PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اينترنت دانلود منجر

sara**
04-03-2007, 02:36
سلام
من 20 روز پيش دانلود منجر رو از اينترنت دانلود كردم كه مدام موقع روشن كردن سيستم پيغام ميداد كه 15 روز تا خريد نسخه خريداري نشده مهلت دارين . حالا اون مهلت تموم شده پيغامو ميده ثبت نام نشده در حال بستن Idm

شماره سريال ميخواد من از كجا بايد بيارم؟

Mohammad Hosseyn
04-03-2007, 03:03
سلام
من 20 روز پيش دانلود منجر رو از اينترنت دانلود كردم كه مدام موقع روشن كردن سيستم پيغام ميداد كه 15 روز تا خريد نسخه خريداري نشده مهلت دارين . حالا اون مهلت تموم شده پيغامو ميده ثبت نام نشده در حال بستن Idm

شماره سريال ميخواد من از كجا بايد بيارم؟
با سلام ...
خوب دوست من اينجا يه انجمن داريم به نام درخواست كرك و سريال ... شما مي ري اونجا ، يه تايپيك مي زني و درخواستت رو با نام نرم افزار و ورژنش مي دي ، دوستان اونجا خيلي سريع كمكت مي كنن .

با تشكر .

mamad_tk_pk
04-03-2007, 15:19
به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برويد و با وارد كردن نام و ورژن برنامه ي مورد نظر شماره سريال و يا كرك آن را بگيريد .

D o l f i n
05-03-2007, 22:35
ورژن برنامه چنده

baharan_2122
09-03-2007, 15:39
به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برويد و با وارد كردن نام و ورژن برنامه ي مورد نظر شماره سريال و يا كرك آن را بگيريد .
سلام
دوست عزیز این سایت که معرفی کرده ای همش ویروس و . . .. است . یه سایت درست معرفی کن.

mostafa_aa
09-03-2007, 20:56
سلام

اگه نسخه اش 5 باشه سریالش اینه ....

Name : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com
serial number : JC0RV-W6OIU-WMHRD-LIKEU

به قول یکی از دوستان انجمن که شماره سریال این نرم افزارو معرفی کرده بود بید بگم جای ستاره ها p 3 0 d o w n l o a d قرار بده

sara**
23-03-2007, 03:10
ورژنش 5.05

x boy
23-03-2007, 03:38
سلام
دوست عزیز این سایت که معرفی کرده ای همش ویروس و . . .. است . یه سایت درست معرفی کن.

crackfind.com

*NashenaS*
23-03-2007, 03:47
سلام دوست من...

شما چرا به جاي اين همه اذيت كردن خودتون از فلش گت استفاده نمي كنين؟ هم مجاني هست هم بسيار قوي هست...

لينكش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

==--==--==--==--==

در ضمن براي كرك برنامه اي كه در حال حاضر داريد اين كرك ها موجود بود:

or

or

or

حتما قبل از استفاده اين ها رو با انتي ويروس چك كنيد.

موفق باشين. :)