PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه Im Too Mov Converter

dokhtaroneh
03-03-2007, 19:06
اگه كسي مي تونه اين برنامه رو با كرك براي دانلود بزاره ممنون مي شم ازش. قربونتون برم. :blush:
در ضمن اين برنامه براي جداسازي صدا از فيلم هاست و به صوت mp3 يا wav ... ذخيره كردن.

WooKMaN
03-03-2007, 19:24
دوست عزیز ، جسسسستجو ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

dokhtaroneh
03-03-2007, 19:30
ممنون عزيز ولي اين اوني نيست كه من مي خوام اين برنامه شما براي 3gp كاربرد داره نه براي من.

WooKMaN
03-03-2007, 19:36
خب اسمش که همونه ...

مگه میشه دو تا برنامه یه اسم باشه !!!

;)

dokhtaroneh
03-03-2007, 19:43
شما كه بهتر مي دوني شركت Im Too تمام نرم افزاراش اول اسمشون مثل همه. مال من Im Too mov converter هست و اوني كه شما لينك دادي عزيزم ImTOO 3GP Video Converter هستش.
اينم ليست كامل نرم افزارهاي شركت Im Too ولي بدون كرك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
موفق باشي.

در واقع بهتر بگم من اين نرم افزار رو با كركش مي خوام ImTOO Video to Audio Converter .اين درسته!! شرمنده.

WooKMaN
03-03-2007, 20:06
تیتر تاپیک Im Too Mov Converter بیده ... خب ...

بعد تو گوگل همینو بزنی زیرش معنی درستش رو ImToo Mov Converter مینویسه ...

در ضمن شما همین الان نوشتی ImTOO Video to Audio Converter ... یعنی تیتر اشتب بیده ... ;)

ImTOO Video to Audio Converter 3.1.23.0131b

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
120KB

در ضمن تاپیک کانورتورها این بیده >> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amintnt
03-03-2007, 20:09
شما كه بهتر مي دوني شركت Im Too تمام نرم افزاراش اول اسمشون مثل همه. مال من Im Too mov converter هست و اوني كه شما لينك دادي عزيزم ImTOO 3GP Video Converter هستش.
اينم ليست كامل نرم افزارهاي شركت Im Too ولي بدون كرك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
موفق باشي.

در واقع بهتر بگم من اين نرم افزار رو با كركش مي خوام ImTOO Video to Audio Converter .اين درسته!! شرمنده.
با همون 3gp Converter میتونی خروجی Wave, MP3 هم داشته باشی.......(البته اگه کاربرد برنامه اونطوری که از اسمش پیداست تبدیل ویدئو به ادیو باشه)

dokhtaroneh
03-03-2007, 20:35
اين برنامه كرك داره يا بايد درخواست كرك كنم . جناب wookman عزيز.

I N T E L
03-03-2007, 20:51
منم دانلود كردم نتونشتم ازش استفاده كنم

WooKMaN
03-03-2007, 21:29
اين برنامه كرك داره يا بايد درخواست كرك كنم . جناب wookman عزيز.
در خواست كرك و سريال برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

dokhtaroneh
03-03-2007, 21:46
حالا چي مي شد كركش رو همين جا مي زاشتي داداش جون

WooKMaN
03-03-2007, 21:48
حالا چي مي شد كركش رو همين جا مي زاشتي داداش جون
من که کلا کرک واسه برنامه هایی که معرفی میکنم نمیذارم ...

شما هم بهتره توی انجمن کرک و سریال یه تاپیک واسه این برنامه بزنی ...

;)

dokhtaroneh
03-03-2007, 22:07
باشه مشكلي نيست خدا روزي رسونه. ممنون.