PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با كارت تصوير

snaiper
01-03-2007, 01:30
سلام من تازه سيستمم رو اپديت كردم رم رو از 512 به يك گيگ اوردم كارت تصوير رو از 128 به 256 ايكس اف ايكس 6200 64 بيت Ddr 2 رسوندم درضمن شماره سفارش كارتم Pv-t44a-wan7 هستش كه نشون ميده 64 بيتيه پاورم روش زده 300 وات الان يه ماهي ميشه كه درحين بازي Battlfield 2 هنگ ميكنه يه ربع پيش هم داشتم با نت كار ميكردم كه سيستم هنگ كرد مانيتور خاموش شد همه چي قفل كرد بعد از چند ثانيه روشن شد دوباره خاموش شد چند بار اينجوري شد مجبور شدم ريست كنم اين مشكل هر از گاهي پيش مياد بيشتر اول يا وسط بازي قفل ميكنه مجبور ميشم دوباره ريست كنم يك از دوستام ميگه از پاوره چون از اون موقع كه سيستم رو خريدم فقط اونو اپديت نكردم رم رو چك كردم سي پي رو چك كردم هاردمو فرمت سطح پايين كردم من خودوم با كمي شك ميگم كارتم ايراد داره چون اون زماني كه 128 هم بود موقع بازي Swat 4 هم سيستم يه دفعه ريست ميشد به نظر شما از چيه مادربوردم 8ip1000 Agp8xگيگا هست سر جدتون كارمو رابندازين تا سيستمو خورد نكردم

arash the archer
02-03-2007, 14:11
به نظر من از power هست به احتمال 90%

نوشته شدن 300watt روي يه پاور دليل نميشه که واقعيت داشته باشه !
براي اطمينان يه پاور green از يه جا گير بيار و test کن ببين باز هم اتفاق مي افته يا نه اگر باز هم شد به نظر من ميتونه از main باشه من خودم به شخصه خيلي کم ديدم که graphic card اين حالت رو بوجود بياره
زياد ديدم که مثلا ram يا graphic سازگار با يه main نبودن ولي اينکه ايرادي داشته باشن که باعث هنگ کردن بشه رو کم ديدم

Lord_theOne
10-03-2007, 05:55
شما از پاورهاي 550 به بالاي گرين استفاده كنيد
و ببينيد دماي سيستم موقع كار كردن چقدر و موقع عادي چقدر و موقع ريست چقدر است؟
نوع Cpu هم گزارش بده