PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فرمت

مهدی50
10-07-2005, 21:06
با سلام
من به دنبال نرم افزاری هستم که تمام فرمتهای صوتی را به هم تبدیل کند جون متاسفانه جت ایدیو که بهترین است فقط چند تیدیل فرمت بیشتر ندارد.
مر سی : :o

sa3er
10-07-2005, 21:16
پشتيبانی از 250 فرمت sound و قابلیت convert بيش از 120 به يکديگر:

Awave Studio
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شب خوش.

مشاهده ليست کامل فرمتهای پشتيبانی شده در:

Mehdi_Best
10-07-2005, 22:23
مهدي جان يك برنامه هم من معرفي مي كنم كه به نظر من بهترين برنامه در اين زمينه است. در هنگام تبديل هم گزينه هاي فراواني در تنظيمات براي رسيدن به بهترين كيفيت داره

easy cd extractor 8.2

لينك دانلود به همراه كرك:

M.R.M
11-07-2005, 08:03
سلام دوستان.
پيشنهاد من هم به اين دوست عزيز همان برنامه Awave Studio است كه دوست عزيزم ساسر پيشنهاد كردند.
اما تنها نكته اي كه در اين زمينه وجود دارد اين است كه نسخه جديد اين برنامه كه نسخه 9.3 است و ساسر عزيز لينكش رو دادن فاقد كرك است. من حتي براي نسخه هاي 9.0 و 9.2 هم نتوانستم كرك سالم پيدا كنم اما براي نسخه 8.8 يك كرك سالم وجود دارد.
بنابراين به دنبال نسخه 8.8 باشيد. اگر پيدا نكرديد بگيد تا خودم براتون آپلود كنم و بتوانيد استفاده كنيد.
قابليتهاي اين برنامه تنها به تبديل فرمتهاي عمومي صوتي منحصر نميشود و ميتواند حتي فايلهاي Instrument و لايه هاي صوتي سازهاي الكترونيكي را نيز پشتيباني و ويرايش نمايد.
موفق باشيد.

AHT
11-07-2005, 09:35
مهدی جان این لینکی که گذاشتی خرابه این سایت که توش آپلود کردی به هرکس برای دانلود یه لینک میده باید لینک صفحه قبل از این رو بدی
از زحماتت ممنون :wink:

Mehdi_Best
11-07-2005, 09:45
ببخشيد آخر لينك جا افتاده بود. اين لينك رو برو:

hoseinquest
13-07-2005, 23:33
سلام
موضوع خوبی مطرح کردی
مهدی جان بهترین رو معرفی کرد

Mehdi_Best
29-01-2006, 10:54
سلام دوستان.
پيشنهاد من هم به اين دوست عزيز همان برنامه Awave Studio است كه دوست عزيزم ساسر پيشنهاد كردند.
اما تنها نكته اي كه در اين زمينه وجود دارد اين است كه نسخه جديد اين برنامه كه نسخه 9.3 است و ساسر عزيز لينكش رو دادن فاقد كرك است. من حتي براي نسخه هاي 9.0 و 9.2 هم نتوانستم كرك سالم پيدا كنم اما براي نسخه 8.8 يك كرك سالم وجود دارد.
بنابراين به دنبال نسخه 8.8 باشيد. اگر پيدا نكرديد بگيد تا خودم براتون آپلود كنم و بتوانيد استفاده كنيد.
قابليتهاي اين برنامه تنها به تبديل فرمتهاي عمومي صوتي منحصر نميشود و ميتواند حتي فايلهاي Instrument و لايه هاي صوتي سازهاي الكترونيكي را نيز پشتيباني و ويرايش نمايد.
موفق باشيد.

محمدرضا جان سلام
با توجه به اين تاپيك:

اگه لطف كني و كرك ورژن 8.8 اين نرم افزار را آپلود كني ممنون مي شم.

safety
30-01-2006, 08:22
آقاي Mehdi_Best
سلام
لينكهايeasy cd extractor 8.2 پاك شده لطفاً كنترل كنيد.