PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنماي خريدچاپگر چهار ميليون توماني

byasm
27-02-2007, 15:20
سلام دوستان
من نياز به بك چاپگررنگي دارم كه هزننه چاپ هر ورق آ4 رنگي با كيفيت متوسط40 تا 50 تومان بشه
و قيمت چاپگر تا سقف 4.000.000. چهار ميليون تومان بيشتر نشود وكارتريج آن هم قابل شارژ نا محدود
باشد.براي چاپ بروشورهاي تبليغاتي با كاغذ گلا سه مورد نياز است .اگر شما مدلي خاصي بفكرتان ميرسد لطف كنيد.
با سپاس فروان
:) :) :) :) :) :) :) :)

netspc
27-02-2007, 19:12
سلام
شما بهتره روی چاپ دیجیتال (تونر و نه جوهر سرمایه بزاری) ولی چاپ دیجیتال برای تعداد بین 1000 تا 5000 تقریباً به صرفه هست (بنده خودم که ایران بودم تو کارچاپ هم بودم تو یه شرکت وارد کننده کارمیکردم)
برای چاپ دیجیتال به نظر من بهترین oce هست ولی خیلی گرون درمیاد.
اگر بخوای دنبال چاپگرهای soho بری شاید قیمت اولیه برات خوب باشه ولی هزینه کارتریج سرسام آور هست.
شنیده بودم toshiba یه مدل چاپ دیجیتال زده که با جوهر شارژ میشه که خیلی حیلی به صرفه هست.
اگر کارت بصورت مداوم هست و تیراژ بالای 3000 تا همیشه تو دستت هست بهتره روی چاپ دیجیتال با جوهر سرمایه بزاری چون به صرفه تره ولی سرمایه اولیه اون شاید سنگین باشه.
میتونی برای شروع از یک یه ورقی 2 رنگ heidelberg و یا kba دست دو شروع کنی البته گزینه هایی مثل mitsubishi و یا roland هم هستند که من یه هیچ عنوان mitsubishi رو پیشنهاد نمیکنم(این حرف من نیست از اکثر حرفه ای های کار چاپ بپرس دلیلشو بهت میگن)
ولی یه چیزی حدود 200 میلیون سرمایه اولیه میخواد :)
ولی اگر کارت بصورت دفتر فنی هست بهتره روی یک کپی دیچیتال سرمایه بزاری یه دستگاه نو oce ،toshiba ،xerox تک ورق فکر کنم دور و بر 70 میلیون دربیاد ولی مطمئن باش خرجشو درمیاره (البته اون زمان که من ایران بودم اینطوری بود الان رو نمیدونم ;) ).
راستی رو گزینه toshiba یه تحقیقی بکن من آدرس دقیق ندارم اگر تونسنی سورس پیدا کنی بنده رو هم در جریان بذاری ممنون میشم.
ولی oce توی خیابون بهشتی نزدیک خیابون خرمشهر بود اگر اشتباه نکنم نزدیکای شرکت دانک بود آدرس دقیق یادم نیست.
heidelberg هم همون طرفا هست kba هم تو بهشتی هست(منظورم نمایندگی فروش هست).

byasm
01-03-2007, 16:13
سپاسگزارم
سپاسگزارم
سپاسگزارم