PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ;كسي ميدون Maxtor-sata 2 به چه مادربوردي ميخوره

B O L O T
02-03-2007, 18:16
منظورم اينكه به مادربردهاي خواصي احتياج است يا pci expers يا ...

zonealarm
02-03-2007, 19:38
هر مادربردی که sata داشته باشه هارد ساتا هم می خوره

PCI Express دیگه این وسط چیه؟

arash the archer
03-03-2007, 12:31
simsevil جان
zone alarm درست ميگه و شايد دليل اينکه شما نام PCI Express رو عنوان کردين اين باشه که معولا مادر برد هايي که PCI Express دارن پورت SATA هم دارن ؛ ولي اين دو ؛ دو چيز کاملا متفاوت هستند
PCI Express جا نشين AGP براي گرافيک کارت هست و SATA جانشين ATA براي هارد ديسک

شاد و پيروز باشي

Inkareeeeeeeeee
09-03-2007, 00:07

اينروهم من در ادامه گفته هاي دوستان بنويسم كه هاردهاي ساتا با ساتا2 فرق دارن و بايد دقت كنين كه مادر برد بايد ساتا 2 رو هم ساپورت كنه و خيلي از مادر بردهايي كه pci expers هستند فقط ساتا 1 رو ساپورت ميكنن نه ساتا 2 رو و نميشه گفت تموم مين بردهايي كه pci expers دارن ساتا 2 رو هم ساپورت ميكنن ،و اينكه ساتاها به دو دسته 150 و 300 تقسيم ميشن كه خيلي مهمه
SATA 150 MBps
SATA 300 MBps
SATA2 300 MBps
شما مدل مادر بردتونو بگين تا ما بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B O L O T
11-03-2007, 17:02
اينروهم من در ادامه گفته هاي دوستان بنويسم كه هاردهاي ساتا با ساتا2 فرق دارن و بايد دقت كنين كه مادر برد بايد ساتا 2 رو هم ساپورت كنه و خيلي از مادر بردهايي كه pci expers هستند فقط ساتا 1 رو ساپورت ميكنن نه ساتا 2 رو و نميشه گفت تموم مين بردهايي كه pci expers دارن ساتا 2 رو هم ساپورت ميكنن ،و اينكه ساتاها به دو دسته 150 و 300 تقسيم ميشن كه خيلي مهمه
SATA 150 MBps
SATA 300 MBps
SATA2 300 MBps
شما مدل مادر بردتونو بگين تا ما بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از شما

cao-cao
11-03-2007, 17:13

اگه مینت سا تا 2 ساپورت کنه مشکلی نداری
من خودم از مین dfi ultra infinti استفاده میکنم
و مشکلی هم ندارم;)