PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک, چطوری میتونم براند کنم ؟

leuven
11-07-2005, 23:54
سلام
آقا تو رو خدا جواب بدین :cry:
نمی دونم چرا این سوال رو براش جواب نمی گیرم ؟
می شه راهنمایی کنید چطور میتونم قبل از رایت کردن یک فیلم که از اینترنت دانلود کردم , طوری فرمتش رو عوض کنم و یا هر روشی که میدونید اونو براند کنم که بتو نم با dvd ببینم :?:
آخه هر چی فیلم یا clip که از اینترنت می گیرم به دلیل عدم آگاهی با برنامه نرو روی cd رایت می کنم ولی فقط اونو می تونم با کامپیوترم نگاه کنم
اگه ممکنه راهنماییم کنید :oops:

Mehdi_Best
12-07-2005, 00:04
دوست عزيز سلام. منظورت اينه كه حتما با فرمت دي وي دي رايت كني يا منظورت اينه كه به صورت vcd رايت بشه كه بتوني با دستگاه هاي دي وي دي پلير بشه نگاه كرد. چون من دقيقا منظورت رو متوجه نشدم.

MaFia
12-07-2005, 00:44
تو قسمت نرو گزينه Vcd رو انتخاب كن كه ويديو سي دي شه
ولي براي رايت دي وي دي نمي توني
در ضمن خودت كه مي دوني هر دي وي دي پليري فرمت هاي وي سي دي رو هم پشتيباني مي كنه :wink:

leuven
12-07-2005, 12:11
mehdi_best و mafia عزیز
دقیقا همونطور که گفتید من می خوام اون به شکلی رایت کنم که بشه با dvd ببینم همین , و شما هم گفتید که اونو در نرو با گزینه vcd رایت کنم اما چطور چون من با نرو آشنا نیستم واگه خاطرتون باشه من چند وقت پیش هم یه تاپیک با عنوان (همه چیز در باره نرو ) زدم که دوستان لطف کنن اطلاعاتشون در باره نرو رو بزارن ولی متاسفانه دریغ از یک جواب :lol:
حالا اگه میشه لطفا برام توضیح بدید من چطور باید این فیلم رو در (نرو ) بصورت vcd رایت کنم .

farhad resalati
12-07-2005, 13:00
من الان در این سیستم نرو ندارم ا که برات عکسش هم بزارم ولی امیدوارو توضیحات بدردت بخ.ره ببین عزیز شما وقتی زدی رو گزینه vcd یه صفحه میاد که شما new رو میزنی بعد 2 تا پنجره باز میشه از سمت راست که درایو هات هم هست میری به ادرس اون چیز هایی که میخوای vcd رایت کنی بعد اون ها رو رو پایین پنجره های سمت چپ درگ میکنی (میکشونی) بالاش یه پوشه هایی به نام mpegav vcd و ... داره که با اون هات فعلا کاری نداشته باش وقتی میکشونی نرو اونها رو به فرمت قابل قبول واسه vcd یعنی dat تبدیل میکنه توجه داشته باش شما فقط فایل های dat , mpeg رو میتونی رایت کنی در اینجا بعدش که مارش تموم شد شما گزینه رایت رو میزنی که اگه نرو اکپرس کار کنی عکس ایکونش اگه اشتب نکنم یه کبریت یا اتیش هست وقتی اون رو بزنی اگه همه چیز رو درست انجان داده باشی و بیش از 700 مگ که ایینش معلوم میکنه نزده باشی رایت میشه فقط قبلش یه صفحه میاد که اونجا شما فقط سرعتش رو به دلخوا تایین کن و بعد تو همون صفحه گزینه burn رو بزن

leuven
12-07-2005, 15:41
farhad resalati جان
ممنون از توجهت , من کارهایی که دستور دادی رو انجام دادم و در ابتدا فایل مورد نظرمو انتقال دادم , حالا نمی دونم درست یا غلط (تصویر اول ) و بعد دیدم اصلا کلید (برن) که همونطور که شما گفتید یک cd هست که با کبریت آتشش زدن روشن نمیشه و اجازه رایت نمیده (تصویر دوم ) همونطور که میدونید برای استارت باید اون کلید on باشه و یا به عبارتی رنگی باشه .
دوستان اگه اشتباهی داشتم و یا نکته ای بنظرتون میرسه لطفا کمک کنید این مشکل رو حل کنم , ممنونم

leuven
12-07-2005, 15:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:oops:

Mehdi_Best
12-07-2005, 16:34
دوست خوبم بهترين راه براي كساني كه با نرو آشنايي ندارند استفاده از نرو اكسپرس است. نرو رو كه نصب مي كني يك قسمت داره كه اگه روي شورتكاتش كليك كني اون باز مي شه و اسمش هست نرو اكسپرس
وقتي وارد شدي چند گزينه مي بيني كه اوليش data است. سومي رو كه ويدئو / پيكچر هست كليك كن بعد گزينه videocd رو بزن و بعد ميتوني با زدن add فايلهاتو بهش اضافه كني
بعد از اينكه تمام فايلها رو اضافه كردي. فينيش رو مي زني و بعد هم نكست رو زده و به صفحه رايت مي روي.

m_h_hadavi
12-07-2005, 16:43
دوست عزيز بايد دقت داشته باشيد كه اطلاعات نبايد وارد قسمت زرد رنگ بشه يعني شما فقط تقريبا 650 مگ مي توانيد رايت كنيد نه بيشتر تصوير نشان مي دهد كه شما 690 مگ رايت كرده ايد پس حجم اطلاعات خود را كم كنيد
:wink:

farhad resalati
12-07-2005, 16:58
وست عزيز بايد دقت داشته باشيد كه اطلاعات نبايد وارد قسمت زرد رنگ بشه يعني شما فقط تقريبا 650 مگ مي توانيد رايت كنيد نه بيشتر تصوير نشان مي دهد كه شما 690 مگ رايت كرده ايد پس حجم اطلاعات خود را كم كنيد

دوست عزیز شما با vcd میتونی تا 790 مگ ارایت کنی (که من با یه ترفند بیشتر هم میتونم :lol: )
اما leuven جان مشکل شما 1 اینکه اون فایل رو در قسمت پایین سمت چپ اونجایی که نوشت track .tiitle و باید دراگ گنی و باید عمل inconing انجام بشه و شما اونجا قرارر ندادی چون play هم در همون پنجره باید فعال بشه واسه مطمن شدن از صحت کار رو پنجره بالایی و فایل mpegav کلیک کن باید اونجا قرار گرفته باشه و نکته مهم که سیدی سالم در سیدی رم باشه وگرنه اون کبریته به همین شکل الان باقی میمونه