PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زمانيكه Mp3 Player را به كامپيوتر وصل مي كنم سيستم Restart مي شود چرا ؟؟؟؟

jedivssith
04-03-2007, 18:40
درود

زمانيكه كابل رابط Mp3 Player را به پورت USB كامپيوتر وصل مي كنم. بلافاصله سيستم Restart مي شود چرا اين طور مي شود ؟ از اين لحاظ هم مطمئن هستم كه ويروس يا آلودگي ديگر در حافظه Player نيست چون در كامپيوتر ديگر اين مشگل را ندارم. لطفاً راهنمايي بفرمائيد.
با سپاس فراوان
بدرود

Elfin-D
05-03-2007, 11:04
درود

زمانيكه كابل رابط Mp3 Player را به پورت USB كامپيوتر وصل مي كنم. بلافاصله سيستم Restart مي شود چرا اين طور مي شود ؟ از اين لحاظ هم مطمئن هستم كه ويروس يا آلودگي ديگر در حافظه Player نيست چون در كامپيوتر ديگر اين مشگل را ندارم. لطفاً راهنمايي بفرمائيد.
با سپاس فراوان
بدرود
قبل از اینکه سیستم رو روشن کنید کابل رو وصل کنید و با اون سیستم رو ران کنید.ببینید باز این مشکل وجود داره یا نه

ardalan_zapata
05-03-2007, 15:22
شاید پاور نمیکشه
درسته که mp3 برق کمی کی خاد ولی بعید نیست

shvalaie
05-03-2007, 16:32
براي من هم چندي پيش اين مشکل پيش اومد.... حتي همين جا هم تاپيک زدم ولي ....

بعد از يه مدت هم حالا که mp3 رو به کامپيوتر وصل ميکنم اصلا اون رو نميشناسه....

اما همين mp3 روي کامپيوترهاي ديگه مشکلي نداره....

mp3 تون باتري ميخوره؟ باتري داره؟ خاليه؟ جنس باتري خوبه يا ... يکي به من گفت که «خانم جنس باتري خوب بزارين...» خب من از اين باطريهايي که توي هر بقالي‌اي ميفروشن گذاشته بودم و ...
حالا اگه ربط داره يا نه خدا ميدونه...

الان زمستونه و خيلي طبيعيه که آدم الکتريسته ساکن داشته باشه...
وقتي که mp3 رو وصل ميکنين شايد به دليل همين الکتريسته ساکن اينطوري بشه...
خواهرم تازگي يه mp3 خريده و توي بروشور اون نوشته بود که براي دفع الکتريسته ساکن حتما قبلش دستتون رو به فلز بزنين.
از وقتي اين رو خوندم قبل از اتصال هر usb به کامپيوتر اول دستم رو به شوفاژ ميزنم...

0o1
06-03-2007, 02:24
شما کامپیوترتون احتمالا چندین پورت usb داره. همشون رو امتحان کن. در ضمن بعضی از مادربوردها برای اینکه usb ها فعال بشه نیاز به نصب درایور از روی سیدی دارن .شماممکنه اون درایور رو نصب نکردی یا خوب نصب نشده باشه.سی دی مادربورد رو چک کن.
دو تاا حتمال دیگه هم داره که : یکی اینکه این ام پی تری usb2 هست و کامپیوتر شما usb1 و امپی تری پورت usb1 رو ساپورت نمیکنه. این احتمال ضعیفه. و یکی دیگه اینکه mp3 برای اجرا باید برنامه اش رو از سی دی همراه نصب کنی. اگه ام پی تریت از مارک معروفیه این دوتا احتمال درموردش صدق نمیکنن چون معروفا این مشکلات رو ندارن. ولی اگه یه مارک الکی باشه احتمالش بیشتره .البته بازهم احتمالش کمه.

shvalaie
06-03-2007, 10:35
سلام

براي دوستمون jedivssith رو نميدونم اما براي من .... اينطور نيست...

منظورم اينه که تا ديروزش وصل ميشد بعد يه هو قطع شد بدون اينکه هيچ تغيير سخت‌افزاري يا نرم‌افزاري داده بشه.

amintnt
08-03-2007, 02:00
سلام

براي دوستمون jedivssith رو نميدونم اما براي من .... اينطور نيست...

منظورم اينه که تا ديروزش وصل ميشد بعد يه هو قطع شد بدون اينکه هيچ تغيير سخت‌افزاري يا نرم‌افزاري داده بشه.
من بلوتوثم اینطوری بود..... که اونم مشکل از کابل یو اس بی بود.... اما درستش کردم الآن کار میده.... شاید مال شما هم همینطور باشه.....

amintnt
08-03-2007, 02:12
راستی اگه سیمهای کابل Usb اتصالی داشته باشن هم ممکنه یه همچین اتفاقی رخ بده!

jedivssith
14-03-2007, 00:35
درود

مشگل من حل شد . علتش باقي ماندن يك قسمت از پوست آدامس در داخل پورت بود كه باعث Restart كامپيوتر مي شد. به نظر من دوستان قبل از وصل كردن حتما دو سر پورت USB را يك نگاه بيندازند تا اگر هر نوع آشغالي بود آن را رفع نمايند.

سپاس از همه دوستان خوب در فروم كه پيگر سوالات هستند

پاينده و توانا باشيد

بدرود

Tornado2800
14-03-2007, 13:00
شاید پاور نمیکشه
درسته که mp3 برق کمی کی خاد ولی بعید نیست
مشکلی که من داشتم !
تایید میشه
دلیلش اینم میشه