PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه می توان ظاهر یک برنامه اجرایی را تغییر داد؟

jj13
03-03-2007, 16:15
چطور می توانیم محل پنجره ها، کادر ها ،نوار ابزارهارا در یک برنامه اجرایی تغییر داد ،البته با دستکاری در کد برنامه به دلیل عدم وجود resource های مورد نیاز؟
توجه: بنده تمام برنامه های Resource Hacher را امتحان کرده ام.
برای مثال راست چین کردن نوار ابزار اصلی برنامه ؟

mJo0T
03-03-2007, 16:38
اين جور برنامه ها پنجره يا چيزاي ديگه شونو با تابع CreateWindow يا CreateWindowEx ميسازن كه براي تغيير ويژگي هاي پنجره بايدمقدار هگز آرگومان dwStyle يا dwExStyle رو تغيير بدي

براي اينكار بايد يه api refrence داشته باشي تا مقدارها رو بدوني

Alireza_Shafaei_PCworld
03-03-2007, 16:44
چطور می توانیم محل پنجره ها، کادر ها ،نوار ابزارهارا در یک برنامه اجرایی تغییر داد ،البته با دستکاری در کد برنامه به دلیل عدم وجود resource های مورد نیاز؟
توجه: بنده تمام برنامه های Resource Hacher را امتحان کرده ام.
برای مثال راست چین کردن نوار ابزار اصلی برنامه ؟

کاره شما را EXE Scope حل میکنه

اونم مثل Res Hacker و Tuner است
ولی فرقش اینه که قابلیت های اضافه تری داره
و میتونید این کارها را باش فقط با یک کلیک انجام بدید!

hakhamanesh
03-03-2007, 18:22
همون برنامه اي كه عليرضا شفايي معرفي كرده كارتو راه ميندازه ولي اگر برنامه ات با VB نوشته شده اون برنامه كار نميكنه و بايد از vbreform استفاده كني.البته Cracki هم يادمه يه برنامه براي اديت برنامه هاي تحت ويبي نوشته بود

Reza goli
03-03-2007, 19:17
با این برنامه شما به راحتی می تونید تمامی امکانات برنامه رو از جمله (همیشه رو بودن و تغییر در میله ی بالای برنامه و یا حذف آن) انجام داد.
شما باهاش کارکن شاید جواب داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

v65j
04-03-2007, 10:03
VBReformer که کار نمی ده (نمی شه عکس ها رو عوض کرد ). اگه امکان داره اون برنامه ی دوست عزیزمون کرکی رو بزارین تا ما هم استفاده کنیم.

hakhamanesh
04-03-2007, 12:07
گوگل بگرد هست خودمم هاردمو ميگردم پيدا كردم ميزارم

Reza goli
04-03-2007, 18:21
شما با eXe scope نمی تونید نوشته یا هر چیزی رو کم یا زیاد کنید و فقط می تونید با اون چیز هایی رو که در صفحه ی اصلی برنامه هست تغییر بدید.:rolleye:

jj13
05-03-2007, 15:36
با تشکر فراوان از راهنمایی شما دوستان عزیز
mj عزیز بنده مقدار dwExStyle مورد نیاز را محاسبه کرده ام ،حالا چگونه می توانم ان را بجای مقدار اصلی در فایل exe یا dll مربوطه جایگزین کنم ؟
قابل ذکر است صفحه اصلی برنامه که مایل به تغییر ان هستم در Resourc ها موجود نیست.
هدف اصلی من راست چین کردن قسمتهای مختلف پنجره از جمله ایکونهای درون منوها،toolbar هاو ... می باشد.

hakhamanesh
05-03-2007, 16:50
اگر به قول خودتون برنامه با سي نوشته شده باشه كه ديگه اين همه دنگ و فنگ نداره و با همون EXEScope كارت راه ميافته اما اون طور كه شما ميگيد به ريسورس دسترسي ندارم من حدس ميزنم برنامه شما پك شده باشه با PEID تست كن ببين برنامه پك نشده؟

jj13
05-03-2007, 17:45
دوست عزیزم فایل dll برنامه مذکور بیشتر از 300 dialog, menu,string,... در قسمت Resource ها دارد که همگی را به خوبی تغییر داده ام
ولی صفحه اصلی برنامه شامل toolbar ها و کادرها کد شده است ،چگونه می توانم به انها دست یابم؟