PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : kaspersky

taraneh00
11-07-2005, 18:30
سلام بi همگی اگه ممکنه ورژن جديد kaspersky antivirus همراه با کرکشو برام بگذايد من خيلی تو تاپيك هاگشتم ولی جداً گيج شدم نميدونستم کدومو استفاده کنم که هم جديد باشه هم کرک بشه اگه ممکنه کمک کنيد ممنون

Mehdi_Best
11-07-2005, 18:50
سلام دوست عزيز. شما به تاپيك معرفي و بحث در مورد آنتي ويروس ها برويد. در صورتي كه متوجه نشديد كه از كدوم لينك بايد استفاده كنيد همونجا بگيد من راهنمايي مي كنم. البته اگه اينجا جواب نمي دم به خاطر اينه كه قرار شده تمام پست هاي در مورد آنتي ويروس ها در اون تاپيك ارسال بشه.

لينك تاپيك مذكور:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
12-07-2005, 01:40
بايد يه فكر اساسي هرياند جان بكنه
من ديشب دنبال لينك نود32 بودم 8 صفحه رو خوندم همش بحث بود
آخر سر رفتم فروم خارجي پيدا كردم :wink:
حالا بحث جدا ولي يه تاپيك براي معرفي بود فقط خيلي خوب مي شد
يا حداقل تو تاپيك معرفي نرم افزار هاي معروف قرار مي داديم
:wink:

Ali_k
12-07-2005, 02:21
بايد يه فكر اساسي هرياند جان بكنه
من ديشب دنبال لينك نود32 بودم 8 صفحه رو خوندم همش بحث بود
آخر سر رفتم فروم خارجي پيدا كردم :wink:
حالا بحث جدا ولي يه تاپيك براي معرفي بود فقط خيلي خوب مي شد
يا حداقل تو تاپيك معرفي نرم افزار هاي معروف قرار مي داديم
:wink:
منم قبول دارم تالا 2 . 3 بارم گفتم ولی هنوز عملی نشده

Mehdi_Best
12-07-2005, 09:05
مافيا جان كاملا با حرفت موافقم. اگه تا الان هم بچه ها رو به اون تاپيك ارجاع مي دادم به خاطر اين بود كه قرار بود همه بحث ها و معرفي هاي آنتي ويروس در اون تاپيك باشه اما همونطور كه اشاره كردي من خودم كه از اول اون تاپيك تا الان به طور فعال در بحث ها و معرفي ها شركت داشتم خودم هم براي پيدا كردن لينك مشكل پيدا مي كنم چه برسه به بقيه دوستاني كه براي اولين بار وارد اون تاپيك مي شوند. بهترين كار اينه كه يك تاپيك استيكي ايجاد بشه و فقط لينك دانلود آخرين ورژن هاي هر آنتي ويروس و فايروال و آنتي اسپاي وير به همراه كرك صحيحش گذاشته بشه و وقتي لينك نسخه جديد هم مي آيد به جاي همون قبلي گذاشته بشه. البته اين پيشنهاد من هست تا شما و hyriand جان چه نظري داشته باشيد.