PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش Adobe premier 7

136614443
10-07-2005, 06:49
هركي هر كاري بلده اين جا بزاره
ديدم اين تاپيك جاش خاليه

136614443
10-07-2005, 06:51
من شنيدم ميشه با اين برنامه پرده آبي معروف در فيلمها را برداشت.اگه كسي بلده حتما بگه. خيلي محتاجيم.

arkadas
10-07-2005, 23:18
دوستان این برنامه برای خودش دنیایی داره،و باید از اول اصولی کار بشه،من یه سی دی اموزشی این برنامه را پارسال گرفتم انصافا چیز خوبی بود.
واقعا نرم افزاریه که یاد گرفتنش ارزشمنده.
البته من چیزی بارم نیستا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

136614443
11-07-2005, 07:28
حالا تو خودت در باره برش پرده آبي از فيلم با اين برنامه شنيدي يا نه.

arkadas
12-07-2005, 02:14
نه 136614443 جان.یه چیز هایی شنیدم ولی بلد نیستم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoseinquest
13-07-2005, 23:32
سلام
موضوع خوبی مطرح کردی
من که فکر نمی کنم همچین کاری کنه

mostafa_1380
14-07-2005, 12:35
منم به اين آموزش نياز دارم.سي دي آموزشي يا كتاب آموزشي مال كجا خوبه.كسي ebook ازش نداره

mpsjavad
14-07-2005, 17:07
با سلام ..

در مورد Adob Premiere تقريبا هر نيازي رو براي تدوين و ويرايش فيلم ها و كليپ ها مرتفع ميكنه من جمله اون پرده آبي كه خوراك اين برنامه هست سعي ميكنم تا دو هفته ديگه اگه مسافرت نرفتم حتما آموزشش رو بنويسم ..اما تو انجمن اموزش و مقالات ..

البته همون طور كه ميل کوچولو, گفتن اين برنامه دنيايي داره براي خودش اما قول ميدم با چند تا از اموزش ايي كه ميزارم خيلي خوب راه بيفتيد :mrgreen: اميدوارم وقت كنم ..

kalemati
19-07-2005, 08:17
يكي بگه پريماير 7 همون همون پريماير 1.5 پرافيشناله

mostafa_1380
19-07-2005, 23:12
سلام من امروز كتابش رو گرفتم ورژن 1.5 يا همون پرو.فكر كنم همونه.مال انتشارات نص .بدك نيست

rahelehhhh
02-11-2007, 04:36
سلام دوستان-
بله پرده ابی تو این نرم افزار هستش -1- شما باید عکس یا کلیپی که زمینه ابی پشت اون قرار داره را با استفاده از video effects/keyings/blue screen key به نوار ابزار اضافه کنید - بعد در صفحه مانیتور میبینید که فقط قسمت غیر ابی قابل دیدن میشه و میتونید اونرو به عکس یا کلیپ دیگری اضافه کنید- اگه بازم توضیح لازم بود این ایمیل منه farhad_tanha_1987@yahoo.com ,و یا با id من farhad_tanha_1987 میتونید off بذارید-

rahelehhhh
02-11-2007, 04:38
سلام دوستان-
بله پرده ابی تو این نرم افزار هستش -1- شما باید عکس یا کلیپی که زمینه ابی پشت اون قرار داره را با استفاده از video effects/keyings/blue screen key به نوار ابزار اضافه کنید - بعد در صفحه مانیتور میبینید که فقط قسمت غیر ابی قابل دیدن میشه و میتونید اونرو به عکس یا کلیپ دیگری اضافه کنید- اگه بازم توضیح لازم بود این ایمیل منه farhad_tanha_1987@yahoo.com ,و یا با id من farhad_tanha_1987 میتونید off بذارید-

FX
02-07-2008, 21:12
کاش که یکی توضیحاتی کاملتر در مورد کارایی های این برنامه و کارهایی که می شه به این برنامه انجام داد بده البته برای کسایی که اصلا آشنایی ندارند که سخته ولی اونایی که کمی وارد ترند براشون خیلی خوبه.

mfarzalian
16-07-2008, 18:34
چیز خاصی نداره
برنامه متشکل از چند پنجره است
project : که حاوی تمامی فایل هایی است که شما جهت مونتاژ استفاده می کنید با دابل کلیک روی اون به مانند فتو شاپ فایل رو وارد می کنید که می تونه عکس فیلم صدا و یا تصویر تک رنگ جهت افکت و یا هر چیز دیگری باشه
monitor : که شامل یک صفحه نمایش جهت مشاهده ی پیش تولید است که می تواند گویای همخوانی صدا و تصویر و یا موقعیت هر تصویر در صفحه نمایش باشد
قسمت مهم این پنجره بخش effect control می باشد که دسترسی روی هر افکت و تغییرات از طریق آن میسر است
timeline : شامل چند نوار تصویر و چند نوار صدا می باشد که تعداد آن می تواند از قسمت sequence\add track تغییر کند
با کشیدن هر تصویر و انداختن آن روی یک نوار تصویری در پنجره timeline ( به همین منوال صدا ) قطعه کلیپی را تهیه نمایید و با استفاده از تب effect در پنجره project به آن جلوه ی تصویری دهید
مثلا در مورد پرده آبی که عنوان شده ابتدا یک عکس با بک آبی یا هر رنگ ( فقط باید بک گراند جهت حذف از رنگی که در تصویر اصلی استفاده شده نباشد )رو در نوار video2 قرار دهید و سپس بک مورد نظر رو در نوار video1 بگذارید ( توجه شود زمان رندر شدن timeline از بالا به پایین خوانده می شود یعنی اگر تصویری در ویدیو 2 قرار داشت تصویر ویدیو 1 دیده نمی شود مگر اینکه opacity تصویر بالایی 100 نباشد
درمورد قیاس پریمیر با نرم افزار های مشابه می توان به تفاوت اوراکل با اکسس تشبیه کرد

mahdi7610
16-07-2008, 18:42
کاش که یکی توضیحاتی کاملتر در مورد کارایی های این برنامه و کارهایی که می شه به این برنامه انجام داد بده البته برای کسایی که اصلا آشنایی ندارند که سخته ولی اونایی که کمی وارد ترند براشون خیلی خوبه.
سلام دوستان

آموزش گام به گام پريمير در اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .