PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدست اوردن پسورد

کاوه رسولی
26-02-2007, 23:58
از چه راههایی می تونم پسورد ویندوز را بدست اورم (سیستم رو پسورد گذاشتند و هر مدت به مدت هم عوض می کنند) البته با safe mode که بالا می ام اونجا هم پسورد گذاشتند

mamad_tk_pk
27-02-2007, 10:47
نمی شود جییییییییییییییییییییگر

Linux Learner
27-02-2007, 15:44
یه راهی هست که یه سری برنامه توی فلش یا سیدی میریزی و باهاش سیستم رو بوت میکنی پسورد ویندوز میپره
یهنی میتونی عوضشم بکنی
اگه خواستی هم میتونی تو گوگل سرچ کنی هم به خودم بگی

powerslave
28-02-2007, 01:29
اگه فقط میخوای بری تو سیستم و سیستم هم فقط یه account داره که مشکل داری. اما اگه با یه account کار داری و نمیتونی بری توشو باید از guest یا هر account دیگه ای که میتونی بری تو و تو بخشrun این دستور رو تایپ کنی:
control userpasswords2
پائین reset password رو بزن و حالا پسوورد مورد نظر رو که قبلاً انتخاب کردی رو عوض کن.

nw_nk
28-02-2007, 09:48
اگه فقط میخوای بری تو سیستم و سیستم هم فقط یه account داره که مشکل داری. اما اگه با یه account کار داری و نمیتونی بری توشو باید از guest یا هر account دیگه ای که میتونی بری تو و تو بخشrun این دستور رو تایپ کنی:
control userpasswords2
پائین reset password رو بزن و حالا پسوورد مورد نظر رو که قبلاً انتخاب کردی رو عوض کن.

فکر کنم اجرای دستور control userpasswords2 خودش نیاز به اکانت ادمین داره!

mamad_tk_pk
01-03-2007, 09:32
یه راه هم داره ها . البته باید ویندوزت سرویس پکه 1 باشه :
باید ویندوزت رو ریپیر کنی و وقتی که خط زرد رنگ اول پر شد و می خواست ریست کنه ویندوز رو کلید F10 رو بزنی .
که تو اونجا میشه یوزر تعریف کرد و عضو گروه های خاصتش کرد .
که ابتدای کامندش رو بهت میگم و خودت با ؟/ ادامش رو پیدا کن .(الان دقیق یادم نیست وگرنه بهت می گفتم )
Dsadd user

کاوه رسولی
01-03-2007, 21:32
بابت کمکتون ممنون ام یکی از دوستام می گفت یه نرم افزاره که تو کامپیوتر نصب میشه و پسورد رو از اونجا میشه بدست اورد اما اسمشو نمی دونه

Alone_In_Hell
01-03-2007, 21:55
اين فايل رو كه به صورت image هست رو رايت كنيد و كامپيوتر رو به صورت بوت بالا بياريد
بعد بايد درايو ويندوز رو مشخص كنيد و ...
البته تئوريه امتحان نكردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
02-03-2007, 01:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%D9%85%DB%8C%D9%86
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%D9%85%DB%8C%D9%86
در یکی از تاپیکهای بالا ادامه بدید
سرچ سرچ سرچ
قفل شد