PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي تبديل فيلم از ram or rm به mpeg or wma

tohave
09-07-2005, 19:51
سلام

هر كي ميتونه لطفا بهترين برنامه رو معرفي كنه . كيفيت كار برام خيلي مهمه

M.R.M
10-07-2005, 21:18
سلام دوست عزيز.
يك سري به سايت زير بزنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد.

Sina
10-07-2005, 21:23
اين برنامه رو ديدين ؟

tohave
10-07-2005, 21:54
سلام
خيلي متشكرم دوستان
البته خودم خيلي از برنامه هاي موجود را امتحان كرده ام ولي تا حالا يكي از آنها فرمت RAM را قبول نكرده است يعني اين فرمت را ساپورت نميكنند. ببخشيد در تاپيك بعلت فارسي-انگليسي شدن جاي فرمتهاي مورد نظر من عوض شده. من يك برنامه ميخواهم كه RAM , RM را به MPEG , WMA تبديل كند.

sa3er
10-07-2005, 22:22
جهت تبديل كليپ RAM , RM به MPEG , WMA از نرافزار زير استفاده فرماييد:

EO-Video

All major video, audio and bitmap formats supported (avi, mpeg, quicktime, real media, wmv, asf, jpeg, gif, mp3, ...)
Built-in File Explorer for all file operations - copy, move, delete, ... You can undo or redo up to 30 operations.
Powerfull Converter enables conversion of
any Playlist into chosen output format.

**در صورتی که قصد داريد فايلهای ra و ram که به صورت streaming از طريق شبکه جهانی پخش می شوند را بر روی HD خود ذخيره نماييد... به نرافزار StreamBox احتياج خواهيد داشت. پس از ذخيره آن بر روی HD براحتی می توانيد با استفاده از نرم افزار معرفی شده آن را به فرمت دلخواه از قبيل wma يا mpeg تبديل نماييد...

با آروزی موفقيت.

tohave
10-07-2005, 23:40
سلام

sa3er
من فيلم و كليپ را دارم و براي ظبط استريم دنبال اين برنامه نيستم. براي ظبط استريم من از وي ام ركوردر استفاده ميكنم. ممنون از شما
كليپ RAM , RM را با كدام برنامه به MPEG , WMA تبديل كنم

M.R.M
11-07-2005, 08:19
سلام دوست عزيز.
اول سري به سايت زير بزنيد و ببينيد بنامه اي كه معرفي ميكنم تبديل مورد نظر شما را پشتيباني ميكند يا خير :
در اين صفحه فرمتهاي پشتيباني شده توسط نرم افزار Mini Stream Ripper را مشاهده كنيد.
اگر ديديد اين قابليت وجود دارد ميتوانيد آن را از آدرس زير دانلود كنيد :
ضمنا توجه داشته باشيد كه فايل RM معمولا هر جا كه باشد فايل RAM را نيز در كنار خود دارد. اما اين نكته را نيز به خاطر بسپاريد كه شما ميتوانيد از ساير كانورتورها نيز استفاده كنيد. يعني صرفا اجباري نيست كه شما مثلا به صورت مستقيم فايل خود را به مثلا فايل MPEG تبديل كنيد.
با جستجوي بيشتر ببينيد براي مثال فايل شما به كدام فرمتهاي ديگر قابل تبديل است. پس از يافتن يك فرمت عمومي ميتوانيد مجددا آن را به فرمت دلخواه خود تبديل نماييد.
مطمئن باشيد براي تبديل يك فرمت عمومي به فرمت دلخواه شما ، نرم افزارهاي بسيار زيادي وجود دارند.
ضمنا اگر برنامه برايتان مفيد بود و در يافتن كرك آن مشكل داشتيد ميتوانيد با مراجعه به بخش كرك و درخواست آن ، آن را بيابيد.
موفق باشيد.

tohave
11-07-2005, 15:37
سلام

M.R.M
ممنون از راهنماييتان. شايد به جرات بتونم بگم همه راهها رو امتحان كرده ام ولي اين فايل RAM ما رو هيچ برنامه اي قبول نميكنه. و چون فرمتش هم قابل ويرايش نيست موندم چيكار كنم. با اينحال با اين برنامه هم امتحان ميكنم.
:) دست شما درد نكنه

M.R.M
11-07-2005, 21:07
سلام دوست عزیز.
خواهش میکنم و ممنونم از محبت شما.
حتما نتیجه را اعلام کنید. بالاخره یک راه حلی برای مشکل شما پیدا میکنیم :wink: .
موفق باشید.

Hamed_P30
11-07-2005, 21:51
سلام
كرك rm to mp3 رو من دارم خواستين خبر بدين براتون آپلود كنم.

tohave
13-07-2005, 18:38
سلام

ممنون هستم ولي همه اين برنامه ها رو امتحان كردم نشد. يكي پيدا كردم كه اونهم فايل رو فقط صوتي ميكنه و از تصويري بودن درمياره ! من ميخواهم ويديو رو فرمتش رو عوض كنم.

sa3er
13-07-2005, 23:46
آقای tohave بنظر مياد شما هنوز برنامه ای که بنده معرفی کرده بودم را امتحان نفرموديد يا با دقت کافی آن پست را مطالعه نکرده اید...

اين برنامه EO-Video برای بنده به خوبی کار می کند و کليه فايلهای شرکت real اعم از ويديو و صوت را به راحتی به فرمت دلخواه همچون wma و mpg تغيير می دهد...

شب خوش.

aminspy12
15-07-2005, 18:11
بله من هم از اين برنامه استفاده كرده ام.خوبه!!ا
:wink:

tohave
15-07-2005, 20:01
سلام

sa3er
با تشكر از شما و aminspy12 و ديگر دوستان

من اون برنامه رو داونلود كردم ولي نميتونم باهاش كار كنم. يعني يكم برام غريب هست. رفتم تو هلپ برنامه ولي بازهم چيزي دستگيرم نشد. از ظاهرش برنامه خوبي به نظر ميرسه اما اگه بهم بگين چطوري باهاش كاركنم يعني چطوري فايل ويديوي RAM رو وارد كرده و تبديل به ويديوي MPEG بكنم ممنون خواهم شد.

reza12100
16-07-2005, 16:12
یک برنامه فوقالعاده ساده برای این کار و با سرعت خوب در تبیدل
mpeg4 direct maker

downlaod:

احتمالا این سریال جواب میده :
email: p.vool@tiscali.nl
sn: ApsQGIiwCJ+DXGYyIU7znh60g4cD3NcwivorsHHTZ5BmFMvSWP HFcUw=

در هر صورت بگردی کرکش همه جا هست

reza12100
16-07-2005, 16:20