PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار جستجوي ICON ها در كامپيوتر !!!

gigi_afshin
09-07-2005, 21:35
سلام . بچه ها ميشه يه نرم افزار خيلي خوب را برام بذاريد كه كامپيوتر را جستجو كنه و بعد بتونيم همه ي ICON ها را ذخيره كنيم ؟؟!؟!!‌به صورت كلي نه فايل به فايل . ممنون ميشم .

Nesta
09-07-2005, 21:38
سلام . بچه ها ميشه يه نرم افزار خيلي خوب را برام بذاريد كه كامپيوتر را جستجو كنه و بعد بتونيم همه ي ICON ها را ذخيره كنيم ؟؟!؟!!‌به صورت كلي نه فايل به فايل . ممنون ميشم .
سلام دوست عزیز من منظور شما رو درست متوجه نشدم که فایل فایل ذخیره کنه یعنی‌ چی‌ ؟
ولی‌ اگه می‌خواهید جستجو کنین فایل های ایکون رو شما در قسمت جستجو خود ویندوز *.ico بزنین و همه رو پیدا می‌کنه البته بعضی‌ از ایکون ها هم *.bmp هستند.

Amin
10-07-2005, 03:02
با برنامه IconPackager 3.0 مي‌توني كل آيكونها رو عوض كني. حتي ميتوني كل فايلهاي exe رو آيكونشونو عوض كني و حتي آيكون اونا رو ذخيره كني.يه قسمت هم براي سرچ كردن آيكونها داره. اينم لينك دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم كركش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه كنارش از برنامه IconDeveloper هم استفاده كنيد امكاناتتون چند برابر ميشه

gigi_afshin
10-07-2005, 11:38
سلام . راستش من برنامه ي ExtractIcon 2.0 Professional را دارم . اما سريال يا كركشو ندارم . ميشه كمكم كني . ممنون.