ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام کامپیوتر رو عوض کنم نیاز به نصب مجدد ویندوز دارم؟؟؟؟؟؟

farzad
11-07-2005, 02:16
salam
mikham pc ro avaz konam azash ba acronis ham image daram ba ghost ham image gereftam
soal ine ke aya mitonam in image haro roye yek pc dige nasb konam ya na ?
agar rahi baraye in kar midonid begid ke khaili be karam mikhore
dar zemn khahesh mikonam ozre mano az babate farsi type nakardanam bepazirid va ono irad nagirid(har chand midonam irade)

az tamame bache haye khobe p30 world mamnonam
farzad

MaFia
11-07-2005, 02:37
فكر نمي كنم بتوني و ناچار به عوض كردن ويندوز بشي

saman_uv
11-07-2005, 03:00
به نظر منم نمیشه .قطعه های سخت افزار سیستمم فکر کنم شرطه

Mehdi_Best
11-07-2005, 08:10
فرزاد جان ايميج گرفتن براي 2 مورد به كار مي ره. يكي اينكه روي همون سيستم بخواهي از اون ايميج استفاده كني و ديگر در جايي به كار مي ره كه مثلا يك شركت يا اداره سفارش مثلا 200 سيستم شبيه به هم رو داده. در اينطور موارد هم از ايميج استفاده مي شه چون نمي شه روي 200 سيستم بشينن ويندوز و كلي برنامه نصب كنن. البته توجه داشته باشيد كه اون 200 سيستم حتما بايد همه قطعاتشون شبيه به هم باشه.
در مورد شما اين موضوع صدق نمي كنه. چون سيستم جديدتون قطعات سخت افزاري متفاوتي داره كه بدون شك ويندوزي كه با يك سري قطعه ست شده روي يك سيستم ديگه كه قطعاتي متفاوت با سيستم قبلي داره ست نمي شه.
در ضمن فكر مي كنم ريختن يك ويندوز اينقدر مشكل نباشه كه شما بخواهي از ايميج گرفتن استفاده كني.

rootnt
11-07-2005, 09:25
من درست متوجه مسئله شما نشدم
فکر کنم منظور شما از ایمیج ُ همون بک آپ باشه
و چون ویندوز فعلی تون به هردلیلی براتون مهمه نمیخواهید عوضش کنید و اگر هم عوض کردید خواص همین ویندوز در ویندوز جدید باشه
باید بگم اگه شما از ویندوزتون با برنامه بک آپ (البته فقط اکس بی) بک آب بگیرید و در ویندوز جدیدی که نصب میکنید و با همون برنامه از فایل بک آپتون استفاده کنید
البته نمیدونم روی سیستم جدید جواب بده یا نه

reza12100
11-07-2005, 09:56
روی سیستم جدید احتمال 90 درصد جواب میده
تنها کارت گرافیک وصدا ومودم را نمیشناسه که باید دوباره نصب کنی

Mehdi_Best
11-07-2005, 10:07
فرزاد جان راستي در مورد فارسي نوشتن از اين لينك استفاده كن. اصلا نه نياز به كيبورد داره نه هيچ چيز ديگري!
فكر مي كنم مشكلت حل بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------------
mamad_tnt جان سلام. اگه اشتباه نكنم ايشون مي خواد اصلا ويندوز نصب نكنه. اما اگه بخواد تنظيمات ويندوز قبلي رو روي ويندوز جديد داشته باشه كه پس اون مسايلي كه ما در پست قبلي گفتيم منتفيه.

روی سیستم جدید احتمال 90 درصد جواب میده
تنها کارت گرافیک وصدا ومودم را نمیشناسه که باید دوباره نصب کنی

رضا جان پس مادربورد و كارت صدا چي؟ اونها رو يادت رفت؟ به نظر من براي داشتن يك سيستم عامل سريع و مطمئن بهتره از اول نصب بشه ويندوز.

farzad
12-07-2005, 01:58
ba tashakor az lotfe dostan
pasoke khob va be mogheye shoma mano shad kard mamnonam
man mikhastam windows ro dobare nasb nakonam goya nemishe vali inaro ham az site acronis pida kardam ke baraton migam
yeki gofte bod ke bad az enteghal bayad windos ro dobare faal koni va hamin tor word va anti viroso vali man hanoz emtehan nakardam

be har hal azaton mamnonam

farzad

Gilopa
13-07-2005, 06:42
نمیشه به هیچ وجه.سیستم باسیستم فرق میکن.موقعی که ایمیج گرفتی نوع پارتیشنت رو انتخاب کردی که ممکن با این پارتیشنت فرق کنه.