PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن فایل های damage شده winrar

casper66m
02-03-2007, 13:55
من چند تا فایل دارم که وقتی میام بازش کنم winrar پیغام میده که این فایل damage شده نمی تونه بازش کنه
حالا می خواستم بدونم راه یا نرم فزاری هست که بشه این فایل های damage شده رو باز کرد

nw_nk
02-03-2007, 14:34
من چند تا فایل دارم که وقتی میام بازش کنم winrar پیغام میده که این فایل damage شده نمی تونه بازش کنه
حالا می خواستم بدونم راه یا نرم فزاری هست که بشه این فایل های damage شده رو باز کرد

میزان Rcovery بستگی به میزان فشردگی و آسیب دیدگی - نوع فایلهای درون - خصوصیات فایل RAR - ..... داره!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mss_sdt
02-03-2007, 15:08

دوست عزیز من با یه برنامه ترمیمش کردم ، ولی بازم کار نکرد:laughing:

AK1
02-03-2007, 15:21
دوست عزیز من با یه برنامه ترمیمش کردم ، ولی بازم کار نکرد:laughing:

اين دوستمون خيلي حرف درستي زدن

میزان Rcovery بستگی به میزان فشردگی و آسیب دیدگی - نوع فایلهای درون - خصوصیات فایل RAR - ..... داره!

[/url]

casper66m
02-03-2007, 16:07
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سئوال دیگه هم داشتم
این فایل هایی که به صورت چند پارت هستند و برای باز کردن باید تمام پارت ها باشه رو چه جوری میشه باز کرد؟
مثلا من یک پارت از یک فیلم رو دانلود کردم بعد می خوام همین پارت رو باز کنم تا اگه خوشم امد بقیه فیلم رو دانلود کنم چه جوری باید یک پارت رو باز کرد؟

nw_nk
02-03-2007, 19:25
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک سئوال دیگه هم داشتم
این فایل هایی که به صورت چند پارت هستند و برای باز کردن باید تمام پارت ها باشه رو چه جوری میشه باز کرد؟
مثلا من یک پارت از یک فیلم رو دانلود کردم بعد می خوام همین پارت رو باز کنم تا اگه خوشم امد بقیه فیلم رو دانلود کنم چه جوری باید یک پارت رو باز کرد؟

هنگام Extract یک گزینه پایین پنجره Extarct files هست بنام Keep Broken Files

اگر تیکشو بزنی فایل ناقص رو پس از Extract رو هارد نگه می داره!

البته بعیده فیلم ناقص Extract شده پخش بشه!

lvl3hr
02-03-2007, 23:28
چرا فیلم ناقص پخش میشه ؟ بله با vlc media player من خودم تست کردم

mss_sdt
03-03-2007, 13:19
چرا فیلم ناقص پخش میشه ؟ بله با vlc media player من خودم تست کردم

منم شنیدم که یه برنامه ای اومده ، که این کار رو میکنه. تو بخش درخواست نرم افزار ، درخواست بدید ، تا برنامه رو پیدا کنید.

ufo-alien
30-09-2009, 12:26
سلا م
دوستان چطوری ممکنه فایل های با فر مت dmg یا gib رو باز کرد و محتو یات اون رو استخر اج کرد و بعد ویر ایش کرد خواهش می کنم دو ستان هر کس اطلا عاتی داره کمک کنه من خیلی به این فایل ها و محتو یاتشون نیاز دارم لطفا کمک کنید نر م افز اری بر ای تبدیل یا ویر ایش اینجور فایلها هم اگه می شناسید یا لیکنشو یا حداقل اسمشو بگید ....
متشکرم

amineng
02-10-2009, 14:06
منم شنیدم که یه برنامه ای اومده ، که این کار رو میکنه. تو بخش درخواست نرم افزار ، درخواست بدید ، تا برنامه رو پیدا کنید.
بچه ها اگه همچین چیزی پیدا کردید اینجا هم معرفی کنید تا قشنگ متوجه بشیم
ممنون