PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري براي ساخت اتوران با كرك يا سريال

Mohammad_Ahrari
10-07-2005, 08:59
ممنون ميشم

Mohammad_Ahrari
10-07-2005, 09:55
الوو؟

كمكم كنيد؟

Blue Rose
11-07-2005, 04:16
روش كار ميكنم اگه چيز قشنگي در اومد واست آپلود ميكنم
راستي من از مديران انجمن تقاضا دارم واسه برنامه MMB
يه تاپيك خصوصي باز كنن

Nesta
11-07-2005, 05:12
سلام دوست عزیز اگه شما قبلان جستجو میکردید به تازگی‌ در مورد این موضوع بحث شد .برنامه های خوب در این زمینه .
AutoPlay Menu Builder v4.0.682
هست که خیلی‌ کار باهاش ساده و قشنگ هست.
r يكي از بهترين نرم افزار هاي موجود براي ساختن CD هاي اتوران هست.شما براي استفاده از اين برنامه هيچ نيازي به تجربه كار كردن با زبان هاي برنامه نويسي نخواهيد داشت!فقط با چند كليك ساده قادر به ساختن منويي هستيد كه با قرار دادن CD موبوطه در دستگاه ، خود به خود باز شده و به وظايف از پيش تعيين شده خود مي پردازد.اتوراني كه اين نرم افزار ميسازد قادر به اجرا كردن فايل هاي اجرايي ، باز كردن اسناد ، پخش فايل هاي رسانه اي و خيلي خيلي كار هاي ديگراست.

یکی‌ دیگه هم این برنامه قوی هست.
CDMenuPro Business Edition 4.100
برنامه اي كامل براي كساني مي خواهند براي خود برنامه هايه مولتي مديا و يا حتي براي سي دي هايه مولتي مديايه خود يك برنامه بسازند و يا حتي يك اتوران بسيار زيبا با لوگويه مخصوص خود بسازند . اين برنامه قادره كه اين امكان را به شما دهد كه در منوهايه خود از تصاوير , فرما ها , نوشته ها , پاراگراف و ... تمامي امكانات مورد نياز بهتره بگيريد . شما مي توانيد به زيبايي يك اتوران توليد كنيد كه پس از قرار دادن CD و يا حتي DVD‌ ‌ در CD-DVD Rom خود اجرا شود و در آن محيطي كه خود طراحي كرده ايد به تماشايه فيلم و يا حتي به شنيدن آهنگ هايه خود بپردازيد . از اين قبيل برنامه ها مي توان استفاده هايه زيادي كرد كه بستگي به سليقه و هوش كاربر دارد به عنوان مثال مي توان با استفاده از اين برنامه در ريجستري تغييراتي ايجاد كرد تا براي انجام آن تغييرات در آينده لازم نباشد آن مسير طول و دراز را طي كنيد و فقط براي يك بار كار با اين برنامه و ساخت فايل مورد نياز براي تغيير در رجيستري براي هميشه خيال خود را راحت كنيد .
اين برنامه نسبت به حجم كمي كه دارد مي تواند يك انتخاب خوب براي تمامي كاربراني باشد كه مي خواهند برنامه ها و حتي ويندوز زيبا داشته باشند

Blue Rose
15-07-2005, 04:04
اقا شرمنده
من سوال شما رو درست نخوندم وگرنه همون موقع جواب ميدادم
فكر كردم سورسي ميخواهيد كه با سريال كار كند
اما اشكال نداره شما به بزرگي خودت ببخش نستا هم كه جواب شما رو داده
اما بهترين برنامه ساخت اتوران از نظر من Multimedia Builder هست
كه تو سايت معرفي شده
برنامه ديگري DemoShield Professional نيز هست كه يكم حرفه ايه و من باش كار نكردم
بهترين گزينه براي شروع كار
AutoPlay Menu Builder هست
يا علي

Nesta
15-07-2005, 05:20
سلام دوست عزیز
برنامه multimedia builer هم حرفه ای هست و برای درست کردن سیدی های آموزشی‌ هم کاربرد داره .بنا بر این این برنامه هم صرفا برای این کار محسوب نمی‌شه.

Blue Rose
16-07-2005, 03:12
سلام دوست خوبم
حرفت كاملا درسته
اما اين برنامه با تمام جزيياتش براي يادگيري --اگر وقت و حوصله داشته باشي-- تقريبا آسونه
و كاربرد هاي زيادي داره مثل همون سي دي هاي آموزشي كه اسم بردي
من كه خيلي باش حال ميكنم

Nesta
16-07-2005, 03:16
سلام دوست عزیز همینطور ک شما فرمودین این برنامه عالی‌ هست ولی‌ نیاز به کمی‌ آموزش داره و شاید هم سری نشه یاد گرفت همش رو .
بخاطر همین من برنامه ای به دوست عزیز معرفی‌ کردم که سری کارش راه بیفته و سریع بتونه اتو رن بسازه .و کمتر وقت رو برای کار های دیگه استفاده کنه .و گر نه که برنامه مولتی‌ مدیا که حرف نداره /

Mohammad_Ahrari
16-07-2005, 05:14
ممنون دوستان