PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شركت "سيمانتك" جديدترين ضدويروس "نورتون" را به بازار داد

szr
03-03-2007, 22:12
شركت "سيمانتك"، بزرگترين توليدكننده نرم‌افزارهاي ضدويروس در جهان، سرانجام پس از انتظاري طولاني مجموعه نرم‌افزار امنيتي جديد خود را با نام "نورتون ‪ (Norton 360)"۳۶۰‬به بازار داد.

نرم‌افزار "نورتون ‪ "۳۶۰‬به گستره وسيعي از امكانات از جمله قابليت ضدويروس، ضد اسپاي‌ور،ديوارآتش(فايروال )، فناوري ضد هك، قابليت پشتيباني(بك‌آپ) از فايلهاي موجود در هارد ديسك، فناوري افزايش ضريب ايمني معاملات اينترنتي و قابليت بهينه‌سازي كارايي و عملكرد رايانه مجهز است.

شركت "سيمانتك" روز دوشنبه و همزمان با انتشار اين مجموعه امنيتي اعلام كرد اين نرم‌افزار به گونه‌اي طراحي شده كه حفاظت از رايانه كاربران را تا جايي كه امكان دارد به صورت خودكار كنترل كند.

"نورتون ‪ "۳۶۰‬به فناوري جديد "سونار" شركت سيمانتك مجهز است كه بر اساس آن مي‌تواند تلاش هكرها براي نفوذ به رايانه با استفاده از ايرادهاي امنيتي شناسايي نشده نرم‌افزارهاي مورد استفاده كاربر را شناسايي كند.

نرم‌افزار "نورتون ‪ "۳۶۰‬براي حفاظت از فعاليتهاي مالي كاربران در اينترنت، به فليتر شناسايي سايتهاي جعلي موسوم به "فيشينگ" مجهز است كه از يك سو با استفاده از فهرستي كه به طور مداوم به روز مي‌شود، كاربران را در برابر سايتهاي جعلي شناسايي شده حفاظت مي‌كند و از سوي ديگر با استفاده از يك فناوري جديد، امكان ورود كاربران به سايتهاي جعلي را كه در گذشته شناسايي نشده‌اند، از روي برخي نشانه‌ها و رفتار آن سايتها از بين مي‌برد.

اين نرم‌افزار از اطلاعات موجود در هاردديسك و ساير درايوهاي رايانه كاربران "بك‌آپ" تهيه كرده و به علاوه ‪ ۲‬گيگابايت فضا در اختيار كاربران قرار مي‌دهد كه استفاده‌كنندگان از اين نرم‌افزار مي‌توانند اطلاعات حساس خود را از طريق اينترنت در اين فضا و درون سرورهاي شركت "سيمانتك" به صورت ايمن ذخيره كنند.

نرم‌افزار "نورتون ‪ "۳۶۰‬به صورت خودكار فايلهاي اضافي موجود در هاردديسك رايانه را شناسايي و پاك مي‌كند، اطلاعات موجود در هاردديسك را با استفاده از يك برنامه زمانبندي مشخص مرتب مي‌كند، اطلاعات مربوط به سابقه عملكرد اينترنتي كاربر را از رايانه پاك مي‌كند و با كنترل نرم‌افزارهاي در حال اجرا، ميزان توان پردازنده رايانه را براي حداكثر كارايي تحت كنترل مي‌گيرد.

نرم‌افزار "نورتون ‪ "۳۶۰‬به علاوه به قابليتي مجهز است كه كاربران آن در هر ساعتي از شبانه روز در صورت مواجه شدن با مشكلات مربوط به عملكرد اين محصول، مي‌توانند با كارشناسان شركت "سيمانتك" چت كنند و حتي در صورت لزوم از آنها بخواهند به صورت آن‌لاين مشكلات رايانه‌شان را برطرف كنند.

شركت "سيمانتك" نرم‌افزار كارامد "نورتون ‪ "۳۶۰‬را با اشتراك يك ساله، به قيمت ‪ ۷۹/۹۹‬دلار به فروش مي‌رساند

دانلود نمایید با حجم 49 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D o l f i n
04-03-2007, 00:09
این کرک هم داره

sudotux
04-03-2007, 00:13
برنامه خوبیه , ولی پیشنهاد می کنم اگه رم کامپیوترتون زیر 1 Gb هست نصب نکنید !

szr
04-03-2007, 10:10
این کرک هم داره

با سلام
متاسفانه خیر!

Alex2000
06-03-2007, 11:22
salam key productesho nazashti !!!!!!!!

hamilton
07-03-2007, 12:20
من 3 تا سريال براي اين برنامه پيدا كردم.تست هم نكردم اميدوارم براي دوستاني كه اين برنامه را دارند كار كنه.

اكانت 2 ساله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

hamilton
07-03-2007, 12:21
اين هم يكي ديگه با 2 سال اشتراك:

Tornado2800
07-03-2007, 12:58
ولی !
به ایران کار می کنه ؟!!!!
به روز میشه ؟

hamilton
07-03-2007, 13:16
ولی !
به ایران کار می کنه ؟!!!!
به روز میشه ؟

مگر در جايي نوشته شده كه ايران را ساپورت نميكنند؟شركت Symantec وقتي تو ايران نمايندگي داره معنيش اين هست كه اين محصولات را ميشه رجيستر و آپديت كرد مگر اينكه اخيرا اتفاقي افتاده باشه يا جايي گفته باشند كه ايران را ساپورت نميكنند.

Oracle_Eldorado
07-03-2007, 14:11
فقط NOD 32 و Mcoffee .

Tornado2800
07-03-2007, 15:46
مگر در جايي نوشته شده كه ايران را ساپورت نميكنند؟
یادمه جایی نوشته بود و خود سایت نورتون که چون از ایران هستیم پشتیبانی نمیکنه
همین مکافی هم همینطوره

hamilton
07-03-2007, 17:04
یادمه جایی نوشته بود و خود سایت نورتون که چون از ایران هستیم پشتیبانی نمیکنه
همین مکافی هم همینطوره

من رفتم به سايت symantec و مطالب مرتبط با Norton360 را مطالعه كردم و مطلبي در خصوص عدم پشتيباني از ايران نديدم.با توجه به صحبت شما من خودم Norton360 را دانلود كردم و يك سريال از خود سايت توسط يكي از دوستانم خريداري كردم و تست هم كردم.تو ويستا نصب كردم و خيلي خوب و راحت و سريع آپديت شد و اصلا سرعت سيستم را هم نميگيره.حداقل تو سيستم من خيلي خوب جواب داد.تصميم دارم تو اين 2ساله كه سريال را خريدم از همين برنامه در ويستا استفاده كنم.در ويندوز XP هم كاسپر نصب هست.
در خصوص آنتي ويروس McAfee هم به عرض ميرسانم كه اين شركت در ايران نمايندگي داره و اگر شما از اين نمايندگي خريد كنيد(منظورم نسخه Enterprise نيست كه ايرانيها براي آپديت بي دردسر از آن استفاده ميكنند)به راحتي ميتونيد آپديت كنيد و مشكلي هم نخواهيد داشت.
در مجموع Norton360 در نگاه اول توانست نظر من را بخود جلب كند.تا ببينم در تستها و شناسايي ويروسها چطور عمل خواهد كرد.اميدوارم شاهد كارايي بيشتر اين نسخه باشيم.

Tornado2800
07-03-2007, 18:12
ولی من گوگل رو هم جستجو کردم نتایجی نشون داد که اینگونه بوده
برای مکافی که پیدا کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای نورتون هم توی همین انجمن دیده بودم

Tornado2800
07-03-2007, 18:13
البته باید بگم خودم دارم از Symantec استفاده می کنم !
که نیازی به کرک و چیزی نداره
به راحتی هم به روز رسانی میشه
و یک سوال !
Norton Anti Virus
سرعت سیستم رو میاره پایین ؟

hamilton
07-03-2007, 18:33
البته باید بگم خودم دارم از Symantec استفاده می کنم !
که نیازی به کرک و چیزی نداره
به راحتی هم به روز رسانی میشه
و یک سوال !
Norton Anti Virus
سرعت سیستم رو میاره پایین ؟
دوست عزيز مگه خود شما از كدام محصول Symantec استفاده ميكنيد؟مگر آنتي ويروسش رو سيستم شما نصب نيست؟شنيدم كه ميگن نورتون قدري سرعت سيستم را ميگيره ولي اين Norton 360 كه من خريدم اصلا با وجودي كه در ويستا نصبش كردم سرعت سيستم را نميگيره و هيچ كندي احساس نميكنم و در ثاني امكانات جانبي مفيدي هم در اين محصول گنجانده كه تا حدودي به بهبود سرعت و كارايي سيستم كمك ميكنه.مشكل آپديت هم اصلا نداره حتي در ايران.

D o l f i n
08-03-2007, 20:26
من 3 تا سريال براي اين برنامه پيدا كردم.تست هم نكردم اميدوارم براي دوستاني كه اين برنامه را دارند كار كنه.

اكانت 2 ساله:

موفق باشيد.

قربونت عزیز مطمئنی این لینکها درست من همشو امتحان کردم همه خرابه دوباره خدت یه تست بزن

hamilton
08-03-2007, 21:55
قربونت عزیز مطمئنی این لینکها درست من همشو امتحان کردم همه خرابه دوباره خدت یه تست بزن

دوست عزيز اگر تست نميكردم مطمئن باش نميگذاشتم.قصد من هم كمك به افراد علاقمند به برنامه هاست.من الان اولين لينك را تست كردم و اين هم كليد لينك اول:
NORTON 360
2 Years Subscription Valid Key

Key: TKPBXB4WRM6P7H9DCQWQV87TH
Serial: GXTWCVDDK6GB

بقيه هم كاملا سالم هستند.نميدونم شما چرا به اين سايت دسترسي نداريد.اگر در ايران زندگي ميكنيد ممكنه نتونيد به اين سايت دسترسي داشته باشيد.

D o l f i n
08-03-2007, 22:50
نه فدات شم من همین ایرانم اسلامی خودمون هستم همه رو امتحان کردم همه خطامیده اصلا واردشون نمیشه با تمام مرورگرها هم امتحان کردم ولی نشد
بازم ممنونم ازت اگه ناراحت شدی ببخش

D o l f i n
09-03-2007, 09:44
hamilton جان ممنونم واسه شماره سریال ها درست کار میکنه منظورم همینی هست که واسم گذاشتی
Tornado2800
09-03-2007, 09:50
پس در کل ارزش داره که از Norton 360 استفاده کنیم ؟
از لحاظ قدرت اینا !

AB
09-03-2007, 10:41
پس در کل ارزش داره که از Norton 360 استفاده کنیم ؟
از لحاظ قدرت اینا !

از لحاظ قدرت حرف نداره ولی سرعت سیستم رو خیلی زیاد پایین میاره

D o l f i n
09-03-2007, 11:36
از لحاظ قدرت حرف نداره ولی سرعت سیستم رو خیلی زیاد پایین میاره
سرعت رو عمرا بیاره پایین خیلی خیلی بهتر شده نسبت به نسخه های قبلی از نظر سرعت قدرت هم که باید دانلود کنید بعد خودتون امتحان کنید من یه نرم افزار دارم که وقتی کاسپر داشتم نصبش میکردم میگفت ترجان داره و سریع پاکش میکرد ولی امروز وقتی اون رو نصب کردم اصلا هیچ اخطاری از سوی نورتن نیومد بعدش کل سیستم رو اسکن کردم حالا گیر داده به مودم اسپی فکر کنم از لحاظ قدرت اهل فن یه تستی بزنن بد نباشه تا ما هم مطمئن بشیم

Tornado2800
09-03-2007, 12:51
سرعت رو عمرا بیاره پایین خیلی خیلی بهتر شده نسبت به نسخه های قبلی
راستش من نصب کردم
ولی سرعت سیستم رو خیلی آورد پایین
یعنی مشهود بود

:(

D o l f i n
09-03-2007, 22:10
واسه من که اصلا اینجوری نبود و با وقتی که کاسپر یا نود نصب کرده بود اختلافی نداشت حتی خیلی وقتا زود تر ویندوز لود میشه با چه سیستمی اینجوریه

Tornado2800
09-03-2007, 22:11
CPu 2400
RAM 512

D o l f i n
09-03-2007, 23:35
خوبه دیگه نباید گیر بده و دیر بیاد بالا شاید رو هر سیستم یه جوره

*Batman*
10-03-2007, 01:11
سلام.
فایروالش خوب بود ولی امکاناتش محدوده.
من نتونستم آپدیت اتوماتیک رو غیرفعال کنم.حتی نمیدونم چی دانلود میکنه.
اصلا هدفشون از ارائه نورتون360 چی بود خدامیدونه.
نورتون2007 هستش .Norton System Works هم هست.
Symantec هم بیکاره میشینه از خودش نرم افزارهای عجیب و غریب تولید میکنه.
شما تو Option نورتون 360 برید. خیلی محدود هستید.اصلا با Antivirus2007 قابل مقایسه نیست.

D o l f i n
10-03-2007, 14:50
محدود كه محدوده فقط يه خوبي كه داره كركش موجوده ميشه كركش كرد ولي خوب بعضي وقتا هم به يه چيز گير ميده كه نگو