PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Firewall قوی برای ویستا

*Batman*
06-03-2007, 02:14
سلام.
یه فایروال قوی و خوب برای ویستا میخواستم.
یه چیزی مثل outpost یا comodo .
باتشکر.

Persian.Boy
06-03-2007, 06:07
اگه یه چیزی مثل Outpost Pro میخوای من KIS 6.0.2.614 رو بهت پیشنهاد میکنم. ناگفته نمونه در تست فایروال ها

که در سایت Firewallleaktester.com انجام شده عنوان بهترین انتخاب رو به خودش اختصاص داده. خودتون میتونید ببینید.

1. KIS
2. Jetico Firewall
3. Outpost & LookNStop

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایروال همچنین میتونه تمامی حملاتی رو که که سایت PCFlank برای تست فایروال ها گذاشته رو دفع کنه. خودم

همه تست ها رو انجام دادم و این فایروال موفق شد. فقط مسئله کوکی ها میمونه که اونم خودتون میتونید یا توسط

فایرفاکس و یا مرورگر اپرا کنترل کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
06-03-2007, 21:18
سلام.
KIS سرعت رو میگیره به خاطر بقیه Component هاش.
یه فایروال تنها میخوام.

Persian.Boy
06-03-2007, 23:02
Batman جان پس اگر شما دنبال یک فایروال تنها و سبک میگردید. (هر چند که کسپر به نظر من اصلا سرعت سیستم
رو نمیگیره). میتونم بهتون فایروال خوب و مجانی رو که از انجین Look"n"Stop استفاده میکنه رو پیشنهاد کنم. این فایروال
اسمش PCTools Firewall Plus است.

البته اگر شما کار با فایروال هایی مانند Outpost Pro و KIS مشکلی نداشته باشید و کار باهاشون رو بلد باشید با این
یکی هم مشکلی نخواهید داشت. این فایروال قابلیت درست کردن Rule برای تک تک برنامه ها رو داره ولی اگر با درست
کردن Rule مشکل دارید باز هم این فایروال برنامه ها رو با Allow و یا Deny میتونه کنترل بکنه.

برای دانلود و همچنین اطلاعات بیشتر میتونید به سایت زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای رجیستر کردن این فایروال دقیقا مانند فایروال Comodo باید عمل کنید. یعنی به قسمت رجیستر در سایت بالا
مراجعه میکنید و ایمیل خودتون رو میدید تا کد رجیستر این برنامه به ایمیلتون فرستاده بشه.

AliROCK
06-03-2007, 23:14
من امتحان کردم Kis رو ویستا نصب نشد حالا نمیدونم نسخه ویستا داده بیرون یا نه

*Batman*
07-03-2007, 09:52
خیلی ممنون Persian.Boy عزیز.راستش ویستا فعلا به اون صورت ایراد امنیتی نداره که KIS روش نصب کنم.
یه فایروال ساده که اجازه دسترسی برنامه همای نصب شده روی سیستم رو به اینترنت نده کافیه.
همون PCTools Firewall Plus رو میگیرم ببینم چی میشه.

خدمت AliROCK عزیز هم بگم که نسخه کسپراسکای نسخه Vista Support هم داره که باید از تاپیک مخصوص خودش بگیری.

با تشکر.