده کردند خواهش می کنم که اگر مشکلی در کتاب می بینند و یا بخشی از کتاب رو غیر قابل درک می بینند حتما از طریق ایمیل مورد رو به من متذکر بشوند.

موفق و پیروز باشید

امیر عباس عبدالعلی

amir abbas
15-03-2007, 11:15
در ضمن سرور ما یه خورده ضعیفه و ممکنه موقع دانلود پیغام خطا دریافت کنید
اگر پیغام خطا دریافت کردید چند دقیقه بعد دوباره دانلود کنید

LOVEMT
05-06-2007, 15:59
چرا همش مات رو تیغ میزنید خوب مفتی بدین دیگه ..
من از شما میخرم و یه جا اپلود میکنم و قول میدم
تو همین فورم رایگان با لینک مستقیم بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Creeping Death
05-06-2007, 17:32
می گم یه جورایی داری کار تبلیغاتی می کنی و این کار هم خلاف قوانین است . بپا مدیران بهت گیر ندهند.

my friend
05-06-2007, 18:26
مثل اینکه سایتشون به چیز رفته:31:
آخه من چقدر میگم تو گرفتن دامنه ناشی بازی نکنید ، اگه صدای من رو شنیدن!

LOVEMT
07-06-2007, 12:48
مثل اینکه سایتشون به چیز رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایتشون به چی رفته .. ها کلک ..

چه ربطی به دامنه داره ... حتی اگه چیز و پنیر هم شده باشه هیچ ربطی به دومین نداره دوست عزیز
ضمنن من تو فورمشون رفتم و هیچ مشکلی هم نداشت ..

موفق باشین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_nioton
07-06-2007, 15:18
سایتشون به هیچی نرفته...
من همین الان دانلود کردم
برو به خودت.....

LOVEMT
07-06-2007, 19:24
سایتشون به هیچی نرفته...
من همین الان دانلود کردم
برو به خودت.....

اره یادم رفت بگم سایت به هیچی نرفته چون من هم دانلود کردم مثل اینکه
اینترنت مایفرند جان به یه چیزای رفته . به چه چیزای رفته ها ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir abbas
08-06-2007, 19:29
چرا همش مات رو تیغ میزنید خوب مفتی بدین دیگه ..
من از شما میخرم و یه جا اپلود میکنم و قول میدم
تو همین فورم رایگان با لینک مستقیم بزارم

عزیز دلم کتاب پی دی اف نیست که بشه لینک دانلود مستقیم بدم به شما. در ضمن کی یه کتاب 400 صفحه ای رو ترجمه میکنه و مجانی در اختیار بقیه میزاره. الان تو همه سایت های ایرانی طرف نرم افزار شرکت های معروف رو کپی میکنه و می فروشه بدون اینکه براش زحمتی کشیده باشه بعد شما توقع دارید من زحمت 5.5 ماه کارم رو مجانی بزارم برای دانلود

می گم یه جورایی داری کار تبلیغاتی می کنی و این کار هم خلاف قوانین است . بپا مدیران بهت گیر ندهند.

عزیز دلم من قوانین رو بهتر از شما میدونم. هیچ لینک وجود نداره که کاربر رو مجبور کنم تو سایت ما عضو بشه. لینک دانلود فایل مستقیمه. اون بنر هم که تو امضام هست لینک میشه به یه صفحه تو همین سایت و از سایت خارج نمیشه. یه سری لینک متنی هم تو امضام هست که این هم خلاف قوانین نیست. شما قوانین رو بخونی بد نیست

مثل اینکه سایتشون به چیز رفته

واقعا باید تاسف خورد. ادب و نزاکت این دوستان واقعا جلب توجه می کنه. منظور شما از اون واژه چیز چیه ؟
شما هنوز اینقدر اطلاعات نداری که وقتی سایت بالا نمیاد ربطی به دومین نداره و مشکل از سروره

من این تاپیک رو تو سایت های مشابه هم زدم. بچه ها به جای حمایت کردن از این قبیل کار ها دارن پشت سرم دری وری میگن. بنده های خدا همین که تو این بازار مزخرف کتاب با هزار زحمت تونستم یه ناشر پیدا کنم که یه کتاب کاملا تخصصی رو چاپ کنه خودش کار بزرگیه. اگر کمک و حمایت نمی تونید بکنید حداقل بی احترامی نکنید

LOVEMT
08-06-2007, 21:09
واقعا باید تاسف خورد. ادب و نزاکت این دوستان واقعا جلب توجه می کنه. منظور شما از اون واژه چیز چیه ؟
شما هنوز اینقدر اطلاعات نداری که وقتی سایت بالا نمیاد ربطی به دومین نداره و مشکل از سروره

با شما صد در صد موافقم مای فرند نقطه ننگ این فورم هست اینجانب بعنوان یکی از کاربران
P30world ازجانب مای فرند از شما عزر خاهی میکنم و اومید وارم که شبه این که پچه های
فورم P30world بی اد و بینزاکت را از ذهن پاک کنید

عزیز دلم کتاب پی دی اف نیست که بشه لینک دانلود مستقیم بدم به شما. در ضمن کی یه کتاب 400 صفحه ای رو ترجمه میکنه و مجانی در اختیار بقیه میزاره. الان تو همه سایت های ایرانی طرف نرم افزار شرکت های معروف رو کپی میکنه و می فروشه بدون اینکه براش زحمتی کشیده باشه بعد شما توقع دارید من زحمت 5.5 ماه کارم رو مجانی بزارم برای دانلود

واقعن حق دارید ..

LOVEMT
09-06-2007, 02:37
راستی دوست عزیز تو پست اول شما نوشتین که تو سایت امازون خوندین درسته دیگه .. خوب میخاستم بدونم نویسنده کتاب کی هست
وکجای هست منتظرم ها ... چون سایت امازن سایت وابسته به یهودیان هست ..

amir abbas
09-06-2007, 06:29
سایت آمازون بزرگترین کتاب فروشی آنلاین جهانه. همه کتاب ها رو با تخفیف عرضه میکنه.
این کتاب نوشته خانم راشل اندرو هستش و توسط انتشارات sitepoint منتشر شده
اینجا میتونید اطلاعات بیشتری در مورد این کتاب و خانم اندرو پیدا کنید

my friend
09-06-2007, 09:41

من این تاپیک رو تو سایت های مشابه هم زدم. بچه ها به جای حمایت کردن از این قبیل کار ها دارن پشت سرم دری وری میگن. بنده های خدا همین که تو این بازار مزخرف کتاب با هزار زحمت تونستم یه ناشر پیدا کنم که یه کتاب کاملا تخصصی رو چاپ کنه خودش کار بزرگیه. اگر کمک و حمایت نمی تونید بکنید حداقل بی احترامی نکنید
سلام آقای امیر عباس.
این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین.
من وقتی برای خرید کتاب به سایت انتشارات ناقوس رفتم یه صفحه مثل این دیدم. حتی رو دو تا مرورگر دیگه و یه ISP دیگه هم تست کردم و جواب همین بود.
برای همین اون جمله رو گفتم.
به جای چیز هم خیلی کلمه ها رو میشه گذاشت ، مثل مرخصی و ... .
ببخشید که ناراحتتون کردم.
فقط بخواطر اون سایت گفتم که دامنه رو از دستشون در آورده بودن. مثل همون پی سی گیگ که لینکشو گذاشتم.
در ضمن ، اگه یه نگاهی به پست های دیگه من تو این انجمن بکنید متوجه میشید که حداقل انقدر اطلاعات دارم که فرق یه سایت دان رو با یه سایت آپ و یه سایتی که دامنه اش رو دزدیدن رو متوجه بشم.

من میخواستم اون کتاب رو بخرم که این خطا رو دیدم. الان هم Service Unavailable میده.
بهر حال من یه برنامه نویس وب هستم و این کتاب خیلی بدرد من میخوره و تصمیم خریدش رو داشتم و دارم.
بازم ببخشید که اینطوری ناراحتتون کردم. منظورم شما نبودید...

با شما صد در صد موافقم مای فرند نقطه ننگ این فورم هست اینجانب بعنوان یکی از کاربران
P30world ازجانب مای فرند از شما عزر خاهی میکنم و اومید وارم که شبه این که پچه های
فورم P30world بی اد و بینزاکت را از ذهن پاک کنید
میشه شما تو هر تاپیکی که من میرم درباره پستام نظرسنجی راه نندازی؟
در ضمن ، آدم زنده وکیل وصی نمیخواد.

amir abbas
09-06-2007, 19:19
من وقتی برای خرید کتاب به سایت انتشارات ناقوس رفتم یه صفحه مثل این دیدم. حتی رو دو تا مرورگر دیگه و یه ISP دیگه هم تست کردم و جواب همین بود.
برای همین اون جمله رو گفتم.
به جای چیز هم خیلی کلمه ها رو میشه گذاشت ، مثل مرخصی و ... .
ببخشید که ناراحتتون کردم.
فقط بخواطر اون سایت گفتم که دامنه رو از دستشون در آورده بودن. مثل همون پی سی گیگ که لینکشو گذاشتم.
در ضمن ، اگه یه نگاهی به پست های دیگه من تو این انجمن بکنید متوجه میشید که حداقل انقدر اطلاعات دارم که فرق یه سایت دان رو با یه سایت آپ و یه سایتی که دامنه اش رو دزدیدن رو متوجه بشم.

من میخواستم اون کتاب رو بخرم که این خطا رو دیدم. الان هم Service Unavailable میده.
بهر حال من یه برنامه نویس وب هستم و این کتاب خیلی بدرد من میخوره و تصمیم خریدش رو داشتم و دارم.
بازم ببخشید که اینطوری ناراحتتون کردم. منظورم شما نبودید...

my friend جان بله حق با شماست. سایت انتشارات ناقوس یه تغییراتی داشت و برای همین دومین رو یه سه روزی قفل کرده بودن ولی الان سایت فعال شده و میتونید از طریق سایت خریداری کنید.
موفق باشید

Ali_Moradi
10-06-2007, 00:36
سلام جناب امیر عباس تبریک بابت کتاب مفیدتون...
و تاسف برای بعضی از بچه های p30 از این طرز برخوردشون...
متعجبم از اینکه یه عده میان اینجا تبلیغات نتورک مارکتینگ و امثالهم اینجا انجام میدن... و شما این تبلغ و معرفی کتاب رو با اونا مقایسه میکنین
مطمعن باشید برای کسی که نیاز یه یادگیری وتقویت css داشته باشه این کتاب ارزش خیلی بیشتر از پولی رو که میدین داره..و میشه گفت اولین کتاب در نوع خودش به زبان فارسی هست..
شاد باشید

LOVEMT
10-06-2007, 22:07
جناب اقای امیر عباسی واقعا باید به شما تبریک بگم من هم با نظر اون خاننده هلندی موافق هستم و باید بگم که
این کتاب من را شگفت زده کرد کتاب بسیار برای من دوست داشتنی بود و علاقه مند هستم که هر چه زود تر کتاب
را خریداری کنم واقعا تا به حال من هیچ کتابی در مورد Css ندیده بودم نه به صورت Pdf و نه به صورت نسخه مکتوب
من حتی یک خط مقاله هم در باب Css نخانده بودم ملی به صورت تجربی و دیدن نمونه های ار ستایل های درونی در
قالب های بلاگر با این متا زبان اشنا شدم واقعا قالب های ایرانی از این تکنولوژی استفاده نشکرده اند و من تنها به
وسیله قالب های خارجی و دیدن نمونه های Css با این زبان اشنا شدم و واقعا از خواندن 48 صفحه رایگان لذت بردم
در این 48 صفه که بیشتر از 10 صفحه مفید ندارد و الباقی فهرست میباشد نشان میدهد که کتاب به زبان کاملا عامیانه
نوشته شده است و یا ترجمه شده است کتاب بسیار قابل فهم و درک اسانی دارد من بیشتر قسمت سبک دهی به فورم های وب برایم جذاب بود زیرا همواره در این قسمت با مشکل مواجه میشد

در نهایت باز هم به شما تبریک میگویم .

amir abbas
10-06-2007, 22:18
سلام جناب امیر عباس تبریک بابت کتاب مفیدتون...

ممنون علی جان

جناب اقای امیر عباسی واقعا باید به شما تبریک بگم من هم با نظر اون خاننده هلندی موافق هستم و باید بگم که
این کتاب من را شگفت زده کرد کتاب بسیار برای من دوست داشتنی بود و علاقه مند هستم که هر چه زود تر کتاب
را خریداری کنم واقعا تا به حال من هیچ کتابی در مورد Css ندیده بودم نه به صورت Pdf و نه به صورت نسخه مکتوب
من حتی یک خط مقاله هم در باب Css نخانده بودم ملی به صورت تجربی و دیدن نمونه های ار ستایل های درونی در
قالب های بلاگر با این متا زبان اشنا شدم واقعا قالب های ایرانی از این تکنولوژی استفاده نشکرده اند و من تنها به
وسیله قالب های خارجی و دیدن نمونه های Css با این زبان اشنا شدم و واقعا از خواندن 48 صفحه رایگان لذت بردم
در این 48 صفه که بیشتر از 10 صفحه مفید ندارد و الباقی فهرست میباشد نشان میدهد که کتاب به زبان کاملا عامیانه
نوشته شده است و یا ترجمه شده است کتاب بسیار قابل فهم و درک اسانی دارد من بیشتر قسمت سبک دهی به فورم های وب برایم جذاب بود زیرا همواره در این قسمت با مشکل مواجه میشد

در نهایت باز هم به شما تبریک میگویم .

lovemt جان خوشحالم که کتاب توجه شما رو جلب کرد.
ما تو ایران یه مشکل اساسی داریم و اون هم اینه که کتاب خون خیلی کم داریم و تیراژ کتاب ها پایینه. ناشر ها هم خیلی سخت حاضر میشن کتاب های تخصصی رو چا کنن چون گاهی اوقات نه تنها سود نمی برن بلکه ضرر هم میکنند و تعداد زیادی از کتاب ها روی دستشون می مونه. مبحث CSS جزو موضوعات تخصصی وب هست و ناشران با شک و تردید این سبک کتاب ها رو چاپ می کنند. من با زحمت تونستم نظر آقای تجملی مدیر انتشارات ناقوس رو جلب کنم تا این کتاب رو چاپ کنه. خوشبختانه دوستان از این کتاب استقبال کردند و در حال حاضر وقتی به سایت ناقوس وارد بشید یک پنجره پاپ آپ باز میشه و اطلاع میده که چاپ اول کتاب در حال اتمامه و به احتمال زیاد کتاب به چاپ دوم میره. کتاب از اول اسفند 85 وارد بازار شده و هنوز به 4 ماه نرسیده که تقریبا چاپ اول تمام شده. این نشون میده که بچه ها به طراحی وب خیلی جدیتر از اون چیزی که فکر میشه توجه می کنند.
در حال حاضر در بخش کتاب های برنامه نویسی داینامیک برای وب (برنامه نویسی php) کتاب قابل فهم و روانی در بازار موجود نیست. اگر بشه تو همین تابستون یا یک کتاب در مورد php ترجمه میکنم یا یک کتاب در مورد شیوه صحیح کد نویسی HTML مطابق با استاندارد های روز دنیا

موفق و موید باشید

LOVEMT
11-06-2007, 02:51
lovemt جان خوشحالم که کتاب توجه شما رو جلب کرد.

وظیفه ایجاب میکنه وقتی که کتاب عالی رو میبینی باید طرف نویسنده ویا مترجم رو تشوق کنی تا برای ادامه روحیه
بگیره این بیشتر به خاطر خودمون بود تا کتاب های اینده شما رو ببینیم .

ما تو ایران یه مشکل اساسی داریم و اون هم اینه که کتاب خون خیلی کم داریم و تیراژ کتاب ها پایینه

خیلی خوبه که تو ایران اینتوری هست البته اگر ابادان رو از ایران مستسنا حساب کنیم چون اینجا من تاحالا همه کتاب
خونه های معتبر ابادان رو گشتم نه یه کتاب PHP و نه Asp.net و نه هیچ کتاب دیگه تنها کتابی که موفق به یافتن اون
شدم یه کتاب برای برنامه نویسی بود اسمش شبیه VB بود ولی ورژن 2 بیخیال اگه قبول شدیم تهران از دست این
مشکلات خلاص میشیم .. شما هم دعا کنید .

من با زحمت تونستم نظر آقای تجملی مدیر انتشارات ناقوس رو جلب کنم تا این کتاب رو چاپ کنه

دوست عزیز راستش من خیلی زحمت کشیدم و تو دوسال هر وقت پروژه ای نداشتم یه سری مطلب در مورد VB6
مینوشتم تا حالا مطالب زیادی شد مثل یه مرجع خفن یک ماه پیش تصمیم گرفتم یه سبک یه کتاب در بیارم و خیلی
کتاب جالبی شد و خیلی تخصصی خیلی هم تخصصی از مبتدی تا اون ته تهاش تا هر جا که خودم بلد بودم در مورد
VB مطلب جمع کردم حالا دادم دست یکی برام ادبیش کنه و کامل تر یعنی تصرف کنه تا یه چیز توپ در بیات ..
فکر میکنی به همچین کتابی رو میشه به چاپ رسوند سبک نوشتن این کتاب شبیه سبک همین کتاب CSS شما
هست ...

در حال حاضر در بخش کتاب های برنامه نویسی داینامیک برای وب (برنامه نویسی php) کتاب قابل فهم و روانی در بازار موجود نیست. اگر بشه تو همین تابستون یا یک کتاب در مورد php ترجمه میکنم یا یک کتاب در مورد شیوه صحیح کد نویسی HTML مطابق با استاندارد های روز دنیا

دوست عزیز شما با ترجمه کتاب CSS شاید چند سال به جلو رفتید و اگه یه کتاب اصول Html رو هم ترجمه کنید به نظر
من دها سال به عقب پس رفت خاهید کرد چون به گفته خود خانم راشل اندرو در اینده زبان html با زبان xml تعویض
خواهد شد این کار مسلما برای من بسایار خوش ایند هست هی چند فکر نمیکنم که Html کنار برود ولی واقعا توصیه
میکنم به دنبال یه کتاب برنامه نویسی دینامیک مثل PHP برید و لطفا فکر ASP.net هم نکنید من یه کتاب انگلیسی از
PHP به صورت حرفه ای پیدا کردم تعریف زیادی از اون شده اسمش رو پیدا میکنم و در اینجا مطرح میکنم .

موفق و پیروز باشد .

LOVEMT
11-06-2007, 15:29
اقای عباسی ایکاش حضور فعال تری داشتین
راستش به یه مشکلی برخورد کردم من سفارش رو تکمیل کردم و اون صفحه رو که انتخاب نوع پرداخت وجه بود رو
روی دریافت وجه در هنگام تحویل تنظیم کردم ولی وقتی روی خرید کلیک میکنم فقط اون هدر اداره پست در صفحه ضاهر میشه نه چیز دیگه ای من 2 - 3 بار این کار رو تکرار کردم ولی همین بود حالا میترسم چنتا برام بیارن دم در ..

منتظر هستم اخه این اولین خرید من از طریق اینترنت هست.

amir abbas
11-06-2007, 16:43
اگه یه کتاب اصول Html رو هم ترجمه کنید به نظر
من دها سال به عقب پس رفت خاهید کرد چون به گفته خود خانم راشل اندرو در اینده زبان html با زبان xml تعویض
خواهد شد

این آینده میشه تقریبا 20 سال دیگه. حالا حالا ها باید با همین XHTML سر کنیم. قابلیت خوب XML اینه که هم دست طراح بازتره و هم کد XML رو میشه با زبان های برنامه نویسی سرور ساید مثل php تغییر داد.
این کتابی هم که من قصد داشتم ترجمه کنم این کتابه

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی هست که من تا حالا دیدم
فوق العاده ساده و مفهومی نوشته شده. مثلا در این کتاب نویسنده میاد میگه برای بخش نوار کنار سایت به سه شکل میشه کدش رو ایجاد کرد (منظورم همون بخش لینک به صفحات دیگه سایته) بعد میاد هر سه راه رو بررسی میکنه و در عمل به شما یاد میده که چرا استفاده از تگ br برای درست کردن اون بخش مناسب نیست و بهترین شیوه کدومه. بعد در آخر هر فصل یه بخش داره که به شما آموزش میده که چطور میشه اون کد استانداردی که ایجاد کردید رو با استفاده از CSS یه نمای جذاب بهش بدید.
کتاب 2 بخشه. یک بخش HTML و یک بخش CSS
در کل کتابش عالیه. مشابهش رو من ندیدم که به فارسی ترجمه شده باشه

من یه کتاب انگلیسی از
PHP به صورت حرفه ای پیدا کردم تعریف زیادی از اون شده اسمش رو پیدا میکنم و در اینجا مطرح میکنم .

کتاب در حال حاضر برای php پیدا کردم. کتاب خیلی خوبیه و به نظر میرسه خیلی ساده باشه. حالا باید یکی دو فصلش رو بخونم ببینم اگر راحت باش همون رو ترجمه کنم.
اون یکی کتاب هم اینه

نمره ای که کاربران به کتاب دادن خودش نشون میده که این کتاب چی هستش.

در مورد خرید شما از ناقوس یه سری از بچه ها هم همین مشکل رو داشتند. شما یه زنگ بزنی به ناقوس بد نیست. من یه شماره پشت جلد کتاب هست اون رو اگر بخوای بدم به شما زنگ بزن و سوال کن

LOVEMT
11-06-2007, 17:08
در مورد خرید شما از ناقوس یه سری از بچه ها هم همین مشکل رو داشتند. شما یه زنگ بزنی به ناقوس بد نیست. من یه شماره پشت جلد کتاب هست اون رو اگر بخوای بدم به شما زنگ بزن و سوال کن

خوب شماره رو بده دیگه تا بخریم ..

کتاب در حال حاضر برای php پیدا کردم. کتاب خیلی خوبیه و به نظر میرسه خیلی ساده باشه. حالا باید یکی دو فصلش رو بخونم ببینم اگر راحت باش همون رو ترجمه کنم.

به نظر من html طراحی ضاهری باز به نظر من همین CSS خیلی خوبه و فعلا برای ما کافی باشه اگه میشه برین
سراق همون PHP ما در زمیینه یه کتاب PHP بسیار خوب ضعف داریم .

قابلیت خوب XML اینه که هم دست طراح بازتره و هم کد XML رو میشه با زبان های برنامه نویسی سرور ساید مثل php تغییر داد.
.

اگه کتاب در زمینه XML پیدا کنی به قول ما ابادانی ها دیگه خیلی شرفه ولی تو فکر PHP باش

amir abbas
13-06-2007, 09:35
خوب شماره رو بده دیگه تا بخریم ..

تو پیغام خصوصی ارسال کردم

به نظر من html طراحی ضاهری باز به نظر من همین CSS خیلی خوبه و فعلا برای ما کافی باشه اگه میشه برین

CSS چیز جدایی از HTML نیست. شما با استفاده از CSS همون تگ های HTML رو قالب بندی می کنید. اگر HTML رو بلد نباشید اصلا سایتی نخواهید داشت که بخواید سبک دهیش کنید.

IstaaKon
04-07-2008, 19:41
اقا این که لینکش خرابه !

siavosh1
04-07-2008, 21:52
راستی دوست عزیز تو پست اول شما نوشتین که تو سایت امازون خوندین درسته دیگه .. خوب میخاستم بدونم نویسنده کتاب کی هست
وکجای هست منتظرم ها ... چون سایت امازن سایت وابسته به یهودیان هست ..

:27: دوست من همین سایت و سایت های وابسته به یهودیان اگر نبود الان شما اینجا نبودید که از امکانات و نتایج کار این یهودیان بهره مند بشید .. فکر کنم دوره نژاد پرستی دینی سر اومده باشه مگه یهودیا چه هیزم تری به شما فروختن که با سایتشون هم مشکل داری

امیر عباس جان بابت ترجمه جدیدت و این کتاب با ارزش از طرف خودم بهت تبریک میگم .. هنوز کتاب رو نخوندم ولی بدون اینکه اون 40 صفحه رو دانلود کنم خواهان خریدنشم چون همونطور که میگی کتاب جامعی در مورد css نداریم .. البته کتاب هایی هستن که اشاره کرده باشن مثل خود آموز HTML و css انتشارات ناقوس ولی به صورت چند فصل در مورد css صحبت شده .. امیدوارم موفق باشی و حتماً منتظر کارهای جدیدت هستیم .:10: