PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای تایپ

mehdiney navaz
04-03-2007, 12:06
سلام .ببخشید سوالی داشتم که گفتم تو این بخش بپرسم
چه طور میتونم یه متن مثل 20 خطی رو تایپ کنم وازش پرینت بگیرم .ایا نرم افزار خاصی لازم دارم؟برای فونت های زیبا و نوشتن خط نستعلیق هم نرم افزاری هست ؟
ممنون

Reza P30
04-03-2007, 13:36
اگه منظورت عکس هست که:
برو به فایل Print or Print & preview

اگه نه:
مثل ورد باز میکنی و بعد تایپ و بعد CTRL + P .

shahriar2007
04-03-2007, 15:46
سلام دوست عزیز
اگه می خوای 20 خط نستعلیق تایپ کنی از چلیپا یا کلک استفاده کن . در غیر این صورت با ورد
موفق باشی:)

afsartala
05-03-2007, 15:08
در مورد کلک باید این مطلب را عرض کنم که کلک یک نرم افزار برای شکسته نستعلیق است در ضمن قیمت ننسخه اصلی آن 300000 تومان میباشد .
و اگر

Saeed kmss-D
05-03-2007, 16:50
20 خط ميخواي توي فتوشاپ تايپ كني!!
به نظر منم استفادده از چيليپا خوبه.
اينكارو خيلي راحت هم ميتوني توي نرم ا فزار Word انجام بدي.
البته اگه اون فونت مورد نظر رو داري.
موفق باشي.

mehdiney navaz
05-03-2007, 22:15
سلام چلیپا رو ریختم .ولی وقتی تو ورد گزینه نستعلیق رو انتخاب میکنم .جای حروفها بهم میریزه؟
سوال دیگه ام داشتم .چطور میتونم دور نوشته ای که تایپ کردم رو قاب بندازم و ازش پرینت بگیرم .و چطور میتونم روی عکسی نوشته ای بندازم وپرینت بگیرم
اقا ببخشید سوالام زیاد شد خوب مبتدی هستیم

mahsoft
06-03-2007, 05:14
سلام چلیپا رو ریختم .ولی وقتی تو ورد گزینه نستعلیق رو انتخاب میکنم .جای حروفها بهم میریزه؟
سوال دیگه ام داشتم .چطور میتونم دور نوشته ای که تایپ کردم رو قاب بندازم و ازش پرینت بگیرم .و چطور میتونم روی عکسی نوشته ای بندازم وپرینت بگیرم
اقا ببخشید سوالام زیاد شد خوب مبتدی هستیم

اولین سوالتون

اگه میخواهید از فونتهای نستعلیق در متون ورد استفاده کنید از برنامه های چلیپا و کلک نمیشه استفاده کرد چون فونت های کد شده دارن و در برنامه های خودشون کاربرد دارن

یسری فونت تبدیل شد نس.. هست که براتون اپ کردم نصب کنید بعد سیستم رو ریستارت کنید فونتها رو در ورد اجرا کنید

براي ايجاى بوردر تو عكس ؤير براتون توضيح دادم