PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد ساختن autorun

dimebag
02-03-2007, 19:47
سلام
من تازه واردم دیدم بچه های اینجا واردن سریع ثبت نام کردم:)

راستش یه سوالی دارم اگر بتونید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

من با برنامه multimedia studio برای برنامه ها اتوران میسازم( با installshield نتونستن خیلی حرفه ایه)
سوال اصلیم اینه من چند نمونه سی دی دیدم بخصوص مال شرکت modern که باصطلاح easy set up هستند
یعنی شما وقتی سیدی رو میزاری و اتو ران اجرا میشه وقتی روی نصب کلیک میکنید بقیه مراحل نصب برنامه اصلی بطور خودکار انجام میشه ( خودش next و agree و غیره رو میزنه و فقط شما محل نصب رو نشون میددید و بقیه مراحل تا نصب کامل خودکار هست
میخواستم بدونم این کار چجوری انجام میشه
تا اونجا که بلدم این شرکتها هم برنامه ها رو از اینترنت دانلود میکنن یعنی یه فایل pack شده میخواستم ببینم اینکار رو چجوری روی اون pack انجام میدن unpack میکنن و بعد تغییرات روش میدن ( که فکر کنم بعیده ) یا راه ساده تری داره
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

dimebag
03-03-2007, 20:13
کسی نبود به این بینوا کمک کنه:sad:

Elfin-D
03-03-2007, 20:22
منتثل شد.........

killerdeadlystar
17-04-2007, 17:47
سلام به همه ی بچه ها...

با نرم افزاری که به شما معرفی می کنم بدون هیچ دانش برنامه نویسی داشته باشید می توانید سی دی مالتی مدیا درست کنید

خیلی راحته

برای دانلود اون به لینک زیر برو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم این نرم افزار هم

Auto Play Media Stdio 6

حجم نرم افزار تقریباً 35 مگ هست

conroe7000
04-06-2007, 18:33
سلام من می خوام یک سری فایل رو که رو سیدی رایت می کنم به صورت اتوماتیک روی درایو سی کپی بشن و اجرا
بعد از اینکه کار تموم شد و سیدی رو خارج کردم اونها هم پاک بشن و دیگه تو درایو سی نباشن حالا با چه برنامه ای بسازم و چجوری فورسه فورسه پلیز زود

CrazyTux
12-06-2007, 07:27
dimebag یکی از راه ها پرتیبل کردن بازی یا برنامه است بعد خدشون میان یک فایل نصب می سازن که فقط مسیر بخواهد .یک سوال موقع نصب Next ,.. را می بینی یا نه فقط از تو مرحله نصب را می خواهد اگه جوابت دمی همونی که بالا متن گفتم ولی اگه مراحل نصب را می بینی که یک چیزی داره رو گزینه ها میزنه با برنامهInstall Unattended Enterprise