PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من برنامه مي خواهم كه موزيك رو راديو گوش مي كنم بشه توي رايانه ذخيره كرد

nokia6230i
11-07-2005, 12:55
من برنامه مي خواهم كه موزيك رو راديو گوش مي كنم بشه توي رايانه ذخيره كرد
تو رو خدابشه دانلود كرد

sa3er
11-07-2005, 14:17
سلام؛
با استفاده از نرافزار زير می تونيد اون کاری که می خواهيد انجام بديد...

StreamBOX VCR
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چند اگه فقط قصد داريد راديو و صوت رو ضبط کنيد نياز به اين برنامه نيست... و با استفاده از برنامه Sound Recorder ويندوز و چند تنظيم ساده هم می توانيد اين کار رو انجام دهيد...

در قسمت volume control به options و properties ... سپس دکمه راديويی recodering مطمئن شيد که Wave Out Mix يا يه چيزی شبيه (در کارتهای صوتی مختلف فرق داره) به اين چک خورده باشه... حالا OK ...
select زير Wave Out Mix رو انتخاب کنيد و تمام! دکمه record برنامه ضبط صدا رو بزنيد تا هر گونه صدای ايجاد شده در محيط ويندوز به روی HD ضبط بشه...

Mehdi_Best
11-07-2005, 15:00
دوست عزيز اگه بخواي از يك برنامه استفاده كني كه استفاده ازش برات راحت باشه مي توني از جت اوديو استفاده كني كه لينك جديدترين نسخه اش رو در انجمن معرفي نرم افزار گذاشته ام.
البته براي اين كار برنامه هاي زيادي هست اما چون jetaudio خيلي معروف هست و اكثر كاربران با اين نرم افزار كار كرده اند به نظر من استفاده ازش راحتتر است.

nardin
11-07-2005, 15:11
اين از همه ساده تر ه :

#1 Sound Recorder

M.R.M
11-07-2005, 15:37
سلام دوست عزيز.
نرم افزارهاي بسيار زيادي براي اين كار وجود دارد. همان طور كه دوستان عزيزم چندين نمونه را به شما معرفي كردند.
كار همگي هم تقريبا يكسان است.
من هم برنامه iRadio رو پيشنهاد ميكنم.
موفق باشيد.

Ali_k
12-07-2005, 03:21
آقا حالا اگه اومدیما وسط رادیو صداش قطع شده و مثلن 1 دقیقه بعد وصل شد چیکار کنیم