PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جستجو براي يافتن فايلهاي تكراري!

Sadjad Sharifian
11-07-2005, 00:20
سلام!
وقتتون بخير بچه ها!!
دنبال يه برنامه ميگردم براي اينكه برام بگرده و كل فايلهايي رو كه تو سيستم حجمشون <دقيقا> يك اندازه هست رو پيدا كنه!!! صريح تر بگم فايلهاي تكراري رو برام پيدا كنه!! يكي از همين مدليا دارم كه Directory هاي خالي رو پيدا ميكنه كه يكي از دوستاي خودم با VB نوشته بودش!! يكي از بچه هاي دانشگاه بود كه بعدا ديگه نديدمش!! واسه همين فكر نميكنم يه SoftWare خيلي حسابي باشه...بچه ها اگه كسي خودش حس و حال و توانش رو داره بي زحمت يه لطفي بكنه!!!
مرسي.
يا علي.
.Sadjad Sharifian

Nesta
11-07-2005, 00:23
سلام دوست عزیز شما آز یک برنامه خوب به نام system mechanic استفاده کنین و در آنجا شما میتونین تعین کنین در صورتی‌ که فایل مشابه یا دو نسخه آزش وجود داره پیدا کنه یا این که فایل با حجم 0 کیلو بیت .
یا کلا با برنامه های utility example :tuneup utility -advanced system optimiz

Sadjad Sharifian
11-07-2005, 01:12
سلام..مرسي از لطفت و همينطور جواب سريعت..
يا علي.

Nesta
11-07-2005, 05:31
سلام دوست عزیز خواهش می‌کنم وظیفه بود امیدوارم که مشگل شما حل بشه اگه حل نشد باز بگو که برطرف کنیم.

Sadjad Sharifian
12-07-2005, 00:02
سلام .. آقا دمت گرم حل حل شد!! من خودم هم يه چند تا برنامه پيدا كردم كه خيلي به درد بخور بودن ..ميگم اگه كسي به كارش اومد :
NoClone
AcuteFinder
كه اين دو تا هم در ضمينه بدي نيستن ولي بارم System Mechanic v5.5a حالا Standars يا Pro كه واقعا شاهكاره...يا علي..
.Sadjad Sharifian

Nesta
12-07-2005, 01:41
سلام دوست عزیز من خوشحالم که مشگل شما حل شد و این تاپیک میتونه مرجع خوبی‌ باشه واسه دوستانی‌ که این مشگل رو دارند.