PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوري اين پيغام رو برطرف كنم؟(فوري فوري)

samaram
01-03-2007, 19:30
يه برنامه ميخوام رو سيستمم نصب كنم. اما همون اول نصب پيغام زير رو ميده:

the system could not locate the file
"c:\document.........\st6unst.exe"
whould you like to browse for the file your self?

ميخوام بدونم دليل اين ارور چيه و چجوري بايد برطرفش كنم. يه سرچ گرفتم و اين فايل رو تو سيستم گير آوردم منتها وقتي بازش كردم ارور داد. بايد اين فابلو نصب كنم؟ از كجا؟

EhsanHF
02-03-2007, 06:17
"c:\document.........\st6unst.exe"
این آدرس رو کامل بنویس ببینیم کجاست ؟

samaram
02-03-2007, 10:55
ممنون. آدرس كامل اينه:
c:\document~1\almahdi\locals~1\temp\msftqws.pdw\st 6unst.exe

amintnt
02-03-2007, 12:11
منظور از این پیغام اینه که اجازه گذاشتن فایل روی هارد رو نداره(یا به هر دلیلی نمیتونه)..... وقتی شما میخوای یه برنامه رو نصب کنی، یه سری فایل رو اول میریزه روی کامپیوتر...... اینجا هم موقع انجام این کار نمیتونه کپی رو ادامه بده..... و از شما میخواد که یه آدرس دیگه بدید بهش..... وقتی اون پیغام رو داد شما اوکی کن و یه آدرس دیگه بده بهش.....

EhsanHF
02-03-2007, 16:10
بعد از این کاری که amintnt جان گفتن ، شما شاخه Temp رو حتما پاک کنین .

samaram
02-03-2007, 18:20
از هر دو دوست عزيز ممنون.
اما...
من اينكار رو انجام دادم. يعني براي فايل يه آدرس ديگه دادم. بازم قبول نكرد و نصب نكرد. به نظر شما ممكنه لازم باشه كه اول همون پوشه ي temp رو حذف كنم و بعد تعيين مسير كنم؟ (سيستم خودم نيست. بايد برم يه جاي ديگه)

amintnt
02-03-2007, 22:19
از هر دو دوست عزيز ممنون.
اما...
من اينكار رو انجام دادم. يعني براي فايل يه آدرس ديگه دادم. بازم قبول نكرد و نصب نكرد. به نظر شما ممكنه لازم باشه كه اول همون پوشه ي temp رو حذف كنم و بعد تعيين مسير كنم؟ (سيستم خودم نيست. بايد برم يه جاي ديگه)
عجیبه..... شما آدرسی که میدی بازم تو درایو ویندوزه؟؟؟ اگه آره یه آدرس توی یه درایو دیگه بده......