PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کد Actve کردن outgoing calls

Navid Rahimi Rad
03-03-2007, 10:32
سلام دوستان ، من W850 دارم ، البته فکر کنم این مشکلم تو همه گوشی های سونی اریکسون یکی باشه.
من اشتباها All outgoing رو از منوی Calls غیر فعال کردم ، الان هیچ شماره ای از تماس گرفتندگان و تماس های خودم ذخیره نمیشه تو منوی Calls و وقتی خواستم دوباره فعالش کنم ازم یک کد 4 رقمی می خواست که هر کدی زدم ارور می ده از پین کد ها گرفته تا 0000 و 1234 و ...
Setiing>Calls>Manage Calls>Restrict Calls>All outgouing>Activate

این مسیری که نوشتم رو اگه برید یک کد 4 رقمی می خواد که من نمی دونم چیه ، اگه دوستان اطلاعاتی دارن دریغ نکن چون خیلی کارم گیره...

Original Titan
03-03-2007, 12:52
ببين تو دفتر چش نوشته
راستي از گوشيت راضي هسي؟
صداش چطوره؟

Navid Rahimi Rad
03-03-2007, 21:30
تو دفتر چه هم نیست ...
از گوشیم راضی ام . صداشم خیلی خوبه ، هم کیفیت ، هم بلندی...

h_p990i
04-03-2007, 00:22
سلام دوستان ، من W850 دارم ، البته فکر کنم این مشکلم تو همه گوشی های سونی اریکسون یکی باشه.
من اشتباها All outgoing رو از منوی Calls غیر فعال کردم ، الان هیچ شماره ای از تماس گرفتندگان و تماس های خودم ذخیره نمیشه تو منوی Calls و وقتی خواستم دوباره فعالش کنم ازم یک کد 4 رقمی می خواست که هر کدی زدم ارور می ده از پین کد ها گرفته تا 0000 و 1234 و ...

این مسیری که نوشتم رو اگه برید یک کد 4 رقمی می خواد که من نمی دونم چیه ، اگه دوستان اطلاعاتی دارن دریغ نکن چون خیلی کارم گیره...

سلام مشکل لوگت از اینی که گفتی نیست چون این قسمت توسط مخابرات فعال میشه و نمیتونی با یه کد الکی یا شانسی فعالش کنی .
خوب فکر کن ببین دیگه کجاشو دستکاری کردی

h_p990i
04-03-2007, 00:25

اگه یادت نیومد یا نشد فکر کنم با یه مستر ریست درست بشه